La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1622 Culés

10

Alexis Mac Allister w lecie ma do wyboru trzy kierunki do których może dołączyć, a są to:

Manchester City, Arsenal i Chelsea.



Alexis ciśnij pod skrzydła Pepa, tam się mega rozwiniesz. ;-))

@Pawel13sz @Coutinho007 @Kondziubarca @Barca1992 @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @Adi123456789 @AFA90 @MrPGG

1

@Lionel_Messi10 Czytałem, że MU też zainteresowane.

0

@DonCarletto Też ale gdzie on by w tym United grał? jak tam mają komplet. ;-)

konto usunięte

4

@Lionel_Messi10 a niech wybierze Arsenal.

2

@Lionel_Messi10 Tylko Chelsea! Duzo okazji do grania, mentalnosc zwyciezcy, znakomity trener - same plusy.

1

@Rust_Cohle W sumie Xhaka młody nie będzie, to siadłby tam idealnie też.

@JimMorrisonFCB Najgorszy z możliwych to wybór Chelsea.

1

@Lionel_Messi10 Ten Haga pytaj xD.

1

@Lionel_Messi10 Koszulka City mu pasuje.

2

@AlexDark00 Też Mi siadł w koszulce City ;-) dlatego napisałem żeby tam szedł i w sumie byłby to dla niego idealny kierunek, De Bruyne młodszy nie będzie a w dodatku odchodzi Gundogan, także siadłby tam idealnie. ;-)

1

@Lionel_Messi10 dlaczego nie ma tam Liverpoolu, który musi wzmocnić pomoc i to nie jednym zawodnikiem. Alexis pasowałby tam i dla niego byłby to najlepszy wybór.

1

@Antimadridista_WR Nie ma bo Klopp się nim nie interesuje ale do lata może się wszystko zmienić, w LFC też spoko by siadł bo oni to ogólnie mają problem w środku pola. ;-)

1

@Lionel_Messi10 Alexis do City/Arsenalu czuje,że w tych druzynach stał by się mega kotem.
Póki co przez pół roku niech uczy Buonanotte na następcę.

1

@Lionel_Messi10 Ta Chelsea to każdego chce

konto usunięte

1

@Lionel_Messi10 niech idzie do przyszłego mistrza Anglii czyli Arsenal:)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?