Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Graves Ciężko mu będzie strzelić te 80 goli z obecna forma.
Zszedł ze sceny w odpowiednim momencie?
Panie on od roku nie dojeżdżał do tej sceny i chciał za wszelką cenę zostać w Europie tylko nie było chętnych.
1
@escarabajo Bez przesady...
Nie po to Karen sie męczył 2,5 seta,żeby grać z Hubim jeszcze raz.
1
@Lionel_Messi10 Super, niech Pepula go szlifuje i będzie tralala w repce.
Buonanotte w Bringhton, Alcaraz w Southampton.
Pięknie nam się perełki rozwijają.
1
@cules100pro Roque przynajmniej od jakiegoś czasu gra w seniorach i wszedł świetnie.
Taki sam talent jak Endrick,a który wypali? Nie wiadomo,może jeden a może żądny z nich.
0
@ViscaBarca123 Isco,Modric też byli za Barca.
Wszystko zależy od kasy.
2
@Nano22 Normalne to jest,ja na regulację chodzę średnio co 1,5 miesiąca od dobrych 6/7 lat i też się tak zdarza.
1
@LS Nie miałby innych propozycji?
Pierwsza lepsza to Barcelona.
Przecież,gdyby nie miał wygórowanych finansów to nawet Real by go chciał.
Dalej jest najlepszy na świecie.
1
@Michu94 Oby nie,facet nadaje się co najwyżej do Valenci/Betis.
1
@DonCarletto Szanujmy się.
Taki Asensio nie wiem czy miałby pierwszy skład w Aston.
2
@Mow_mi_Douglas Miał 15 goli bo grali wszyscy na niego.
Teraz drużyna udowadnia,że bez są lepsi.
0
@DonCarletto Niby dlaczego?
Liga Hiszpańska to przeszłość.
6
@okiemtypera_lucaxx95 Jak ktoś nie może mieć dzieci/ sam chce dać dom takiemu dzieciaczkowi to oczywiscie,że tak.
Nie ważne kto urodził tylko ważne kto wychowuje i kocha.
8
Ja tam nie tęsknię za Grizim.
*Szopka przed MŚ w 2018 roku
*Jeden z najsłabszych 100 mln transferów
*Oddany za 3 x mniej
Ogólnie to z Atletico nigdy więcej żadnych interesów. Wydymali Barcę z Villą,Suarezem,Grizim i Depayem.
Żadnych interesów z tą drużyną.
Nie ma co na nich liczyć w derbach bo dzisiaj się wystrzelali za cały miesiąc.
De Paul uciekaj do Włoszech tam,gdzie mogłeś grać swój najlepszy futbol.
1
@AmigoBlancos Cebullos jest taki słaby,że nawet w słabiutkiej repce Hiszpanii nie ma czego szukać.
1
Na cholerę ten Gundogan. Trzeba było go brać 5 lat temu a nie jak będzie miał 33 lata.
Super mi zastępca Buskiego młodszy o 2 lata. Pep wie kiedy należy się pożegnać a widzę,że Barca nic się nie nauczyła.
2
Kolejny młody Argentyńczyk wylądował w PL Carlos Alcaraz-utalentowany pomocnik.
1
@The_Man Czy ja wiem czy tak blado.
Obrona Romero-Lisandro-Otamendi Top
Mac Allister i Enzo to przyszłe gwiazdy a o napadzie nie muszę mówić.
Jedynie zmiennicy trochę słabsi np Pezzela,Correa,Paredes.
2
@The_Man De Paul to znakomity zawodnik
Romero-bardzo dużo klubów go chciało
Lisandro-to samo co Romero
Mac Allister fundament Bringhton i zapewne trafi do giganta
Enzo wystrzelił we właściwym momencie
Otamendi jest w znakomitej formie w Benfice.
Argentyna ma konkretnych zawodników.
Wiadomo nie dream team ale nie róbcie z nich średniaków są to znakomici zawodnicy.
Molina również świetnie się prezentował we Włoszech.
Jedynie Acuna w Sevilli przed Mundialem średnio,a Dybala na mundialu to głęboka rezerwa
1
Czy lecąc ryanair płaci się za 3 letnie dziecko?
0
Co z tym Barberą? Dlaczego on nie dostał powołania? Podobno jest bardzo dobry.
3
@masq Ciekawe jaką wy macie xd
Moim zdaniem ma normalna twarz.
Jest bardzo ładna kobietą i zapewne 95% populacji chciało by taką kobietę.
0
@kamar24 Alvarez czy Fernandez,gdyby byli Brazylijczykami brani by byli po 60 mln a tak to,że z Argentyny to 10 około było za jednego.
Teraz ten nastoletni Argentyńczyk przyjdzie do nas chyba za 1,5 a jakby to był Brazol to pewnie hype jak na Endricka albo chociaż z 30 mln by wołali.
0
Świątek prawdopodobnie będzie grała z Andreescu.
Ciężka rywalka? Czy raczej Polka powinna sobie łatwo poradzić?
Pamiętam,że ona wygrała że 3 lata temu WS,ale nie śledzę jej poczynań (tzn. w jakiej jest formie).
0
@partymaker Dlaczego? Bo Rafa odpadł?
3
@HERORICH2 Atleti dymają Barcę to i niech zawodnicy ich dymają.
6
To co odwalił Dani Cebullos widzę dopiero teraz,wcześniej się nie przyglądałam.
Facet ciągnie Gaviego za włosy.
Zero jakiejkolwiek klasy.
Mam nadzieję,że Gavi mu załatwi brak kadry o ile się wogole łapał bo chyba jednak nie.
8
Brozovic zagrał dobry mundial,może się przydać a i Chorwat to gwarancja LM :D heh
3
@VegetaPolska Nie lepiej iść na imprezę i tak kogoś poznać?
Wtedy kobieta zobaczy jaki na prawdę jesteś.
Tak wogole czego spodziewałes się po małolacie? Zacznij gustować w wieku 21+
7
Brawo Iga pokonała potężną fizycznie Niemkę.
Oby z każdym meczem forma rosła.
Vamos Iga.
0
@michal26 Silna fizycznie, zresztą jest grubo koścista jak Williams.