1

@Graves Ciężko mu będzie strzelić te 80 goli z obecna forma.
Zszedł ze sceny w odpowiednim momencie?
Panie on od roku nie dojeżdżał do tej sceny i chciał za wszelką cenę zostać w Europie tylko nie było chętnych.

1

@escarabajo Bez przesady...
Nie po to Karen sie męczył 2,5 seta,żeby grać z Hubim jeszcze raz.

1

@Lionel_Messi10 Super, niech Pepula go szlifuje i będzie tralala w repce.
Buonanotte w Bringhton, Alcaraz w Southampton.
Pięknie nam się perełki rozwijają.

1

@cules100pro Roque przynajmniej od jakiegoś czasu gra w seniorach i wszedł świetnie.
Taki sam talent jak Endrick,a który wypali? Nie wiadomo,może jeden a może żądny z nich.

0

@ViscaBarca123 Isco,Modric też byli za Barca.
Wszystko zależy od kasy.

2

@Nano22 Normalne to jest,ja na regulację chodzę średnio co 1,5 miesiąca od dobrych 6/7 lat i też się tak zdarza.

1

@LS Nie miałby innych propozycji?
Pierwsza lepsza to Barcelona.
Przecież,gdyby nie miał wygórowanych finansów to nawet Real by go chciał.
Dalej jest najlepszy na świecie.

1

@Michu94 Oby nie,facet nadaje się co najwyżej do Valenci/Betis.

1

@DonCarletto Szanujmy się.
Taki Asensio nie wiem czy miałby pierwszy skład w Aston.

2

@Mow_mi_Douglas Miał 15 goli bo grali wszyscy na niego.
Teraz drużyna udowadnia,że bez są lepsi.

0

@DonCarletto Niby dlaczego?
Liga Hiszpańska to przeszłość.

6

@okiemtypera_lucaxx95 Jak ktoś nie może mieć dzieci/ sam chce dać dom takiemu dzieciaczkowi to oczywiscie,że tak.
Nie ważne kto urodził tylko ważne kto wychowuje i kocha.


8

Ja tam nie tęsknię za Grizim.
*Szopka przed MŚ w 2018 roku
*Jeden z najsłabszych 100 mln transferów
*Oddany za 3 x mniej

Ogólnie to z Atletico nigdy więcej żadnych interesów. Wydymali Barcę z Villą,Suarezem,Grizim i Depayem.

Żadnych interesów z tą drużyną.
Nie ma co na nich liczyć w derbach bo dzisiaj się wystrzelali za cały miesiąc.

De Paul uciekaj do Włoszech tam,gdzie mogłeś grać swój najlepszy futbol.

1

@AmigoBlancos Cebullos jest taki słaby,że nawet w słabiutkiej repce Hiszpanii nie ma czego szukać.

1

Na cholerę ten Gundogan. Trzeba było go brać 5 lat temu a nie jak będzie miał 33 lata.
Super mi zastępca Buskiego młodszy o 2 lata. Pep wie kiedy należy się pożegnać a widzę,że Barca nic się nie nauczyła.

2

Kolejny młody Argentyńczyk wylądował w PL Carlos Alcaraz-utalentowany pomocnik.

1

@The_Man Czy ja wiem czy tak blado.
Obrona Romero-Lisandro-Otamendi Top
Mac Allister i Enzo to przyszłe gwiazdy a o napadzie nie muszę mówić.

Jedynie zmiennicy trochę słabsi np Pezzela,Correa,Paredes.

2

@The_Man De Paul to znakomity zawodnik
Romero-bardzo dużo klubów go chciało
Lisandro-to samo co Romero
Mac Allister fundament Bringhton i zapewne trafi do giganta
Enzo wystrzelił we właściwym momencie
Otamendi jest w znakomitej formie w Benfice.

Argentyna ma konkretnych zawodników.
Wiadomo nie dream team ale nie róbcie z nich średniaków są to znakomici zawodnicy.

Molina również świetnie się prezentował we Włoszech.

Jedynie Acuna w Sevilli przed Mundialem średnio,a Dybala na mundialu to głęboka rezerwa

1

Czy lecąc ryanair płaci się za 3 letnie dziecko?

0

Co z tym Barberą? Dlaczego on nie dostał powołania? Podobno jest bardzo dobry.

3

@masq Ciekawe jaką wy macie xd
Moim zdaniem ma normalna twarz.
Jest bardzo ładna kobietą i zapewne 95% populacji chciało by taką kobietę.

0

@kamar24 Alvarez czy Fernandez,gdyby byli Brazylijczykami brani by byli po 60 mln a tak to,że z Argentyny to 10 około było za jednego.

Teraz ten nastoletni Argentyńczyk przyjdzie do nas chyba za 1,5 a jakby to był Brazol to pewnie hype jak na Endricka albo chociaż z 30 mln by wołali.

0

Świątek prawdopodobnie będzie grała z Andreescu.
Ciężka rywalka? Czy raczej Polka powinna sobie łatwo poradzić?
Pamiętam,że ona wygrała że 3 lata temu WS,ale nie śledzę jej poczynań (tzn. w jakiej jest formie).

0

@partymaker Dlaczego? Bo Rafa odpadł?

3

@HERORICH2 Atleti dymają Barcę to i niech zawodnicy ich dymają.

6

To co odwalił Dani Cebullos widzę dopiero teraz,wcześniej się nie przyglądałam.
Facet ciągnie Gaviego za włosy.
Zero jakiejkolwiek klasy.

Mam nadzieję,że Gavi mu załatwi brak kadry o ile się wogole łapał bo chyba jednak nie.

8

Brozovic zagrał dobry mundial,może się przydać a i Chorwat to gwarancja LM :D heh

3

@VegetaPolska Nie lepiej iść na imprezę i tak kogoś poznać?
Wtedy kobieta zobaczy jaki na prawdę jesteś.
Tak wogole czego spodziewałes się po małolacie? Zacznij gustować w wieku 21+

7

Brawo Iga pokonała potężną fizycznie Niemkę.
Oby z każdym meczem forma rosła.
Vamos Iga.

0

@michal26 Silna fizycznie, zresztą jest grubo koścista jak Williams.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?