- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1873 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
83 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1873 Culés
6
Tak z innej beczki - Duży zjazd Paredesa w tym sezonie, w Juve, to już w ogóle wygląda jakby grał i biegał za karę. Potrafił grać fajne mecze z Barcą i nawet w tamtym sezonie z Realem. Na ten moment ostatni do wejścia na boisko w reprezentacji. PSG ma problem z pomocnikami, a te wypożyczenie nawet im nie wyszło na dobre, bo w PSG przynajmniej miał jakieś fajne spotkania.
@Lionel_Messi10 @mekston @Comfortable_ @tomek8756 @Sysia11
2
@AFA90 Paredes już na początku MŚ wyglądał dużo słabiej. Z Arabią nie bez powodu został zmieniony.
Zresztą nie przez przypadek został odstawiony z 1 linii pomocy w ARG.
Do tego z Holandią odwalił z tym kopnięciem piłki w stronę ławki (najpierw wślizg na żółtą, a potem kopnięcie w ławkę to też min żółta). Niby końcówka spotkania, więc czerwo nie miałoby takiego efektu jak np. w 1 połowie, ale łatwiej byłoby Holandii odrobić, a potem potencjalnie cała dogrywka w 10 vs 11
To co na plus to karne w seriach.
1
@AFA90 Dobrze,że pojawił się Mac Allister (który teraz bryluje w Bringhton) i Enzo Fernandez.
Paredes jest stosunkowo młody 28lat
Dobrze by mu zrobiło pójście do mniejszego klubu np może Roma,Atalanta czy inne drużyny tego pokroju to by się chłopak odbydował bo w Juve przez te odjęte punkty to nie ma czasu na lapanie formy i tam muszą grać Ci co pokazują się najlepiej.
0
@Sysia11 XD wszędzie muszą grać Ci co pokazują formę. A Roma i Atalanta to ogórki, gdzie można łapać formę? Huuh. Oni walczą o puchary, Roma nawet o LM. Nie widzę Paredesa w żadnym klubie w Serie A. Może jedynie Sassuolo czy Fiora, ale tam mają wszystko poukładane i wątpię, by chcieli takiego grajka, który praktycznie nic nie daje.
1
@mekston sezony 19/20 20/21 były chyba najlepsze w jego wykonaniu. Środek pola RDP- LO Celso - Paredes swego czasu naprawdę dobrze funkcjonował. Jeszcze w meczu z Brazylią z listopada 2021 (0:0) grał dobrze, później świetny mecz z Realem na swoim stadionie, jeszcze kilka dobrych spotkań, a później już zgasł totalnie. Wróci do PSG i ciekawe, czy będą chcieli go gdzieś opchnąć, czy zostanie. Zależy też na jakie zakupy do środka pola, PSG wybierze się w lecie, bo jak zostaną z tartakiem Solerem i Ruizem, to Paredes byłby i tak lepszym rozwiązaniem . Pieniądze pewnie też nie małe bierze, więc Lyon, OM itp chyba odpadają, a liga angielska z jego obecną dynamiką, to zabójstwo.
0
@BorzyKrzys Jak Paredes będzie grał tak ja do tej pory, to nawet w Betisie nie wyszedł by w podstawowym