Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Taka Barcelona była by faworytem do LM obok City czy Napoli,Arsenalu.
1
Pedri Top!
Araujo ściana!
1
@Rust_Cohle Twój trash haha.
Bierzesz wszystko na poważnie? Ale jak to.
Mi tam LFC jest obojętny,ale Cię trochę zdenerwowało.
Gdzie się niby śmieje?
Co z tego,że Barca odpadła?
Nie boli mnie to,ten sezon już dla mnie jest mega.
1
@Rust_Cohle Mi psycha siada?
Nope.
Teraz jak Argentyna jest mistrzem Świata to jest rozkosznie.
Nawet jak Real LM sobie pyknie to nie będę wkurzona.
Najważniejsze,że Argentyna MŚ i ten sezon co by się nie działo (Barca 1 metr przed przysłowiowym kiblem się ...) nie będę wkurzona.
Barcelona z tymi zawodnikami za sezon,dwa może trzy znowu będzie wielka i sukcesy przyjdą.
Ty nigdy zły nie jesteś bo masz wytłumaczenie ( ten twój trash) i co bys nie napisał nawet w nerwach to powiesz "śmieciowa gadka".
Tak jak ten twój kompan higestin coś tam...
Śmieje się z kogoś a.piekne miał kompleksy pisząc o "mordzie" Paredes a,Otamendiego czy Martineza.
1
@FcPortoFan1999 Mi tam jakoś najbardziej do Benfici.
Ładne stroje mają i godło.
0
@takisobiektos Niko Kytosaho?
1
@Rust_Cohle Okej niech będzie mały wkład w te wszystkie trofea sumując je.
LM dobrze miał tam udział.
Tobie jak się śpi z faktem,że LFC miernie w lidze i raczej papa LM,chyba dreszcze nocne.
1
@VegetaPolska Co nie zmienia faktu,że nie rozumiem dlaczego miałby dostać Golden Boya skoro grał ogony.
LM okej dolozył cegiełkę,ale reszta to raczej słabiej.
1
@Rust_Cohle napisałam,że jest dobry,ale jednak nie jest to zawodnik na pierwszy skład póki co.
Do LM się przyczynił owszem,ale reszta to raczej mały udział.
1
No to Gavi i Pedri pokażcie dzisiaj,że Golden Boy zasłużenie i Camavinga pomimo,że w piłce klubowej osiągnął wszystko ( oczywiście z marginalnym udziałem) nie jest to poziom Golden Boya.
Może i jest dobry,ale nie aż tak jak go malują.
Gaviego nigdy w życiu za Came bym nie wymieniła.
0
@MarioVeB! Może i jest dobry,ale chłop nie ma podjazdu do Gaviego,Musiali i Pedriego.
Chłop mi wymienia,że Cama jest mistrzem itp a Douglas,Sandro i Munir również mają takie same CV.
0
@MeMyselfAndI On taki ważny,że gra ogony.
Jest dobry,ale to połka niżej,niż wymieniona trójka.
Nie bez przyczyny nie wygrał Golden Boya i raczej nie wygra.
0
@saczers438 Puszczał łatwe piłki do obrony czy co? Xd
0
@Encore Ciekawe kiedy Scaloni go powoła.
Jak dalej będzie tak grał to możliwe,że trafi do 11 Albicelestes na Copa.
2
@Borry Co nie zmienia faktu,że chłop nie ma podjazdu póki co do Pedriego,Gaviego czy Musialy.
1
@Lionel_Messi10 masz gola Alcaraza? :D
1
@Lionel_Messi10 Miłego wieczorku :D
1
@Rust_Cohle Messi to za rok możliwe,że w Anglii lub Włoszech będzie grał.
2
PSG ma kasy jak lodu a w pomocy oprócz Verattiego same tartaki.
Dlaczego oni nie kupią kogoś dobrego do tej formacji tylko same przecietniaki.
2
@Commando Jak Messi?
Wiele mu brakuje.
1
@lucca87 Głównie chodzi mi o Atak i obronę.
2
Alcaraz z premierowym golem dla Southampton!
1
@FCB24 Mają kadrę super. Jedna z najlepszych.
1
@Rust_Cohle Im więcej tym lepiej,jest ciekawa ale najlepiej jak każdy z gigantów byłby w formie.
1
Chelsea kadra bajeczna.
Jak obejmie ja trener z pomysłem to będzie bardzo Ciekawa liga bo zawodnicy ogień.
2
@Kiok342 Dajcie spokój że starociami, oprócz Leo nie zawracajmy sobie głowy takimi ziomkami.
1
@Rust_Cohle Sorry,ale mam trochę lat i mnie ten cały wasz trash nie bawi :)
1
@Rust_Cohle Nie bo nie pracowałam w warzywniaku.
Piszesz o Muranskich,że chora rodzinka a swojego czubka nosa nie widzisz.
Nie wiem czy ty masz jakieś kompleksy życiowe,ale mieć 30 lat i być atencjuszem na stronie,gdzie jest się nołnejmem.
Idz do fejmu to chociaż hajs zarobisz a nie grasz tu klasowego błazna.
1
@Rust_Cohle Odklejonym jesteś i to fes? Dla twojej wiadomości nie pracuje w warzywniaku.
Niby dlaczego mam mieć zepsuty weekend?