La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1673 Culés

3

Finał mistrzostw był moim zdaniem największym występem repry Argentyny w jej historii.

0

@Majkel34 szkoda tylko, że nie wygrali po 90 lub 120minutach, bo karne to w sumie loteria mogło pójść w dwie strony

0

@Majkel34 czym uzasadniasz wyższość tego wygranego finału w karnych nad dwoma poprzednimi?

1

@karszun Ale poszło w dobrą stronę i był to najlepszy finał jaki widzieliśmy na mundialach.

0

@Odcinkowy pasją, zaangażowaniem, szybkością i zaciętością w grze.
Kilka przykładów z brzegu.

0

@Majkel34 a to dwa poprzednie tytuły wygrali bez pasji, zaangażowania, szybkości i zaciętości w grze?

1

@Odcinkowy tak, ale w tym finale? Moim zdaniem obecna ekipa Argentyny zamiotła pozostałe.
To moja skromna opinia oczywiście ;)

1

@Majkel34 Do 80 min Francja nie istniała. Wystarczyło,że Otamendi wybije piłke w trybuny i nie było by dramaturgi.
Na całe szczęście Bóg i Diego czuwali nad Albicelestes.

1

@Sysia11 100 procent racji ;)

0

@Majkel34 rozumiem że tamte finały z 78 i 86 też oglądałeś?
Nie to że chce się spierać bo sam byłem pierwszym kibicem Leo i Argentyny w Katarze, ale bylbym ostrożny z używanie słów "w historii" bo prawda jest taka że ani ja ani Ty nie sledzilismy tamtych meczy tak jak da się to robić obecnie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?