2

@Dundersztyc Finałem to zasłużył,żeby sędziować nawet w Anglii.
Bezbłędny był.

3

@msmsms LFC dziwna drużyna giganta tłamsi a z Bour się męczy.
Ale trzeba przyznać,że PL stoi znacznie wyżej atrakcyjnością od LL.
Tam mecze średniaków lepiej stoją niż Villareal-Sevilla.

1

@Rust_Cohle Po co mi majtki CRa?
Już wolę zużyte getry Leo po mundialu.

2

Liga Angielska Top.
Najlepsza na świecie!
Super by było Bringhton zobaczyć w pucharach.

2

@Ojciec5tkidzieci Dokładnie,liga to rozgrywki co tygodniowe a LM to 2 mecze.
Ciężko by im było w PL bo tam każda drużyna gryzie trawę.
Bringhton to od Villareal/Sociedad becnie drużyna półkę wyżej.

2

@marcin62 Ale Malik odwalił maniane haha.
Wolę sobie buty kupić za 450 niż jakaś płytę szajsowa i fanty zale sklepu za 2,50.

1

@Muevertigo Napisał to kibic Realu xd.
Barcelona winna jest (Bartomeu i reszta),ale to śmiech na sali,że Liga rządzi Madryciak,gdzie to powinna być bezstronna osoba.

3

@MesQueUnClub96 Najśmieszniejsze jest to,że skoro płacone było to dlaczego nie uznawali nam goli np z Betisem.
Tak pomagali,że zawsze mieliśmy pod górkę.
Niech się Madrytem zajmą bo sędziowie to ich kibice a podobno mecze mają sędziować bezstronni.

Największym nieporozumieniem to jest Tebas jak taki ktoś może zarządzać liga co jawnie mówi,że jest kogoś fanem.
Nie wyobrażam sobie czegoś takiego w Anglii, Włoszech czy Niemczech.

1

@Drozdu7 To prawda,ale Boras co mowił o nim,że jak Maradona drybluje to grubo przesadził.

3

@maciar Może wyciągnij do niego rękę.
Wiesz jak to ze starszymi. Oni nigdy pierwsi nie zrobią kroku.

1

@Lionel_Messi10 Alexis do City/Arsenalu czuje,że w tych druzynach stał by się mega kotem.
Póki co przez pół roku niech uczy Buonanotte na następcę.

64

Wszystkiego najlepszego Panowie z okazji waszego święta! :-)

4

@mekston Szczególnie jak PSG wykladało za niego 80 mln.

1

@Emhyr Fati góra 50 mln.
Oj nie mogę go przeboleć ogromny talent i jakiś wieśniak z LL zaprzepascił mu wspaniała karierę.

Może się mylę jednak,życzę mu najlepiej jak odejdzie niech się odbuduje.

1

@MarioVeB! Oby tak było bo statystyki ma świetne 34g/a i Mistrzostwo Świata!

2

@Messibestplayerintheworld Najbardziej to śmieszą mnie Ci co piszą,że za co ZP 7 meczów?
Jak chodzi o LM to mówią oczywiście dać ją! Gdzie to 13 spotkań jest.

Najlepsze jest to,że LIO ma wyborne statystyki w PSG,więc bez MŚ był by brany do wysokiego końcowego wyniku.
Niech dalej bije rekordy i wygrywa!
Jak by tak Argentyna za 4 lata obroniła MŚ a Paredes/De Paul zdobyli gola na wagę złota,ale by im zyłki popękały.
Pięknie by było,że takie buraki (według nich) znowu triumfują.

1

@PatrychoO Pięknie napisane tak na dobrą sprawę on ma znakomite statystyki bo w PSG 34g/a więc jest w samym Topie i to z przodu.
Co innego taki Modric,Muller którzy mieli statystyki 15g/a w roku Mundialowym. (Nawet nie wiem czy tyle chociaż mieli)
Bo Messi zakręci się w okolicy 50 a więc na samym szczycie Topu.

1

@IrekPOL Wykreowane 3 sytuację,nie był najgorszy.

1

@LS Gdyby nie Messi to jedna LM by była.
Nie ma Messiego to grupa LM i bay bay.

1

@LS Nie kibicuje,żeby spadła,ale jest coraz słabsza,więc mam zakłamywać rzeczywistości?
Ile jest Włoskich drużyn w 1/8 i ile Niemieckich? No własnie.

Hejter największej legendy tego klubu się odezwał. Dziwię się,że jeszcze kibicujesz Barcelonie bo nie wiem jak to znosisz,że Leo jest największą legendą.

Te swoje rankingi to sobie możecie wsadzić w nos.
Według rankingu to Brazylia na świecie jest numer 1 haha

3

@neeed Ciekawe kiedy skończysz pisać te swoje farmazony.

1

@neeed Ciekawe kiedy Hiszpania spadnie na 4 miejsce bo Włosi i Niemcy mają lepsze ekipy w tym sezonie.

6

@mekston Szkoda z nim dyskutować,to troll wielki jest.

Messi z LFC to był kosmiczny mecz a w rewanżu również dobrze się zaprezentował. Zapewnił setki kolegą,ale jak nie potrafili wykorzystać to co chłopak miał zrobić.

Chyba tylko ślepy napiszę,że Messi jest przegrywem w LM.
Ma 4 triumfy,masę goli przeciwko Top4 w Anglii,ale dalej znają się Ci co mu ubliżają.

Co więcej to póki co Barca jest wielkim przegrywem w LM bo bez niego nawet się nie łapie do 1/8 odkąd odszedł.

5

@Dundersztyc CR ile miał blamaży? 5 razy wygrał więc reszta to blamażem twoim tokiem.
11 goli więc pobije,nawet Apoelowi,Sparcie i reszcie ponabija.

5

@mekston Ale jak to? za 7 meczy ma Leo dostać.

1

@Klimach fan Liga pasterzy...
No tak a ile LL ma przedstawicieli w LM?
Takim tokiem to Niemcy zjadają ta cała LaLige bo mają w 1/8 czwórkę.
Oprócz Barcelony i Realu w Hiszpanii bieda a będzie gorzej bo CVC zrywa z Tebaskiem

1

@takisobiektos No jest top2 ?
Nie widzę tego może na papierze jak Brazylia 1 w rankingu FIFA.

Obecnie Hiszpania to 3/4
Wyzej na pewno Anglia i Włochy jeszcze teraz to CVC to zobaczysz dopiero.

Gole z Lique1 to tak samo ważne gole jak La Liga.

1

@takisobiektos No taka słaba a La Liga to dopiero słaba jest skoro w 1/8 4 grają Niemieckie a Hiszpania tylko jedna.

Jest w Top5 i to się liczy.


1

@takisobiektos No spoko a kto miał wygrywać te ZP?
Messi ma bardzo dobre statystyki bo 34g/a a je podkręci jeszcze.
Nie przypominam sobie,aby jakiś Hiszpan,Niemiec takie mieli.

Właśnie o to się rozchodzi,że nie o sam Mundial chodzi bo Leo oprócz MŚ ma bardzo dobre statystyki.

Żaden zawodnik nie miał takiego wpływu na drużynę (Mundial)

Zaden zawodnik,który wygrywał mundial nie miał takich statystyki w klubie jak obecnie Messi bo ma jedne z najlepszych i lekko ponad 50 g/a będzie.

1

@Klimach fan Tylko on w PSG ma dobry sezon.
Czy statystyki 34g/a są słabe? Podkręci je jeszcze,więc o jakim życiu Mundialem mówimy skoro nawet liczbowo się broni.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?