1

@Encore Antony tak samo jest przepłacony.
W United to chyba tylko Casemiro i Lisandro nie są przepłaceni z ostatnich transferów.

1

@mekston Enzo zbiera znakomite noty na Sofa. Zresztą śledzę jego karierę i chłopak ma papiery na światowy Top.

1

@HighestInTheRoom Dla Ciebie to same flopy są.
Chłopak ocena 7,5 przez ostatni rok a ty bekę z niego kręcisz.
Tylko dlatego,że jest z Argentyny.

1

@Encore Dokładnie.
Ja sama twierdzę,że jest wart 55/60 mln,ale ten ziomek jest jakiś odklejonym i mi wmawia,że ja mówię,iż jest wart fortunę.

Póki co jest kozakiem jak na swój wiek.

5

Naczelny hejter Argentyny zaczepia mnie i śmieje się z Enzo.
Patrzę dzisiaj ocena 7.1
Ostanie 12 miesięcy (średnia ocena ) to,aż 7,5! Jedna z najlepszych na DM.

Czy ja kiedykolwiek napisałam,że Enzo jest wart 120 mln? Nie!
Zawsze pisałam,że 50/60 mln taka jest jego obecna wartość.
Chłopak jak na swój wiek jest kozakiem i nie ma co zakłamywać rzeczywistości.
Ale trzeba dopiec bo jest z Argentyny.

Zaraz napisze,że się nie liczy bo w Benfice to każdy banan taka średnią wykręci.
Jak wspomnę o MŚ to powie,że Argentyna miała autostradę do finału.

Enzo jest warty uwagi i mam nadzieję,że w Chelsea odpali bo jego grę chce podziwiać.
Jedyne czego żałuję to tego,iż nie został w Benfice do końca sezonu. Wtedy Pepula mógłby go przyjąć do City.

1

@HighestInTheRoom Jest bardzo dobrym zawodnikiem. Ostatnio znakomity asysta do Felixa.
Co ty myślisz jak cała drużyna jest w kryzysie to jeden zawodnik pociągnie.

Enzo Fernandez ma jedną z najlepszych ocen (średnia) na DM według Sofa.

1

@barcelonaLM Tylko,że on ma świetne liczby.
LM przy sezonie z MŚ nic nie znaczy.

1

@Lionel_Messi10 Pięknie oranko im zafundowałeś hah

1

@Lionel_Messi10 Ale go pocisłes. :D
Mistrzostwa świata to renoma 10 razy większa niż LM,która jest rozgrywana co roku a do tego masz kolegów klubowych najlepszych.

Nawet jak Leo odpadnie to i tak kanadyjka wyśmienita,więc ZP bierze.

Co do Modrica wygrał ZP,ale przegrał Mundial nie był jak Leo Messi.

0

@_Niko_ Macie te tytuł,ale wystarczy obejrzc taśmy z lat 50 a są.
Gole po 5 metrowych spalonych,gwizdanie z dupy.
Fajnie jak by pojawiły się konsekwencje jak w przypadku Armstronga.

0

@ChampsElysees Nie było spalonych? Chyba,że jesteś.osoba niewidoma to przepraszam.

Za Franco to dopiero nakradliscie wszystkich pucharów. Obejrz stare taśmy i pogadamy a nie z dupy odpowiadasz.

0

@bebeto77 Przypominam co oni robili za Franco, a w LM ogromne błędu sędziowskie np z Bayernem.

1

@cris2706 Kibice Realu to wogole nie powinni się udzielać na ten temat.
Jakie wałki robili za Franco to głową mała.
Ja czekam tylko aż ktoś odpowiedni przejmie Hiszpanie i zrobią porządek z tymi wałami z lat 50.

6

@emdope16 Nie ośmieszaj się.
Kibice Realu wypowiadający się o degradacji,gdzie Franco robił wałko śmieszne.

1

@Conradxc A nie były ze spalonego? Były.
Jak były by prawidłowe to nikt by nie wspominał.

4

@wasacz Oni to powinni oddać trofea zdobywane za czasów Franco.

1

@against_modern_football Szczególnie do LL,gdzie oprócz Realu i Barcelony reszta to obecnie żart.

1

@Rust_Cohle Nie podlizuje,tylko też jest fanem LIO.

2

@against_modern_football Liga farmerów?
Przecież on gra w Top5 a nie w Polsce czy Arabii.

1

@Rust_Cohle Jakie romanse?
To,że zgadzam się z kogoś opinią i daje lajka? Xd
Naprawdę śmieszne rozumowanie.
To ile ty masz tutaj romansów na stronie a jesteś żonaty.


1

@Rust_Cohle Vice versa.
Ty taki dorosły jesteś a "liżecie" się z Dodim.

1

@Rust_Cohle Prawdę?
Niby jaką.
Warzywniak?
Czy o Ronaldo? Jak napiszę o nim raz na miesiąc/3 tygodnie to nie obsesja.
Ostatnio to napisałam tylko,że jak strzeli 10+ goli w lidze to będzie wyczyn bo kiepska forma i to było dawno.


1

@Rust_Cohle Jeden herb bo napisałes prawdę.
City -Arsenal póki co to nawet finał LM mógłby być.

26

@LS Nie grał kosmosu? Mbappe lepszy turniej?
Chłopie a kto dał awans z grupy, kto strzelał Australia,kto zagrywał cacko Molinie i rpbił Chorwację i Francję jak chciał ?
LEO Messi.

4

@talizmo Wygrał,ale Mundial przegrał.
Liczby jakie miał indywidualnie. Jeden gol chyba.

69

@talizmo Kiepska formę? Oprócz MŚ póki co w kanadyjce ma 29 punktów.
Wystarczy,że wygra ligę bo liczby ma bardzo dobre.
LM przy MŚ to pikuś.

0

@Objectivo On indywidualnie póki co ma statystyki bardzo dobrze.
LM przy MŚ to pikuś.
Co roku jest LM a MŚ co 4 lata.

Jeżeli będę dobre liczby,wygra ligę z PSG to to bierze.
Liga mistrzów przy MŚ jest marginalna bo grasz ją co roku a on te MŚ to zagrał fenomenalnie.

7

@mekston Oj piecze go Mistrzostwo Świata Argentyny!
Do dzisiaj hemoroidy się nie zagoiły.

3

@arasz1819 To Madryt jest i boli go mistrzostwo świata.

2

@HighestInTheRoom To nie moi idole,Messiemu tylko kibicuje.

Twoje to mistrzostwo.
Trzeba było się wyżyć i powyzywac Pardesa,Otamendiego a później wmawiać komuś,że ma się 14lat.

Przez to mistrzostwo dla Argentyny znienawidziłes Albicelestes do tego stopnia,że każdemu życzysz porażki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?