Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Granerud jak zwykle najważniejsze turnieje w sezonie lipa,ale chociaż dolozył TCS.
Może i pozdobywa dużo zwycięstw w PŚ,ale ogólnie żadnych medalowa MŚ czy IO.
2
@mekston Niezła ironia.
Czy przypadkiem liga Polska nie jest wyżej w rankingu?
0
Granerud oprócz TCS,może mieć ciężko o MŚ czy IO.
Nie ma już takiej formy a i psychicznie czasem na tych imprezach nie dawał rady.
1
@Faro To idol/autorytet i tyle w temacie.
Jak bym go spotkała to zdjęcie i autograf.
0
@MesQueUnClub96 Nie interesuje się za bardzo piłką.
Ale z drużyn to najbardziej lubi Barcelonę i Milan.
0
@Encore Mam męża,więc nikogo.
Ty kogo byś wybrał? ;-)
1
@Medium Wiem,ale czekam już na poniedziałek i galę.
Chce widzieć szczęśliwego Scaloniego.
5
Piękny będzie to poniedziałek!
La Scalonetta odbierze nagrody.
Co do Leo to na 99%.
Scaloni? Nie ma bata facet wygrał wszystko co było do wygrania.
Wcześniej Copa a w 2022 super puchar i Mistrzostwo Świata+ piękna seria bez porażki.
2
@AsiekK Almada to nie jest random.
2
@Janiama Dlaczego usuwasz konto?
Zrób na złość zazdrosnikom i zostań.
4
Anhelito hat tricka :D
Pomimo wieku nadal Top.
Szkoda,że Barca go odpusciła bo Juve ma uciechę.
2
@Pawel13sz Anhelito gol!
Uwielbiam tego Argentyńczyka!
2
@Kgorecki2500 Jeżeli za darmo albo nie wygórowana cena to może Xavi znalazł by pomysł na niego.
Florian to wielki fan Barcy.
1
Wirtz gol brawo.
Wszedł od stycznia z buta do Leverkusen.
Siadł by w Barcy za jakiś czas.
6
@Lionel_Messi10 Niech tak będzie i przypieczętuje to trypletem a później Copa America!
Było by pięknie!
1
@Tatazolwinia No własnie tylko Real,gdzie reszta 19 drużyn. Ligę ocenia się na podstawie 20
2
@thorin Liga stanowi 20 drużyn a nie jedna xd.
Na podstawie 20 drużyn ocenia się moc ligi.
2
Lisandro Martinez aajjj jak ja bym go chciała w Barcy.
Kounde wtedy na PO.
1
@thorin LL jest lepsza?
Niezłe odklejenie.
Kto oprócz Realu jest w 1/8?
W takim razie Bundesliga jest najlepsza.
2
Niezła odklejka jak ktoś uważa,że LaLiga jest blisko Premier League.
Oprócz Realu w 1/8 nie ma żadnego przedstawiciela Hiszpanii a Anglia ma kilku.
Lester-Brington jest napewno dużo ciekawszym spotkaniem niż Cadiz-Betis.
Chociaż lubię LaLige to uważam,że wizerunkowo i sportowo takiemu Betisowi,Bilbao mogło by być ciężko w 8 PL.
Tam jest Arsenal,United,City,Chelsea, Liverpool,Totki plus dochodzą do topu Newcastle czy Bringhton.
Nie ważne w jakiej są formie ale pieniężnie to nie ma żadnego porównania.
Spadkowicz Anglii ma kadrę wycenioną jak Villareal czyli 5 najbogatsza drużyna LL. XD
Chelsea,LFC wiecznie pod forma nie będę. Fundusze ogromne,więc z kryzysu wyjdą.
Idąc tokiem myślenia,że LM ma wyznaczać jaka liga jest to Niemcy w 1/8 mają,aż 4 przedstawicieli.
Wychodzi na to,że w takim razie Bundesliga jest dużo mocniejsza od Hiszpańskiej a nigdy bym tak nie stwierdziła.
Jak oglądam PL to mam wrażenie,że intensywność jest na dużo większym poziomie niż w Hiszpanii.
1
@Emhyr Bo w Hiszpanii oprócz wielkiej 3 jest tendencja spadkowi.
PL ma Arsenal,City, Liverpool,Totki,Chelsea,United (które załapały się w zeszłym sezonie do pucharów) są to światowe marki to jak Bringhton miało to niby zrobić czy Newcastle.
Każda z tych drużyn jest lepsza od Betisu czy Sociedad.
Polecam obejrzeć PL jaka jest tam intensywność w porownaniu do PL.
1
@bartas97 Gościu to,że w LM im nie idzie nie znaczy,że LL jest blisko.
Kto oprócz Realu jest w 1/8 LM nikt.
Angielskich drużyn jest kilka,więc sam się wyjaśniasz. Jedna drużyna niczego nie zmieni.
Faktycznie Cadiz vs Elche jest ciekawsze od oglądania niż Bringhton vs Nottingham.
Haha
Czas się pogodzić,że oprócz 3 tej największej w Hiszpanii to LL nie ma startu do PL ani wizerunkowego ani pieniężnego czy sportowego.
Nie bez przyczyny ta liga jest najbardziej pożądana i bogata.
Które miejsce w PL miałby Betis,Sociedad?
Nie widzisz intensywności na jakiej grana jest Liga Angielska a na jakiej Hiszpańska?
Równie dobrze idąc twoim tokiem myślenia to Bundesliga jest mocniejsza od Hiszpanii bo gra więcej przedstawicieli xd.
1
@bartas97 Faktycznie jedna drużyna haha.
Sportowo nie ma podjazdu oprócz Realu,Barcelony i Atletico reszta to póki co szrot.
Gdzie taka Sevilla,Valencia,Betis czy Villareal do Bringhton czy Newcastle.
LFC to żaden wyznacznik w Europie, są w dołku i daleka pozycja w PL to nie przypadek.
Bringhton czy Newcastle obecnie są lepsze od LFC.
1
@Rust_Cohle Szanujmy się La Liga nie ma podjazdu do PL ani finansowo ani sportowo.
2
@Lionel_Messi10 Dokładnie,jak by Bartomeu nie było i klub był lepiej zarządzany to Barca od 2015 z 2 x by wygrała.
Bo potencjał kadrowy był.
2
@Lionel_Messi10 Tebas to gniot.
Smiechła bym jakby Barca grała w innej lidze.
Wtedy LL może sobie wsadzić bo już mało kto będzie się wtedy interesował a jak spadnie jakość.
2
@paweldunajecfcb Tak bo Hiszpanie żerują na niej.
Katalonia to bogata społeczność.
1
@Gitarkafcb Ferran grał mega w kadrze,bo Enrique miał na niego pomysł.
4
Mówili,że Ferran to placek.
Enrique od dawna go powoływał i grał w Hiszpanii bardzo dobrze do finałow Ligi Narodów.
Chłopak ma talent tylko musi ogarnąć mentalność.
4
Ansu,gdyby nie kontuzja już teraz byłby topem jak Pedri i Gavi.
Ogromna szkoda bo to był największy talent z rocznika 2002.