Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Conradxc Nie ośmieszaj się,CA to nie jest turniej ogórków
1
@El Madridista. Polska czasem nie miała szansy z Francją do 60 min?
Anglia była zdecydowanie lepsza tyle,że celownik nie nastawiony.
2
@Lionel_Messi10 Luka Modrić: „Mam nadzieję, że Lionel Messi wygra te mistrzostwa świata, jest najlepszym piłkarzem w historii i zasługuje na to”.
Coś takiego na necie znalazłam.
5
@Lionel_Messi10 GOAT prowadź po złoto ze swoimi zołnierzami! ♥️
Vamos Argentina!
1
@Borry Nie bądź załosny.
Życie się wam zawali jak LIO by wygrał MŚ?
Swoją grą zasługuje na to.
1
@Kapitan hawk Najlepszy piłkarz w historii! Karzeł...
Nie ma już dobrych piłkarzy w takim razie.
1
@Conradxc Gdzie ja napisałam,że gra super?
Przynajmniej umie pograć i kontrować.- tak napisałam.
Moim zdaniem Maroko gra lepszy futbol od Chorwacji.
2
@AmigoBlancos Nie przez przypadek a antyfutbol dokładnie taki jak Atletico Madryt w LM przez kilka lat.
Akurat w tej edycji to od meczu z Japonią się ślizgają.
Nie lubię takiej piłki i kibicowała bym nawet reprezentacji Niemiec w takiej sytuacji.
Narzekacie na Atletico jaki autobus a jak się powie to samo o Chorwacji to nie potraficie się pogodzić z tym faktem,że to murarze.
Co do Messiego to on nic już nie musi.
7ZP
6ZB
ZP mistrzostw świata, ZP Copa America
Wszystko co indywidualne należy do niego.
LM? Spokojnie pobije te rekordy goli bo do 39 na luzie będzie grał w Europie.
On sobie może,nie musi. Wygrał Copa Argentynie po 30 ponad latach.
Do tego jest vice mistrzem świata!
Może dołozy MŚ czego mu bardzo serdecznie życzę.
Piłkarz wszechczasów obok Maradony i Pele
5
@AmigoBlancos Dacie spokój już z tą Chorwacją,stokroć wolę Brazylię niż ten autobus.
Dla mnie takie drużyny są okropne to reprezentacja Atletico Madryt.
Maroko przynajmniej jest dobre w obronie,ale umie pograć i kontrować.
Brazylia to powinna z nimi wygrać z 5 do zera tyle miała okazji.
Chorwacji za takie granie w życiu bym w finale nie kibicowała.
Już stokroć bym przełkneła nawet triumf Niemców.
0
@JordiAlbion Przecież ich gra jest okropna, cały czas ciułaja się na karnych.
Własnie pomimo,że jestem za Argentyna chciałam Brazylię w półfinale a nie autobus. Nawet jeżeli awansują do finału to będę kibicowała Francji/Maroko a nie takiemu autobusowi.
Dla mnie to okropna piłka,chyba gorsza nawet od tej Portugali z Euro,bo oni przynajmniej z Walią wygrali.
3
Tak z ciekawości zapytam.
Mianowicie kiedyś obiło mi się o uszy,że tata partnerki Crisa jest ogromnym fanem Leo.
Ciekawe czy dalej tak jest czy może przestał mu kibicować ze względu na zięcia.
1
@Cotutajsiedzieje Piękne to jest,że LIO już wygrał 2 trofea z reprezentacją a może wkrótce dołozyc 3.
Prawda jest taka,że na spokojnie mogł mieć 3 x Copa. Jego osiągnięcia z reprezentacją są mega.
1x Copa i Finallisima.
3x drugie miejsce Copa
1x 3 miejsce na Copa
Vice mistrz świata
Plus mam ogromną nadzieję i głeboko wierzę w chłopakow z Argentyny,iż uda się im wygrać Mundial.
Co by nie mówić chyba każdy zawodnik chciałby mieć takie osiągnięcia.
Vamos Argentina! Po marzenia!
