1

@takisobiektos No jest top2 ?
Nie widzę tego może na papierze jak Brazylia 1 w rankingu FIFA.

Obecnie Hiszpania to 3/4
Wyzej na pewno Anglia i Włochy jeszcze teraz to CVC to zobaczysz dopiero.

Gole z Lique1 to tak samo ważne gole jak La Liga.

1

@takisobiektos No taka słaba a La Liga to dopiero słaba jest skoro w 1/8 4 grają Niemieckie a Hiszpania tylko jedna.

Jest w Top5 i to się liczy.


1

@takisobiektos No spoko a kto miał wygrywać te ZP?
Messi ma bardzo dobre statystyki bo 34g/a a je podkręci jeszcze.
Nie przypominam sobie,aby jakiś Hiszpan,Niemiec takie mieli.

Właśnie o to się rozchodzi,że nie o sam Mundial chodzi bo Leo oprócz MŚ ma bardzo dobre statystyki.

Żaden zawodnik nie miał takiego wpływu na drużynę (Mundial)

Zaden zawodnik,który wygrywał mundial nie miał takich statystyki w klubie jak obecnie Messi bo ma jedne z najlepszych i lekko ponad 50 g/a będzie.

1

@Klimach fan Tylko on w PSG ma dobry sezon.
Czy statystyki 34g/a są słabe? Podkręci je jeszcze,więc o jakim życiu Mundialem mówimy skoro nawet liczbowo się broni.

1

@takisobiektos Dobra to może nie ty,ale niektórzy tak pisali,że ZP za 7 meczów.
To skoro tak za 7 meczów,owszem prawda to LM to 13 meczów.
Liga jest miarodajna bo to z kolei 38 kolejek.
Chodzi mi o to,że z LM robi sie od razu głównego kandydata do triumfu w ZP a o MŚ mówi się tak:ale jak to za 7 spotkań?

Tylko o to mi chodzi.

1

@Objectivo Spoko niech się liczy cały sezon ja nie mówię,że nie.
Mi chodzi o to,że Messi póki co ma 34g/a a pewnie skończy się koło 50g/a.
Wygraniem MŚ i takimi statystykami powinien zapewnić sobie złota gałe.

1

@takisobiektos Nie jest to 13 meczów?
Dlaczego ty probojesz wmówić o 7 meczach na MŚ co?

1

@Objectivo Tak i Vini ma dostać ZP za LM?
Przecież LM to też mało meczy jak idziemy tym tokiem to liga się powinna liczyć bo jest miarodajna i tam masz 38 kolejek.

MŚ ma wartość nieosiągalna.
LM to się chowa przy zdobyciu MŚ.
Ktoś poprowadzi do zdobycia LM. Spoko,tylko,że Messi już to zrobił na MŚ które na pewno mają większą wartość od LM co jest co roku rozgrywana.

LM to 13 meczy tylko a prestiż dużoniejszy od MŚ.

1

@Objectivo Gdyby kontuzja to rozumiem,ale on ma wyborne liczby na tę chwilę 36g/a.
LM to 13 meczy tyle,że rozłożone na sezon.
Najbardziej miarodajna jest Liga krajowa a to zapewne PSG wygra a i Leo broni się statystykami.

0

@Donnie_Darko Vini zasługuje za 13 meczów LM,według niektórych jak wygra. Xd

3

@Objectivo Vini ZP za 13 meczów w LM? Messi ma 34g/a plus mundial.
Nie bądź hipokrytą.

Mistrzostwa Real nie wygra raczej na 80 % to za co LM?
To tylko 13 meczy a MŚ 7
Wiec to hipokryzja a MŚ jest 5 x bardziej prestiżowe

1

@TheNekro94 Oby tak było jak mówisz :D

11

@adambądkowski93 Szczególnie w 2015 roku było znakomicie.

4

@Bobo25 Chodzi mi o to,że niektórzy piszą,że LM powinna wyznaczać ZP.
Troszkę hipokryzja z ich strony bo to 13 meczów jest a jak powiesz o MŚ to piszą,że za 7 meczów.

3

@TheNekro94 Niby ten Benzema,ale za co za 13 meczów?
Taki tok rozumowania niektórych bielinek 7meczow MŚ za co 13 meczy w LM ballon d'oro Benzema.

Dobrze,że słabo w lidze to raczej Leoś powinien zgarnąć.

