La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 911 Culés

2

Najlepiej to jakby Barca nie pojechała do tej Arabii na ten Superpuchar.
Wejść w nowy rok na pełnym skupieniu w ligę i celować w połfinał LE. (Uważam,że obecnie Arsenal jest poza zasięgiem Barcelony).

Nawet się nie zdziwię jak odpadniemy w 1/8 bo daje nam 35/40 % szans z United patrząc jak oni grają a jak my.

0

@Sysia11 Przejdziemy to United

2

@Kgorecki2500 Powiem tak.
Póki co jestem rozczarowana Xavim.
Ma dobrych zawodników a gramy straszną lipę.

Jak tak patrzę przez pryzmat Scaloniego to on potrafi zrobić z zawodników bez formy kotów.

konto usunięte

1

@Sysia11 Słaby Xavi liderem La Liga xd

2

@Sysia11 Artetą też można było być rozczarowanym. I co? Chyba w jego 3 sezonie Arsenal pewnie zmierza po mistrza Anglii. Ja mu daję czas. A Barcelona p przerwie, niezależnie pod jakim trenerem, gra źle.

konto usunięte

4

@Kgorecki2500 Ja bym nie powiedział że wczorajszy mecz był zły bo grali bardzo dobrze cały mecz pod kontrolą. Przypadkowe nadepnięcie w polu karnym rozbiło ten mecz a śmietnik Lahoz jeszcze podkręcił i skończyło się jak skończyło. Espanyol nie oddał żadnego strzału oczywiście oprócz karnego

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?