3

@LS Nie chcesz,żeby pisali o Messim a temat zaczynasz sam.

5

@VegetaPolska Nieźle xd
Sanah to jedne z najlepszych co Polsce się mogło przytrafic w muzyce

1

@Graves Tylko taka różnica,że mają dużo zdolnych chłopaków w swojej lidze.
Wystarczy odpowiednio ich wprowadzać do kadry a będzie z nich pociecha.

2

@LewoSkrzydlowy11 Wątpię,że wybierze tam mają Rodrygo,Viniciusa,Endricka

1

@tristan87 Zresztą Yamine chyba mógł wybrać Real skoro to taki talent.

Ogólnie z tego co słychac to Real chce: Bellingham,Enzo,Musiałem,Mbappe i 50 młodych talentów. Dobrze,że to niemożliwe.

0

Jakim cudem Lamal gra w Barcy skoro jego ojciec to fan Realu.

Modric,też kibicował Barcy a skonczył w Madrycie,ale nie zdziwię się jak Yamine wybierze Real.

0

@Leo Na co nam ten holownik?
Jedyne,gdzie się nadaje to wakacje w USA

10

@Kapitan hawk Szkoda,że przeciwnicy Argentyny do 80 min nie istnieli,gdyby nie faul Otamendiego nie było by czego szukać,ale całe szczęście był piękny finał i wygrana D10S.

0

@Rust_Cohle Napisał był 20 postów?
Chłopie czy pisałam coś jak Ronaldo odpadł,nie.
Kompletnie nic o nim nie pisałam.
Więc skończ farmazony pisać.

Jak już coś to o jego siostrze pisałam,że jest stuknięta i tyle. Bo kto dodaje zdjęcia rywala jak leży na murawie.


2

@MESSIah16 Dobrze,niech idzie Leoś do City.

0

@Guess Gdzie te bambusy w Argentynie.
Jak tam multi kulti nie widzę.

2

Martinez troszkę chamsko,ale się mu nie dziwię skoro Mbappe tak powiedział o Południowej Ameryce.

0

@VegetaPolska Skoro Fabian 100 razy lepszy to szkoda dalej dyskutować.
Martinez jest bardzo dobrym bramkarzem. Jego wina,że forma mu wystrzeliła po odejściu z Arsenalu?
Courtois był ręcznikiem w Chelsea i też Fabian lepszy?

0

@VegetaPolska Leo dużo im dał,ale oni są po prostu dobrzy,a młodych mają perspektywicznych.

Nie martw się,Argentyna to kraj futbolu ma 21 tytułow i zawsze bedzie groźna

0

@bartas97 Mbappe się smiał z Kane i co?
Każdy ma coś za uszami.

2

Pisanie,że Dibu to placek jest bynajmniej śmieszne.
Poprzedni sezon znakomity w Aston.
Duża wartość w Copa,gdzie bronił znakomicie.
Przecież na MŚ też ma ogromny udział chociażby z Australią, Holandią czy Francją.
Ocenianie go przez pryzmat zachowania czy jak?
Dibu spokojnie mógłby grać w lepszym kubie.

6

@Klaudiaa8 Jaki ostatni mecz a karne z Holandia to kto bronił?
Zresztą on zeszły sezon w Aston rozgrywał świetny a do tego przyczynił się do MŚ w Copa.
Wystarczy oglądnąć co wyrabiał na Copa jakie miał parady.

9

@VegetaPolska Przecież on zeszły sezon w Aston miał znakomity.
Copa/Mundial... Faktycznie niezły placek.
Martinez w formie jest znakomity.

2

@MarioVeB! Argentyna w swojej lidze ma dużo talentów.
Varela, Buonanotte,Alcaraz,Garnacho zawitają wnet do kadry.

1

@AFA90 Ogólnie Argentyna ma bardzo zdolna młodzież.
Varela, Buonanotte i kilkunastu innych.
Więc nic ino się cieszyć. :)

2

@FCB_dimiC Ja zdążyłam oglądnąć.
Mega! Szkoda,że mu zablokowali.

2

@MESSIah16 Finalissima jeszcze :D

2

@KlonaZepan Martinez,Romero,MC Allister,Almada

2

@LS
W samej lidze jest dużo talentów,które trzeba wyszlifować.

2

@MESSIah16 Almada,Varela,Buonanotte,Velasco,Garnacho i kilkunastu innych.
Argentyna ma mega zdolna młodzież.

1

@AmperA Podobno zdjęcie jajka

2

@Lionel_Messi10 To nie jedzie na fete do Argentyny? :O

2

@MateuszQ On w Europie do 39/40 będzie grał,jego wizja gry wystarczy.
Tam w USA marnował by się.

3

@wojopancer Skoro on opiera się na takich wyimaginowanych stwierdzeniach to dlaczego nic nie wspomni o spalonych w LM? Hmmm
Oj piecze pupsko fanów CRa,bo Leo zrobił to bez spalonych i bez pchania w erze Varu!

41

Ale mnie jarają osiągnięcia Leo z reprezentacją!
Tak mu ubliżali w 2020 mówili,że nie będzie żadnego trofeum reprezentacyjnego chociaż miał już wtedy IO
W półtora roku zaliczył tryplet.
Vamos LIO!
Vamos Albicelestes!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?