La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1649 Culés

8

Zasługuje na gre w wielkim klubie


1

@Encore Ciekawe który klub wybierze Alexis, w LFC by miał od kopa pierwszy skład. ;-)

konto usunięte

0

@Encore widziałbym go w Barcelonie z Messim

2

@Encore Alexis jest znakomity,Argentyna linie pomocy ma uzbrojoną na kolejne lata.
Enzo-Allister plus Almada,który póki co znakomicie prezentuje się w USA i zapewne zawita wnet w Europie a do tego dochodzą młodzi jak Perrone (City), Buonanotte (Bringhton) czy Carboni z Interu.

1

@Sysia11 Almada jest kotem ;-)) Buonanotte to jeszcze młodziak będzie miał czas w kolejnym sezonie wejść w buty Alexisa ;-) Perrone i Carboni to samo w kolejnym sezonie powinni więcej szans dostawać w swoich klubach ;-))

Ja bym tu jeszcze wypisał młode talenty z Argentyny bo jest ich na prawdę dużo, niech się rozwijają chłopaki. ;-))

Jest jeszcze Mateo Tanlongo pomocnik, 19latek ze Sportingu ;-))
Maximo Carrizo 15latek z New York City FC napastnik ;-))

1

@Lionel_Messi10 Masa jest kotów w Argentynie!
Bardzo dobrze!
Najlepsza reprezentacja w historii!

konto usunięte

1

@Sysia11 Jeszcze Lo Celso :) :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?