1

@Lionel_Messi10 Własnie o to mi chodziło,pisze do Cb,że bronisz Leo a to prawda i nie ma się czego wstydzić ;).
On zarzuca,że ktoś pierścieni ty już biegniesz w obronę a sam robi odwrotnie tylko z hejtem.

1

@Deviler Czy ja bronie? Chodzi mi o to,że Higestin zarzuca komuś hipokryzję a sam też się tak zachowuje.

1

@takisobiektos Kontuzji nie,ale pisze,że kolega stanie murem za Messim co by się nie działo i to prawda bo jest jego wiernym fanem.

Higestin... zarzuca LeoMessi,że broni GOATa na każdym kroku a on robi przeciwnie i smiał się z Argentyny i Messiego, a teraz piszę o hipokryzji.

10

@Lionel_Messi10 Najpiękniejszy piłkarski moment w moim kibicowskim życiu!
Albicelestes!!!

10

@mekston Mam nadzieję,że Scaloni trenera roku bo MŚ to nie przypadek i Finalissima wleciała z laniem na Włochach).

0

@takisobiektos Ale on zarzuca koledze,że jak ktoś na Messiego coś powie to broni a robi to samo tylko w odwrotna stronę.

3

@HighestInTheRoom Kolego a ty jesteś hipokrytą. Jechałes równo po Argentynie i Messim.

0

@Cotutajsiedzieje Jeżeli jest niewinny to oczywiście. Wielki talent a jakaś dziewczyna spieprzyła mu świetnie zapowiadającą się karierę.

Skoro jest niewinny to szanse powinno się dać.

0

@HighestInTheRoom Ty tak samo robiłeś z Argentyna i z Messim,więc nie bądź hipokrytą. (Nie chodzi o kontuzję)

1

@Lionel_Messi10 Najlepsze jest to,że Garnacho czy Buonanotte byli by warci 60 mln jak Endrick i inne wynalazki,gdyby byli Brazolami.


1

@Lionel_Messi10 Kojarzysz Mateo Retegui?
W tamtym sezonie około 25 goli w Tigre,on co prawda wypożyczony z Boca.
W ten sezon wszedł z buta 2 gole na starcie,warunki ma kozackie bo koło 1,90. Pewnie też go łapsnie jakiś klub po tym sezonie.

1

@Kiok342 Farias też nieźle śmiga jak chodzi o pomocników.
Teraz 18 letni Buonanotte dołączył do Mac Allister w Brington.
Ogromny talent.

1

@Lionel_Messi10 Kiedy Scalonetta wraca do gry?
Bo już nie mogę się doczekać.

Ciekawe czy Nico Gonzaleza powoła. Póki co całkiem nieźle mu idzie we Fiorce.

Alcaraz już 2 mecze w Southampton ma rozegrane,ale niestety nie śledziłam.
Licze,że wystrzeli im większy wybór Scaloniego tym lepiej.

0

Sabitzer to na co United...

1

@Lionel_Messi10 To niech wpada i cieszy nas grą. ;D
Kolegę z młodzieżówki Varele przy okazji weźmie.

2

@Kiok342 On już czasem nie przedłużył?

0

@SLBenfica1904 Szkoda,że nie dograł sezonu i transfer do City.
Za Rodriego siadł by idealnie.

7

@AFA90 Scaloni świetny trener.
Liczę,że powoli zacznie wciągać do repki Garnacho i Alana Varele.

0

@Malibu Nie no Real też gra wielkie G.
50/50.
Ogólnie to największe szanse widzę w Napoli i City,chyba grają póki co najlepiej.

0

@Deviler Niech wraca do gry w piłke bo talent ogromny.

0

@Ojciec5tkidzieci Później nie wylewacie żali,że Real znów wygra LM.

1

@Lionel_Messi10 Za 15/20 byłby do wyciągnięcia.

1

Komentarz usunięty

2

Brała bym tego Varela z Boca za Busiego,bo za 5 lat zapłacimy za niego z 80 mln.

3

@Cotutajsiedzieje Już teraz spadkowicze PL oferują lepsza piłke i mają lepszy hype niż Sevilla,Villareal itp.

0

@bartas97 Tylko jak coraz więcej takich zawodników będzie odchodziło to PL stanie się sama w sobie Superliga.
Mają pieniądze,hype i wszystko.
Podobno benjaminki dostają więcej hajsu sponsorskiego i tv niż taki Villareal.

0

@Albrecht Xd na twoje stwierdzenie,że Enzo jest słaby.

60 mln taka wartość jest Enzo,120 przesada,ale ty robisz z niego jakieś flopa co nic nie pokazał na Mundialu.

Póki co Enzo dużo lepszy od twojego Camy.

Interesuje się liga Argentyńska i Fernandez już tam był znakomity.
Do Benfici wszedł z buta i rozgrywał świetne pół roku.
Wybrał Chelsea,nie wiem jak będzie bo dla niego City było by dobrym kierunkiem,ale Enzo póki co jest Topem jeżeli chodzi stricte o Mundial,Benfice i jak grał w Argentynie

0

@bartas97 Będzie w dolnej części tabeli,ale będzie miał lepszych zawodników.
Donjuman wybrał spadkowicza Evertonu niż półfinalistę LM (wiem,że ostatecznie Fotki,ale był bardzo blisko Evertonu)

Pięknie to wygląda,że półfinalista woli spadkowicza z Anglii.

0

@P33ck Ja powiedziałam,że wart jest 60 mln.
Chłop porostu stwierdził,że Enzo to słabiak bo nic nie pokazał.

0

@msmsms Napisał,że Enzo Fernandez transfer za 120 a kopnął 2 razy prosto piłke na Katar Cup tak napisał.

120 za dużo jasna sprawa,ale po co robi z niego słabiaka ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?