2

@Ying Jest fanem i Florian Wirtz to samo.

2

@Pawel13sz Jebas na to nie pozwoli.

1

@Benz Fajnie jak by stało się już na zawsze takim Topem,aby być w tej elicie jak PSG,City i reszta tylko nie tak budowane za hajs jak oni bo Napoli ma wieloletnią historię.
Tylko sprzydał by się im inwestor.

3

@Benz Niech siedzi w Napoli.
Ja to bym chciała aby Neapol stał się Topem już na zawsze jak City,LFC i reszta.
Tylko zapewne tak nie będzie,ewentualnie jakiś bogaty inwestor.

1

@Yoshi94 Jamal to będzie naprawdę jednym z najlepszych,Pedri to samo.
Pewnie masz rację z tym,że ta dwójka by razem grać nie mogła.

1

@talizmo angielska już dawno odjechała.
Niech przykładem będzie to,że z Villareal chłopak chciał wybrać spadkowicza (Danjuma ich bardzo dobry zawodnik).

1

@Yoshi94 Fajnie jakby Napoli weszło do elity już na stałe.
Ale znając życie musiał by się pojawić inwestor szejk.

1

@BorzyKrzys Patrzy se z góry i popija whiski razem z Pele i Bestem.

2

@Pawelsky Zakład karny we Wronkach.
Bartomeu zascielił już łóżko i czeka na kompanów by grać w karty o szlugi.

1

@bartekvisca Leosia nie da rady,ale muszę przyznać,że gość jest niesamowity.
Chyba nie było takiego drugiego zawodnika co z buta tak by wszedł do najlepszej ligi na świecie!

2

@Pressinho Dla mnie Osimhen genialny sezon i jego i Kvare bym na równi dała bo statystyki mają podobne.

3

Erling jest niemożliwy!
Pierwszy sezon a on zakręci się koło 40 bramek jak nie lepiej.

1

@tbas Ja tam Musiale bardzo lubię.
Jak on w takim wieku ma takie liczby to w wieku 23 będzie miazga.
Ogólnie on i Wirtz to bym brała w pakiecie.
Niemcy będę mieli Top pomoc.

Chłopak dopiero zaczał 20 lat i taki kosmos,do końca sezonu zrobi 40/45 g/a miazga.

1

Maradona pewnie mega szczęśliwy.
Argentyna Mistrzostwo Świata a jego Napoli zmierza po pewnie po SerieA.

Fajnie jakby zawodnicy Napoli (największe gwiazdy) zostali. Sprzydało by się takie Topowe Napoli już na stałe,ale znając życie pewnie będę sprzedawać za grube miliony.

1

Jamal Musiała 2003 rocznik i w kanadyjce ma już 27g/a.
Marzenie ten Musiala podobno fan Barcy.

Prawdopodobnie rywal Mbappe o ZP w najbliższej przyszłości.

1

@Faro Isco też kibicował jak grał w Maladze a Modric w Totenhamie.

Jak wchodzi kasa do gry to inaczej patrzą.

Neymar to był Madryciak to samo Coutinho.

1

@FcBarcelonaFanMSN To nie ma akurat znaczenia,ilu takich było co za dzieciaka komuś kibicowali a w dorosłosci przechodziło do klubu rywala.
Isco psychofan Barcy nawet psa Messiego miał a jak pojawił się hajs to poleciał do Madrytu.

2

@yzyr Tak niezawiele,że ostatnia LM to LFC grało,a sezon wcześniej finał Angielski.
2019 finał Angielski,więc ostatnie 4 lata to praktycznie same Angielskie drużyny +Real,PSG i Bayern.

1

@yzyr Liga Angielska jest o niebo lepsza pod każdym względem finansowym,sportowym i ma dużo więcej zainteresowania.
Sorry lubię hiszpańska,ale nie ma co porównywać bo to obraza dla angielskiej.

Dla twojej wiadomości to Danjuma był jedną z największych gwiazd w Villareal.
Ostatecznie trafił do Totkow bo się włączyły,ale jedna noga był w Evertonie.

Najlepszy piłkarz Villareal woli Everton to dużo mówi o LL.

1

@yzyr Różnica taka,że LM to mecze co jakiś czas a w Lidze Angielskiej masz intensywność i co tydzień grasz na mega wysokim poziomie.
Nie dziwi Cię to,że zawodnik Villareal wolał spadkowicza od Top4 Hiszpanii?
Anglia jest dużo bardziej rozwinięta,konkurencyjna a przedewszystkim ma ogrom pieniędzy i jest dużo lepsza od LL pod względem sportowym.

Hiszpańska niech się modli,aby nie spadła na 4 miejsce za Włoska i Bundeslige.

1

@takisobiektos Ale kiedyś był artukuł o sosios. Chyba nawet na tej stronie.
To nie oni sprzedawali swoje karnety?

Wolę bogatego inwestora i pozbycie się problemów finansowych niż zarządzanie przez socios,którzy tylko nimi są i na tym ich rola sie kończy.
Chyba lepiej wyjść z kryzysu a czasy się zmieniają.

1

@yzyr Musi wypalić tylko z tego względu,że Hiszpania boi się tego,że Anglia odjeżdża a Niemiecka i Włoska mają więcej kandydatów do 1/8.

1

@takisobiektos Tak dobrze wychodzi,że wnet kara od UEFA by wjechała,zachciało się Superligi bo zazdrosza Angli pieniędzy czy też hypu.
Trzeba było Jebasa nie wybierać.

5

@Lionel_Messi10 Kiedyś Biglia i Perez a teraz Mistrzowie Świata Enzo,Alexis i Rodrigo. :D

1

@GdefnyMU Dlatego mam nadzieję,że Barcelonę wykupi inwestor. Te socios to stare dziady co nawet w większości na mecze nie chodzą i gówno działają w sprawie klubu.

1

@yzyr Ja tam się cieszę,że Laporta nie będzie działam z Perezem.
Myślisz,że Real nie ma czegoś za uszami. Pewnie wałki jak Ronaldo i Leo z podatkami były nie raz.
Jak by się tak zainteresować każda drużyna to wszędzie się coś znajdzie.

Bartomeu i jego koledzy to się zaorać sami powinni nie dość,że sportowo to i ekonomicznie zrobili ruinę.

4

@Lionel_Messi10 Jak ja uwielbiam te moje mordki z Argentyny! :D
Argentyna ma pomoc na lata a tu jeszcze Perrone, Buonanotte,Alcaraz,Carboni i młodzi z Argentyńskiej się szykują!
Cud,miód! :D

6

@Sulimo Cud,miód,że nie podpisaliśmy tego CVC, większość klubów z LL będzie wnet bankrutami a Leeds przy nich to będzie sztosiwo finansowe.
Chyba nawet ostatnio jakiś zawodnik miał przejść z Villareal do spadkowicza Evertonu,ale dostał ofertę od Totkow.

Everton (kandydat do spadku) ma większe branie niż Villareal xd.

Dzieki panie Jebas.

2

@GdefnyMU Boi się,że dobiorą mu się do pupy. Real na pewno ma coś za uszami.

Ogolnie zerwać z nimi jakiekolwiek stosunki.
Po co się Laporta pchał do tej pseudo ligi.

4

Mac Allister 9 bramka w sezonie.
Panie Alexis zapraszamy do City lub Arsenalu. :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?