La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2168 Culés

1

Dziwne jest to,że czekał 2 miesiące,aby chłopu sprzedac strzała.
Pewnie podczas meczu się posprzeczali i poszły wyzwiska a to o rodzinie to tylko by hejtu nie było za bandyckie zachowanie.

Mógł mu ten z Villarealu odwinąć i by po sprawie było a pewnie hejt pójdzie w jego stronę.

konto usunięte

1

@Sysia11
Na pewno za darmo nie dostał tuby. Skończy się na lekcji pokory dla zawodnika Villarealu i na słusznym zawieszeniu Fede

2

@Sysia11 Wątpię. Może po prostu znowu coś o rodzinie mu powiedział a tamtą sytuację miał w pamięci dalej. Za zwykłą sprzeczne by mu lepy nie dał

2

@bartas97 Mógł mu odwinąć ten z Villareal i po sprawie by było.

Valverde też bezmozg,ale czego spodziewać się po Ursusie.
Zresztą po co oni na socjalach o takich prywatach mówią.
Skoro coś jest powiedziane to zazwyczaj zawsze spotka się z hejtem.

konto usunięte

2

@Sysia11
Ten z Villareal, (jeżeli to prawda) wolał cisnąć bekę z tego, że jego partnerka prawie poroniła.

1

@bartas97 Po co wogole na socjalne takie info dają.
Valverde to idota bo uderzył a ten drugi również,jeżeli to prawda z tym wyśmiewaniem.

konto usunięte

0

@Sysia11
Tak jak pisałem. Nie popieram zachowania Fede, ale rozumiem. Zapewne dostanie jakieś 6/8 meczów zawieszenia i ta kara będzie słuszna.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?