0
@Emhyr Skad Brazylia weźmie tyle hajsu na Guardiolę
0
@JarekS Jest na poziomie greckiej bo ma 31 lat i był leniwy
0
@norbi77 Oczywiście,że nie.
Chciałam tylko uświadomić,że Ronaldo robiąc tak do Simeone miał Mental według dużej społeczności.
Były za to gratulacje,natomiast LIO jest linczowany.
2
@VegetaPolska Tylko pytanie czy Real by zdobywał te LM.
Odkąd odszedł staliście się drużyna i Benzema był od niego lepszy.
2
@Mezocyklon87 Co jest? Wmawialiscie mu brak mentalu.
Kiedy go pokazuje to źle? Chyba nie dogodzisz
3
@DaPidejpi Deco to fan LIO z tego co kojarzę. Pewnie niezły hejt teraz ma.
2
@Criss18Barca tylko niech w konkursie to wykorzysta
3
@Hawajczyk Ronaldo spija to co kreował przez lata. Zamiast mówić,że się jest najlepszym trzeba było to pokazywać.
Dlatego dla mnie Leo Messi jest największy,on nie musi mówić,że jest the beat bo każdy kto zna się na piłce bardziej niż niedzielny kibic wie kto jest najlepszy!
Już teraz Ronaldo nie pobije ZP Leo Messiego i nagród indywidualnych.
Leo zamiast mówić wykonuje pracę i przed nim jeszcze jest te 3/4 lata grania na wysokim poziomie. Bedzie srubował rekordy.
0
@Encore Chyba pod Holandię,ten drugi wolny to z kapelusza
0
@Borry Bruno niezłe odklejenie a wydawał się w porządku.
No cóż tak jest,bo Argentyna jest w gronie tych najbardziej utytulowanych a Portugalia póki co ma tyle co Grecja.
Szkoda gadać a lubiłam typa.
2
@SuperPatsonFCB Argentyna nie powinna tak się zachowywać,ale ludzie nie znają całej hisorii.
Przy każdym karnym Argentyny Holandia prowokowała nawet ich zawodnik dostał za to czerwoną kartkę.
Dlaczego Holandia przed meczem zaczepiała Argentynę?
Pierwsi zaczepiali Holendrzy,co nie tłumaczy Argentyńczyków,ale trudno w takiej sytuacji zachować chłodna głowe,gdy ktoś przed meczem i w trakcie prowokuje.
23
Ale szambo wylało się na Leo w Polskim necie.
Chyba faktycznie powinien być narcyzem,bucem wtedy by go pokochali.
Ronaldo zachowuje się okropnie w stosunku do United - jaki on biedny,mówi prawdę.
Chyba naprawdę trzeba być zarozumialcem i mieć ego w kosmos,aby ludzie Cię kochali.
2
@paweldunajecfcb Kto niby? Ci co są za Argentyna to podchodzą do tego pokornie.
Ja tam wolę,żeby Argentyna nie była hypowana i po cichu do celu doszła.
39
@Jonyx Dlatego,że jest pokorny i ludzie tego mu zazdroszczą,że nie musi mówić,iż jest najlepszy,ponieważ 90% trenerów,zawodników czy ekspertów uważa Leo za GOATA obok Maradony.
0
@maroon tak masz rację,kartofle lepiej brzmią
0
@Rust_Cohle W MMA jest freakiem,przecież on w K1 jest mistrzem.
Wczoraj Janikowski nie miał żadnego problemu i było to wiadome. Bijesz się w MMA zazwyczaj zawsze parter wygrywa a Kubiszyn dopiero się uczy parteru.
Janikowski miałby problem w K1 zapewne z Diego.
Wiewiór jak wygrywa walki? Parterem i prawdopodobnie z Tancula też zgarnie pas bo jest znakomitym parterowcem.
0
Piękna zima ;-),pamiętam jak u dziadka na wsi zjezdzało się na worku z kartofli ;D za dzieciaka
0
@agaFCB Na FB pojawiło mi się,że kolejny potomek,ale też mi się wydaje,że to pierwsze dzieciątko jego.