Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@bartas97 Co nie zmienia faktu,że LFC jest daleko w tyle za United.
1
Nie oglądam co United odwala?
LFC odgrywa się za odpadnięcie z LM czy co?
1
@Encore 100 mln za 30 letniego ziomka,który jeszcze nic nie wygrał.
Nie żeby coś. Harry jest świetnym zawodnikiem,ale cena nieadekwatna do wieku i PRu
3
@takisobiektos Real tylko jeden sezon miał becki u to przez wypalenie w 2020 superpuchar i mistrzostwo i w LM się trzymali,więc bez porównania.
Messi był kluczowy dla Barcy.
2
@BARCA171 Barcelona bez Messiego.
Superpuchar póki co tylko a drugi rok leci.
Messiemu ta Barcelona wyszła na dobre w końcu pech w Argentynie go opuscił i zdobył wszystko w reprezentacyjnej piłce.
Mistrzostwo kontynentu,Superpuchar reprezentacyjny a wisienką na torcie było Mistrzostwo świata.
Myślę,że LIO nie rozpacza.
6
@Ptasior Moda na sukces odcinek 15301.
Vegeta ma 3 pasierbów. Ale ona jest inna!
3
@okiemtypera_lucaxx95 Courtois powinien dostać,ale ja się cieszę,że Martineza doceniono.
Co do obronionych setek Courtoisa? Nawet nie stały obok interwencji Martineza. Zapytasz dlaczego?
A no dla tego,że Mundial jest dużo bardziej prestiżowy i ważniejszy.
1
@tbas Podobna fryzura, 20 letni Argentyński pomocnik.
1
Carlos Alcaraz z drugim trafieniem dla Southampton.
1
18 letni Buonanotte z premierowa asystą dla Bringhton. Niech się chłopak rozwija pod skrzydłami Mac Allistra.
4
Teraz robi się z Viniego męczennika ( moim zdaniem nie słusznie,bo on jest pajacem boiskowym) a taki Greenwood powinien mieć tyle wsparcia co ma Vini bo on akurat został niesłusznie skazany i to może zaważyć o jego karierze.
2
@require lepszy od Ronaldinho póki co to on nawet nie jest dobry w połowie jak Neymar w prime.
4
@SuperPatsonFCB Jeżeli Porto i Benfica miało by takie fundusze dostawać jak Barca,Real i Atleti to tak.
Inaczej bez sensu bo ciężko może im być o Mistrzostwo.
1
@tbas Nw czy to nie ten ziomek co do kosmity chce się upodobnić.
Twarz bardzo podobna tylko kolców na czubku nie ma,ale bez nosa i bez uszów w dodatku obciał sobie 2 palce u ręki i planuje amputację nogi.
Pisze,że dopiero jest 46 % ok. kosmita.
Anthony Loffredo się zwie.
To już jest chyba choroba te tatuaże na twarzy mogę zrozumieć,ale ten nos to wygląda okropnie.
1
@Lionel_Messi10 Jestem zła na Garnacho,ale Messi weźmie go pod swoje skrzydła i naprostuje.
Garnacho to wielki talent przy Messim niech się rozwija,aby w przyszłości z Perrone,Enzo,Mac Allistrem i Buonanotte być twarzami Argentyny i prowadzić do zwycięstw.
3
Zajc przeciętny sezon jak na niego a MŚ jest,Granerud dalej czeka na jakikolwiek medal MŚ i IO (indywidualny).
4
Kiedy ten ucisniony dostanie jakaś karę za te pyskówki do sędziego.
Jest czarny,ale to nie oznacza,że może być traktowany delikatnie.
1
Podróba Tupaca dzisiaj słabo.
3
@PatrychoO To żona mu wybaczyła zdradę?
Benzema chce być jak Tupac a nawet do pięt mu nie dorasta.
1
@Kamiloos Hipokryto a Vini co robi dalej na boisku?
12
@Lionel_Messi10 Mega, i jeszcze nazwiska graczy!
Piękny prezent!
1
@El Madridista. Ja przed Messim już byłam za nimi.
Mój tato to ogromny fan Maradony.
Na osiedlu zawsze się kłóciliśmy kto lepszy Pele czy Maradona.
Przed Leo uwielbiałam Crespo,Zanetti czy Saviole.
Leo stał się kozakiem dopiero w 2008 takim w Argentynie.
1
@DonCarletto Podczas Mundialu byliście wkurzeni z wygranej ARGnl czy obojętność?
Chociaż grał tam Di Maria czy kiedyś Do Stefano.
1
@matt121 Ile to się już nasłuchało o miłości do klubu i byciu madridsta czy cule.
Wleci hajs i całuje herb przeciwnej drużyny jak Ozil,Isco czy Neymar,Coutinho.
1
@Gall Wiem,że Bojan był genialny.
Nie dojechał przez głowę z tego co kojarzę to jak go trener chciał powołac na Euro to miał lęki.
Nie wytrzymał presji bo fizycznie był genialny.
2
@PerfecT0 Wziałes pod uwagę reprezentację,gdzie Ronaldo grał z Andorą i innymi takimi tuzami a Messi rozegrał jeden mecz towarzyski w reprezentacji. Xd
Messi wtedy jeden mecz zagrał, a Ci mieli kwalifikacje do ME.
Statystycznie wtedy go zmiażdżył mniej meczy a na korzyść i tak Leo + bez repki bo jej nie liczę bo Argentyna po prostu nie grała to jest miazga bo różnica 20g/a.
Nie kaples się,że Messiemu doszedł jeden punkcik? Bo poprostu nie grał.
1
@lucca87 Bardzo bym chciała i mam taką nadzieję.
Jeżeli tej kontuzji by nie było to Fati w tej chwili już byłby Topem. Ten chłopak w wieku 17 lat był genialny.
Bojan nie dojechał przez presję a Fati był pewny siebie tylko ta kontuzja... Eh
Mam nadzieję,że zobaczymy jeszcze Fatiego w formie bo ten chłopak miał ogromny talent.
Najlepiej było by zdjąć z niego presję 10 tło,ale jak to zrobić. Zabierzesz straci pewność siebie.
5
@Comentateiro Dokładnie masz rację nie ma porównania.
MŚ to jest największy prestiż.
Od LM ważniejsze jest nawet ME czy CA.
Czy to nie Leo kiedyś powiedział,że oddałby wszystkie ZP za MŚ?
Chyba Adam Małysz też mowił,że oddałby rekordy i zwycięstwa za jedno złoto IO.
Edit: Możliwe,że mowił o tych 4 MŚ za jedno złoto olimpijskie.
4
@Objectivo No tak,ale Mistrzostwo Świata jest 3 razy bardziej prestiżowe niż LM rozgrywana co roku.
1
@PerfecT0 16/17
Ronaldo 54 g/a
Messi 74g/a
17/18 ( gdyby CRa nie odszedł z Realu dostałby ZP)
CR: 52g/a
Messi: 65 g/a
16/17 to jest różnica 20 g/a