La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1237 Culés

2

Zdecydowanie największy błąd Cristiano to odejściu z Realu, przecież ta drużyna była do niego idealnie dostosowana wraz z jego najlepszym giermkiem Benzemą który mu asystował

Gdyby nadal był w Realu ZP może by nie zdobył ale sadze ze do tej pory lądował by +25 goli na sezon plus trofea typu LM

1

@Herato zdobyłby pilke Modrica a i tą Benzemy też pewnie jeśli grałby do dziś

3

@Herato Perez oddał go w idealnym momencie.

2

@VegetaPolska Tylko pytanie czy Real by zdobywał te LM.
Odkąd odszedł staliście się drużyna i Benzema był od niego lepszy.

4

@Herato Tak to jest jak ma się za wysokie ego. Myślał, że jest ważniejszy niż klub, to Perez się go pozbył w idealnym momencie.

0

@VegetaPolska skąd pewność że wziąłby ZP która wygrał Karim? Modricia zrozumiem ale nie łapie tego wcześniejszego przykładu

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?