1

Nunez a Erling to póki co przepaść.
Czekawe czy Urugwajczyk w końcu odpali.

1

@hazo428 Martinez z powodzeniem może grać w lepszym klubie niż Aston.
Jeżeli Emery nie stawia na niego ze względu na zachowanie to jego strata.

Dibu to nie bramkarz turnieju od sezonu 20/21 bronił bardzo dobrze. Zeszły sezon znakomity a do tego ogromny udział w Copa czy MŚ.

0

@Matrixfcb Przecież to nie jest Polak,tylko ma pochodzenie Polskie.
Jak będzie dobry to wybierze Argentynę z wiadomych względów.

1

@Rust_Cohle Taki ubaw a sam mówiłeś,że Argentyna Cię piecze.

3

Komentarz usunięty

1

@HighestInTheRoom Grealisha wział po pierwsze.
Uwierz,że on by Leo wział w takiej formie jak jest teraz.

1

@AmigoBlancos Patrząc na ostatnie 4 to w LFC.

7

@Medium Nie musi w Aston,chętnie go zobaczę w innym klubie.
Co ma zachowania do bycia dobrym bramkarzem?

1

Dibu ławka bo dopiero co wrocił do zespołu.

2

@MesQueUnClub96 Też się zdziwiłam,bo wygladało jak z 3 metry dalej.

2

@QuaReL Odkąd Ronaldo odszedł, United idzie lepiej.

Więc wszystko możliwe.


0

Granerud to bardziej na Bergisel może się spalić. To specyficzna skocznia i dużo zawodników klasowych ma na niej problemy.
Czy to czasem nie on przegrał tam tego orła?

0

@draxidox Na to samo wyjdzie bo wszystkie produkty idą w górę. :-(
Albo i jeszcze gorzej.

6

@cris2706 Dobrze napisane,ale uważaj zaraz zjada się tutaj hipokryci,którzy do ostatniego meczu smieszkowali z Argentyny i Messiego a teraz ich mocno piecze.

2

@Kgorecki2500 Powiem tak.
Póki co jestem rozczarowana Xavim.
Ma dobrych zawodników a gramy straszną lipę.

Jak tak patrzę przez pryzmat Scaloniego to on potrafi zrobić z zawodników bez formy kotów.

2

Najlepiej to jakby Barca nie pojechała do tej Arabii na ten Superpuchar.
Wejść w nowy rok na pełnym skupieniu w ligę i celować w połfinał LE. (Uważam,że obecnie Arsenal jest poza zasięgiem Barcelony).

Nawet się nie zdziwię jak odpadniemy w 1/8 bo daje nam 35/40 % szans z United patrząc jak oni grają a jak my.

0

@VegetaPolska Wolnego jeszcze bym nie skreślała,miewał bardzo dobre sezony a w prawdzie ma 27 lat.

8

Widać ile Leo znaczył dla tej drużyny.
No Messi no party.

0

@masa11 Innsbruck mu numer wywinie i tam polegnie.

4

@AFA90 Ja to jestem taka happy,że dla mnie ten sezon klubowy jeżeli będzie nieudany i tak będę happy bo moja Argentyna MŚ!

Jeszcze jak pomyślę o Vareli, Buonanotte,Medina czy Alcaraz i reszcie młokosów to człowiek się raduje,że Albicelestes mają takich zdolnych młodych zawodników.

4

@Lionel_Messi10 Dzięki i wzajemnie :D

17

Mi tam humor dopisuje, nawet Real tego nie zepsuje.
Argentyna Mistrzem Świata!

0

@VegetaPolska Szanujmy się Cama był rezerwowym w Realu to jak miał zdobyć Golden Boya.
Przed nim nawet Musiała czy Judę.

2

@barcelonaLM Podbijał? Serio?
Stał w polu karnym i miał masę okazji to i strzelał.

5

Jupi ja a więc CR nie sięgnie już nigdy więcej po balona oficjalnie.

Nie widzę go na Euro 2024 chyba,że kadrę przejmie jego kolega.

1

Ronaldo będzie zarabiał masę siana.
Jednak prawda jest taka,że chłopak nie miał ofert od dobrych drużyn i zapewne dlatego wybrał pieniądze bo obstawiam,że dalej by wolał grać w LM.

1

@Cotutajsiedzieje Tylko,że nikt z LM go nie chciał.

1

@Lionel_Messi10 Samej Brazyli i Francji 8 bramek,ale co tam ma tylko jedną jak to fani rywala mówią.

2

@Lionel_Messi10 Pomyśleć jeszcze,że czekają takie perełki jak Peronne,Alcaraz, Buonanotte,Farias czy Garnacho.
A ile jest jeszcze w lidze Argentyńskiej młokosów z wielkim talentem.

Bierzmy Varele bo zaraz ktoś go wykupi a za Buskiego idealnie by siadł.

0

@Lionel_Messi10 Masz statystykę jak rozkładają się jego gole?
Z tego co kojarzę Z Francją chyba ma 3 gole,Niemca też strzelił

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?