2

@TheNekro94 Mam nadzieję,że tak będzie ;D

5

@TheNekro94 Mnie to dziwi,że czepiają się MŚ,które mają wagę 5 x większą od LM.
Ile jest meczy w LM? 13 no więc to niezła hipokryzja z ich strony.
Oni chcą dać komuś kto wygra LM.
Szkoda tylko,że LM to 13 meczy rozłożone przez cały sezon.

49

Ci co piszą,że Messi dostanie za 7 meczy ZP to niezła odklejka.
Duch nastukał już 34g/a w tym sezonie,więc jakie 7 meczy.

Chcecie ZP za LM ile tam jest meczy 13 to więcej o całe 6 od mistrzostw świata,więc niezła hipokryzja.

Spoko jakby Leo faktycznie tylko był obecny na MŚ,ale on ma 34g/a na ten moment a prawdopodobnie przebije 50g/a bo jeszcze mają trochę grania w lidze.

Benzema,Vini jak Real wygra LM? Za co za 13 meczy?
Benzema tamten sezon miał świetny i dostał ZP (był znakomity i w lidze i LM a turnieju repki nie było,więc zasłużona)

Ten sezon ma świetny Messi bo 34g/a w klubie + Mistrzostwo świata.
LM nie poszło,ale za to ma MŚ a jak ktoś pisze,że za 7 meczów to jest co najmniej dziwne bo póki co widzę 34g/a w samym klubie.

0

@betonito Czy ponad 12 meczów LM ma zdecydować o ZP?
Ile masz tych meczów w LM?
Niewiele więcej.
Taki wasz tok rozumowania.

Co do Messiego to kto w tym momencie ma 34g/a w sezonie klubowym? Więc nie farmazon,że 7 meczów bo statystyki w klubie ma bardzo dobre.

2

@Lionel_Messi10 Dlatego Leo jest znakomity w Argentynie bo tam jest monolit.
Wie jak ma grać i pokazuje wersję GOATa

1

@Comentateiro Moim zdaniem na LM by się spinał.
W lidze pewnie było by luźniej,ale te ponad 12 meczy by się spiął.
Może by nie miał takiej motywacji jak w Argentynie,ale myślę,że dużo bardziej większa niż w PSG.

No zobaczymy jak nie PSG to nie wiem.Ponoc United go obserwuje,Chelsea pewnie też chętna by była.

Fizycznie Messi wygląda znakomicie póki co jak na swój wiek. Gra od deski do deski i wykręci te 50g/a.

Chyba dużo zależy od nastawienia mentalnego,w Argentynie zapierniczał aż miło.
No ale on za tą reprezentację to dałby się pokroić.

5

@Comentateiro Słowo kluczowe,kolektyw.
Myślę,że w City/United czy nawet Barcelona Messi by bardziej się spełniał bo miał by pomocników a w PSG jest to samo co w Barcelonie od 2017 czyli brak pomocy.

Bo teraz jest Pedri i Gavi to wygląda dużo lepiej niż Denis,Gomes i reszta.

2

@Alistar74 Wątpię,LM nie jest nawet w 30% medialna czy ważna jak MŚ.

0

@bartas97 Chelsea akurat się udało,nie katarski,ale też sztuczny.
Prędzej czy później jak wykupią,albo nie będzie tego finansowego fer Play to pewnie wygrają.

2

@Mario96w Ogólnie ja to MC raz na jakiś czas.

0

@Jackazz Oni mogli to wygrać z Bayernem kilka lat temu,mieli setki.
Dużo czynników na to wpływa np. Chelsea bez gwiazd ugrało już 2 LM.
Skoro nie Francja to chyba jedynie Anglia bo tam kluby rozwija się najbardziej.

1

@Sulimo Masakra,mi to by wątroba po tygodniu zabroniła.
Powiedziała basta i dość.

2

@supraomnes1 3 kluczowe podania miał, słabszy jego występ,ale nie tragiczny. 7.2 ocena na sofa

0

@mekston Dokładnie.
Jestem pewna,że Messi w poukładanej drużynie miał by motywację.
Przedewszystkim taka co ma pomóc bo ile on już to męczy od 2016 roku.

1

@Sulimo 30000? What
To on dzień w dzień po kilka wpiernicza :O
Wątroba to nieźle zahartowana musi być.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?