- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 2074 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
81 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
27
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 2074 Culés
17
"Żart", "Kompromitacja", "Powodzenia na Alianz", "Bayern ich wyjaśnił", "Z czym do czego".
Fajne te komentarze w stronę PSG po meczu na 0:1, mając przed sobą rewanż.
La Bamba jak zwykle "ucząc bawi, bawiąc uczy" :D
1
@Kapitan hawk Powodzenia w kotle na Allianz Arenie xD
Wy już odpadliście xD
3
@Kapitan hawk tutaj po 14 min meczu było, że Bayern ich zdemoluje a skończyło się na 1-0 i to dzięki milimetrowemu spalonemu. Znawcy pokroju @Firestone i @MesQueUnClub96 pobawili się w ekspertów, tylko coś nie wyszło. Bo potężny Bayern drżał o wynik do końca.
15
@HighestInTheRoom To samo pisałeś o Argentynie.
2
@HighestInTheRoom w tym kotle w którym Real sobie co roku wygrywał? XD
3
@cris2706 To że PSG oddało dwa strzały pod koniec meczu nie znaczy że spotkanie było wyrównane.
0
@Sysia11 Aż sobie zapiszę tego koma na okazję odpadnięcia Twoich idoli ;)
@cris2706 Sam wiesz, jak wyglądały te wygrane, więc co ja ci będę mówił.
1
@MesQueUnClub96 nie. Ale to, że Bayern oddał 1 (słownie: JEDEN) celny strzał i nie stworzył sobie ŻADNEJ akcji w pierwszej połowie oznacza, że zdominowali PSG XDDD
0
@MesQueUnClub96 Co znaczy wyrównane? Jakie kryteria się liczą? Będziemy się bawić w posiadania, celność podań i inne czary mary zapominając, że 1:1 było o 2 cm buta od PSG?
Niczego dobrego PSG nie życzę, ale to umniejszanie wrogowi to tylko "wishful thinking". Ten team dobrze zmotywowany potrzebuje niewiele czasu, by odwrócić spotkanie w LM.
2
@HighestInTheRoom To nie moi idole,Messiemu tylko kibicuje.
Twoje to mistrzostwo.
Trzeba było się wyżyć i powyzywac Pardesa,Otamendiego a później wmawiać komuś,że ma się 14lat.
Przez to mistrzostwo dla Argentyny znienawidziłes Albicelestes do tego stopnia,że każdemu życzysz porażki
0
@cris2706 a ty dalej o 1 połowie. O tym co było w 3 ćwiartce meczu już nie powiesz?
0
@MesQueUnClub96 Bayern zdominował PSG między 50 a którąś tam minutą. W tym czasie strzelili bramkę i mieli okazję strzelić jeszcze ze 2. Tyle. Później PSG napierało. W pierwszej połowie PSG nie zrobiło NIC. Tak samo jak Bayern. Poza bezsensownym klepaniem a'la Hiszpania Enrique i jakieś wrzutki na Czupe.
3
@HighestInTheRoom kiedyś dostali od nich 4-0 u siebie. Rok temu zremisowali z Villarealem i odpadli. Z Liverpoolem dostali u siebie i odpadli. Z Realem oprócz 4-0 2x przegrali pod rząd (tutaj akurat mieli pecha w 2018), ale nie wiem czemu wielu już zakłada pewny awans. Bayern jest do ogrania, nawet u siebie. 1-0 na wyjeździe to fajna zaliczka (chociaż przy anulowaniu zasady bramek na wyjeździe to już nie taka jak kiedyś) i Bayern jest obecnie faworytem, ale przekreślanie PSG, bo przegrali 1-0 jest niemądre. Zwłaszcza, że widzieliśmy jak obraz meczu odmieniło wejście Mbappe. W Monachium pewnie zagra od pierwszej minuty.