Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Do 80 min Francja grała słabo ( Argentyna jej nie pozwoliła), szkoda tego błedu Otamendiego bo mogło być spokojnie,ale i tak najważniejsza wygrana.
Cieszy bohaterski Dibu bo przed karnymi z Holendrami mówiono o nim jak o ręczniku.
0
@arasz1819 Wszyscy ich przekreślili,wręcz się śmiali i wchodzili z nory na karne.
Pięknie ich Argentyna wyjasniła!
Miłego dnia w ten piękny poranek!
Argentyna MŚ!
Leo Messi GOAT!
1
@mekston Przypuszczam,że to sarkastycznie :)
Co do LM to LIO pobije,szczególnie teraz przy tym luzie. Zdobył najważniejsze i uważam,że zobaczymy w piłce klubowej najlepsza wersję Leo,czyli ta z Barcy i z Mundialu.
1
Scaloni jest piękny!
Dostał Albicelestes w kryzysie i zrobił z nich potęgę!
Vamos Lionel Scaloni!
0
Usain Bolt fan Argentyny,wczoraj przewinął mi się jeszcze Mamy Pacquiao.
Ogólnie Argentyna ma największą rzesze fanów na świecie.
To co się dzieje teraz w Argentynie to kosmos!
0
Leo Messi
MŚ U20
Złoto IO
Złoto CA
Finalissima
Złoto MŚ
Plus:
Vice mistrzostwo świata
3x vice CA
3msc na CA
Piękne osiągnięcia Leo!
Myślę,że teraz jest spełniony i będzie grał na wielkim luzie.
Vamos Argentina!
4
Vamos Wielka Argentyno!
Latynosi udowodnili,że nie można ich przekreślać.
Chyba już nikt nie będzie mówić o nich farmerzy!
Argentyna,Urugwaj i Brazylia 10 MŚ!
Copa to wcale nie jest łatwy turniej!
1
Ciekawe gdzie wyląduje Enzo po sezonie.
MC Allister przedłużył kontrakt,ale jest za dobry na Brighton.
6
LEO LEO!!!
Brawo Leo Messi!
Lionel Scaloni co on wycisnał z tej drużyny!
Bardzo mnie cieszy,że Argentyna ma takich kozaków jak Alvarez czy Enzo.
W lidze Argentyńskiej jest masa perełek więc nic ino szlifować!
4
Trener Scaloni!
Wybitny taktyk!
4
Vamos Argentina!!!!
Pamiętam jak na LR pisali,że LIO nawet Copa nie wygra z repka a tutaj Copa,Finalissima i MŚ.
Chyba nikt już nie powie,że to farmerzy!
Vamos Argentina!
1
@VegetaPolska Skoro Argentyna jest średniakiem to przyznajesz,że Messi jest najlepszy w historii skoro są w finale?
0
@kynio302 Lepiej by to przmiało "pochodzenia".
Pewnie wtedy by się nie czepiali.
1
@Ascend Druga strona medalu to taka,że ma świetnych kolegów w reprezentacji.
Nie to co Messi czy CR przed 4 laty.
On nie będzie nigdy tak rozgrywał,nie ma takich cech 10
2
@Ascend Myślę,że nie bo Mbappe to skrzydłowy. Najlepszy piłkarz w historii ma wszystkie cechy od pomocnika po napastnika
3
@HighestInTheRoom Ty czemu przeciwko Leo? To nie on Barcelonę wciagnał na szczyt?
3
@Danny Gaucho Podobno to Objectivo.
Ciekawe to,że Kroos i Modric życzą Leo wygranej.
Ogólnie to nawet widziałam komentarze na internecie,gdzie kibice Realu wybrani oczywiście (bardzo nieliczne grono),życzą mu pucharu.
2
@sebo939 Przecież Anglia czy Maroko miały więcej sytuacji od samej Francji.
2
@Objectivo Załosne zachowanie, życzyć tylko porażki ze względu na Messiego.
Wasza liga mistrzów 2014 ma szansę na MŚ.
Obstawiam tylko dlatego,aby Leo nie miał bo CR również nie ma.
Różnica taka,że w najgorszym wypadku 2 vice mistrzostwa i granie genialnego Mundialu. Więc nie ma co nawet porównywać.
1
@Bartula Przecież są archiwalne nagrania,więc o co chodzi.
0
@Bartula Co?
Scaloni jest mądrym trenerem i póki co zna się na taktyce.
2
@Comentateiro Dokładnie,dlatego uważam,że komu kolwiek będzie ciężko dorównać Leo czy Maradonie.
To są zawodnicy,którzy potrafią pociągnąć sami grę mając słabszych kolegów
3
@Comentateiro Dokładnie przecież Leo będąc Hiszpanem czy Francuzem mógłby mieć 3 MŚ. Skoro Argentynę zaciagnał do 2 finałow,a być może mistrzostwa.
Jasne super,że Mbappe bd miał takie osiągnięcia,ale taki Haaland jest na jego poziomie a przez to,iż jest Norwegiem to nawet nie wiadomo czy zagra na Mundialu.
Reasumujac bardzo mądrze napisane inaczej jest osiągać wielkie cele z drużyną napakowa bez gwiazd a inaczej z gwiazdami.
Maradona ma 1 mistrzostwo i raz vice a jest Boskim Diego,Pele ma 3 MŚ a jest za nim w hierarchii bo miał znakomitych pomocników chociażby w postaci Garrincha.
3
@FCB24 Jak masz taką drużynę to nawet Griezman czy Giroud mogą.
Sorry,ale wybierając grę dla Francji jesteś od razu w gronie faworytów.
Dlatego też cenie bardziej Maradonę niż Pele. ( Brazylijski król miał mega partnerów np Garrincha i reszta).
Diego sam ciagnał Argentynę
0
@Rewolucja123 Mam nadzieję,że Argentyna to weźmie. Co mnie cieszy to to,że pomocnicy mega harują i biegają.
Najgorsze będę te skrzydła do gonienia.
2
@MESSIah16 To racja bo bądź co bądź myślę,że Mbappe seryjnie nie będzie zdobywał ZP.
Póki co ma 24 (już mu liczę bo kilka dni brakuje) a ma 0
Dla mnie nie jest to taki zawodnik,który w przyszłosci miałby zagrozić Leo bycie GOATem. On bazuje na szybkości a nie wydaje mi się,aby kiedykolwiek był taka wspaniała 10 i rozgrywał jak Leo.
0
@MESSIah16 Pewnie będzie zaliczany,ale myślę,że Messiego nie pobije pod względem talentu i całokształtu.
To bardziej chyba taki CR z United.
1
Chciałam Anglię w finale,ale trudno.
Mam wrażenie,że Anglia była chyba najlepsza drużyna. Szkoda tego karnego Kane
0
@Rust_Cohle Tylko zwróć uwagę jaką Francja ma reprezentację.
Co innego wygrywać w słabszej repce a co innego w napakowane gwiazdami
2
Ronaldo wraca do Madrytu?
No no brakuje mu do Leo 2 ZP, będzie probował.