Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Tebas jeszcze tak narobi,że Liga Hiszpańska to będzie na równi z liga Holenderska czy Belgijską.
Jak na takim stanowisku może być taki idiota. Najśmieszniejsze,że sami go wybierają.
0
Co to za Araujo na prawą obronę?
Meksykanin
0
@Gall Wspierał ich bo są z stolicy.
Dlaczego zagarną Di Stefano jadącego do Barcelony?
Dlaczego zawodnicy Barcy w pucharze króla byli zastraszani i zmuszani do porażek?
Klub ze stolicy i Franco niech smaży się we frytkownicy.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Bagsik88 Gdyby nie Franco to Real nie miał by podjazdu do Barcelony.
Przemocą i władza zrobił z nich topowy klub.
1
@Lionel_Messi10 GOAT,Autorytet a zarazem skromny chłopak!
Vamos LIO po kolejne rekordy!
3
@Kapitan hawk Dupa go piekła niemiłosiernie 18 grudnia.
1
@Lionel_Messi10 De Paul musi szukać ofensywnego klubu.
Jest crackiem w formie
2
@MesQueUnClub96 Ale nawet jak Nadal wygra Garosa to Djoko ma jeszcze z 3 lata grania na GOACie,więc tak czy siak go pobije i to o co najmniej 3 szlemy.
1
Nole jak mu pozwolą wjechać do USA to zgarnie 3 szlemy,bo mączka to Rafałek pewnie.
2
Ogólnie jak mam wskazać gracza,który grał najpiękniejszy tenis to był Federer.
Novak jest rzemieślnikiem,ale jakim.
1
@Rust_Cohle Zdjęłam go już dawno.
Argentyna wygrała MŚ,więc już niczym bardziej mnie nie wkur*icie. :)
2
@MesQueUnClub96 Raczej majtek nie poprawia,ale Nadal strasznie się poci i dlatego cały czas wszystko poprawia.
1
@Rust_Cohle No raczej.
0
Czemu Tsitsipas nie atakował?
Kibicuje Djoko,ale Tsitsipasa też lubię
0
@Encore Garnacho powinien być w pierwszym skoro Antony bez formy gra.
10
@Pawel13sz To nasz wychowanek jest.
1
Acuna,Lisandro i Lautaro Martinez również w świetnej formie!
9
@Lionel_Messi10 Foyth!
Pavard to odpad z Bayernu,na cholerę taki przeciętniak.
6
@Janas11224 Stworzy nowe konto i tyle z tego.
Wypożyczony haha :-)
6
@Lionel_Messi10 Wszystkiego najlepszego!
Dużo radości z reprezentacji Argentyny i Barcuni :D
Spełnienia marzeń! :D
2
@10LionelMessi10 Ubić śmietanę
0
Ubite kotlety,albo ubita śmietana.
0
@mekston No tak
1
@Lionel_Messi10 Ibra,gówno wie.
Argentyna była wielka,jest wielka i zawsze będzie wielka.
Od początku powstania futbolu ten kraj zawsze jest Topem.
2
Ronaldo z jakiej paki dostał kapitana na początku swojej przygody z tym klubem?
1
@Colon Ona jest fanką Messiego.
Jak wygrał MŚ dodała zdjęcie Argentyny i biało niebieskie serca.
4
@VegetaPolska Trochę to wygląda jak byś był zdesperowany,aby znaleźć tą dziewczynę.
Mam nadzieję,że tym razem Ci się uda.Było by to dobre dla twojego samooceny.
1
@VegetaPolska Kolejna 18 nastka?
2
@Kondziubarca Tylko nie to...
Ferran jest już lepszy niż wieczna ZP