Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@_Niko_ Tylko Messi ma w tej chwili znakomite stary w PSG więc jakie 4 mecze.
4
Komentarz usunięty
0
@LS 2019 daleko szukać
0
@_Niko_ Madryciak a dla kogo? Benzema?
Messi ma świetne stary.
0
@arasz1819 Madrycki wyszedł z jaskini po 2 miesiącach.
0
De Light dawaj babola.
1
@Majkel34 Do 80 min Francja nie istniała. Wystarczyło,że Otamendi wybije piłke w trybuny i nie było by dramaturgi.
Na całe szczęście Bóg i Diego czuwali nad Albicelestes.
1
@Lionel_Messi10 Dzięki wielkie :D
3
@FcPortoFan1999 Ajax ma 4 LM,kto by pomyslał 30 lat temu,że Ajax nie będzie najlepszy na świecie.
Tak to bywa za 50 lat może być tak,że Newcastle będzie miało LM pod rząd czy inne nowe rozgrywki.
0
@Nhyz Jak płacą to niech siedzi,a co.
2
@takisobiektos Bez Messiego nie wychodzisz z grupy LM.
Jakie to prawdziwe.
Messi odszedł z Barcelony i w końcu jest szczęśliwy odkąd opuscił Camp Nou zdobył ze swoją ukochaną reprezentacja 3 tytuły,jest spełniony.
To niech Barcelona zapieprza jak Argentyna to wtedy będzie miała szansę.
1
@Radzio_94 Ja mam Play5 i nie narzekam. Co więcej jest świetne!
Xboxa też lubię bo mam jeszcze 360,ale wybrałam PS5 tym razem.
3
@JimMorrisonFCB Dziękuję bardzo.
2
@Comentateiro Wszystkiego najlepszego! ;D
0
@BorzyKrzys To chyba wiadome,ale chodzi mi o imprezowe życie.
Te wyloty z Mbappe do USA. Chłopak młody jest.
2
@DonMatteo901 Szkoda,że Varu nie było wszesniej te 3 LM odeszły by do lamusa.
0
@Medium Ona dużo starsza od niego jest.
Jak go poznała to on chyba gówniarzem jeszcze był. Chłopak ma 24 lata a ona będzie miała 36/40 czego się spodziewała.
3
Masakra.
Właśnie przeczytałam,że mała Nadia (ponad 3 latka) została wypisana ze szpitala do domu. Podobno Boston odmowił leczenia a w Polsce nie da się już nic zrobić ( bo dziewczyna od 4 dni ma stan krytyczny ) i na ostatnie chwile została wypisana ze szpitala,aby spędzić czas z rodziną. :-(
Tyle czasu zbierali pieniądze i jak osiągnęli cel to o tydzień/ półtora jest za późno.
Życie jest strasznie nie sprawiedliwe,codziennie sprawdzałam jak się czuje ta księżniczka i dzisiaj serce mi normalnie pękło po tej wiadomości.
Chociaż o cuda ciężko,to jednak jakiś procent malutki musi być wiary.
1
@Benz Hiszpania taki bogaty kraj,że hoho.
Katalonia bogata to wiem.
Baskonia nie mam pojęcia a Hiszpania skromnie.
0
@Encore Brazylia ma problem z tym co Argentyna ma najlepsze.
Dyscyplina tam każdy wie co ma robić i biega walczy aż miło.
Brazylia samba,ale brak jej dyscypliny.
2
@Kondziubarca No i on,oczywiście mówię o ostatnich przypadkach bo Cafu też chyba długo grał na poziomie.
Brazylijczycy (większość) to biedota a jak posmakują imprez to ciężko się oprzeć.
1
@mekston Talent ogromny.
Praktycznie każdy Brazylijczyk kończy w okolicach 30 roku życia bo prowadzi imprezowy styl życia.
Wyjątek to chyba Silva i Felipe Luiz.
Trzymali się dosyć długo po 30tce.
0
@LS Nie usprawiedliwiam,bo jest to nie dopomyslenia,ale dobrze,że skonczyła z tym i wyszła na prostą.
Zależy też z jakiego powodu to robiła. Jak dla kasy bo chciała torebki Gucci to masakra.
Była zastraszana przez Bossa (porwanie) to zupełnie inna sytuacja.
Bo też takie w życiu bywają.
0
@LS Ludzie popełniają błędy.
Ważne,że to porzuciła.
Ile jest takich związków co kobieta się nigdy by nie przyznała a tu chłop miał tzw "kawa na ławę".
Noo też to nie najlepiej świadczy o facetach skoro korzystali z burdeli to musieli być nieźle desperaty.
Ja to bym nie chciała gościa co po burdelach chodził i to również może być rysa na jego życiorysie,bo jak kiedyś kobieta się dowie to może być nieciekawie.
1
@bartas97 Nie wymaze to jasne,ale będzie nowe rozdanie.
Za 50 lat możliwe,że będzie jak kiedyś bardzo znaczący turniej o którym prawie nikt nie pamięta puchar miast targowych.
Chodzi mi,że będzie nowe rozdanie od zera.
Chyba tylko MŚ jest MŚ i tak zawsze było i pozostanie niezmiennie.
0
@FcBarcelonaFanMSN Możliwe o ile UEFA ja dopuści.
1
@Andi18 Już LM nie będzie tylko Superliga pewnie i każdy startuje od nowa.
2
@VegetaPolska Żebyś w dziąsło nie dostał od tatuśka dziecka.
Twoja rodzina zaakceptują ją wogole i taka sytuację?
0
@Emhyr Wcale bym się nie zdziwiła i pewnie Pep automatycznie zostanie na dłużej.
1
@AFA90 Dobrze,że pojawił się Mac Allister (który teraz bryluje w Bringhton) i Enzo Fernandez.
Paredes jest stosunkowo młody 28lat
Dobrze by mu zrobiło pójście do mniejszego klubu np może Roma,Atalanta czy inne drużyny tego pokroju to by się chłopak odbydował bo w Juve przez te odjęte punkty to nie ma czasu na lapanie formy i tam muszą grać Ci co pokazują się najlepiej.