3

Tebas jeszcze tak narobi,że Liga Hiszpańska to będzie na równi z liga Holenderska czy Belgijską.

Jak na takim stanowisku może być taki idiota. Najśmieszniejsze,że sami go wybierają.

0

Co to za Araujo na prawą obronę?
Meksykanin

0

@Gall Wspierał ich bo są z stolicy.
Dlaczego zagarną Di Stefano jadącego do Barcelony?
Dlaczego zawodnicy Barcy w pucharze króla byli zastraszani i zmuszani do porażek?
Klub ze stolicy i Franco niech smaży się we frytkownicy.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Bagsik88 Gdyby nie Franco to Real nie miał by podjazdu do Barcelony.
Przemocą i władza zrobił z nich topowy klub.

1

@Lionel_Messi10 GOAT,Autorytet a zarazem skromny chłopak!
Vamos LIO po kolejne rekordy!

3

@Kapitan hawk Dupa go piekła niemiłosiernie 18 grudnia.

1

@Lionel_Messi10 De Paul musi szukać ofensywnego klubu.
Jest crackiem w formie

2

@MesQueUnClub96 Ale nawet jak Nadal wygra Garosa to Djoko ma jeszcze z 3 lata grania na GOACie,więc tak czy siak go pobije i to o co najmniej 3 szlemy.

1

Nole jak mu pozwolą wjechać do USA to zgarnie 3 szlemy,bo mączka to Rafałek pewnie.

2

Ogólnie jak mam wskazać gracza,który grał najpiękniejszy tenis to był Federer.

Novak jest rzemieślnikiem,ale jakim.

1

@Rust_Cohle Zdjęłam go już dawno.
Argentyna wygrała MŚ,więc już niczym bardziej mnie nie wkur*icie. :)

2

@MesQueUnClub96 Raczej majtek nie poprawia,ale Nadal strasznie się poci i dlatego cały czas wszystko poprawia.

1

@Rust_Cohle No raczej.

0

Czemu Tsitsipas nie atakował?
Kibicuje Djoko,ale Tsitsipasa też lubię

0

@Encore Garnacho powinien być w pierwszym skoro Antony bez formy gra.

10

@Pawel13sz To nasz wychowanek jest.

1

Acuna,Lisandro i Lautaro Martinez również w świetnej formie!

9

@Lionel_Messi10 Foyth!
Pavard to odpad z Bayernu,na cholerę taki przeciętniak.

6

@Janas11224 Stworzy nowe konto i tyle z tego.

Wypożyczony haha :-)

6

@Lionel_Messi10 Wszystkiego najlepszego!
Dużo radości z reprezentacji Argentyny i Barcuni :D
Spełnienia marzeń! :D

2

@10LionelMessi10 Ubić śmietanę

0

Ubite kotlety,albo ubita śmietana.

0

@mekston No tak

1

@Lionel_Messi10 Ibra,gówno wie.
Argentyna była wielka,jest wielka i zawsze będzie wielka.

Od początku powstania futbolu ten kraj zawsze jest Topem.

2

Ronaldo z jakiej paki dostał kapitana na początku swojej przygody z tym klubem?

1

@Colon Ona jest fanką Messiego.
Jak wygrał MŚ dodała zdjęcie Argentyny i biało niebieskie serca.

4

@VegetaPolska Trochę to wygląda jak byś był zdesperowany,aby znaleźć tą dziewczynę.

Mam nadzieję,że tym razem Ci się uda.Było by to dobre dla twojego samooceny.

1

@VegetaPolska Kolejna 18 nastka?

2

@Kondziubarca Tylko nie to...
Ferran jest już lepszy niż wieczna ZP

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?