La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1311 Culés

3

Chcielibyście żeby Barcelona przeniosła się do innej ligi? Byl juz taki temat. Szczerze mowiac coraz bardziej sklaniam sie ku temu pomyslowi. Skonczyloby sie podporzadkowanie jebasowi i wszystko by wrocilo do normalnosci.

0

@malicinho Tebas też nie będzie wieczny.

3

@malicinho Pewnie,jak tylko by była taka możliwość.
Wtedy niech se ora tą ligę,bo i tak Betis i reszta przez CVC będę coraz słabsze.
Więc akurat zajmie 6/7 miejsce za Portugalską albo i Holenderską.

4

@malicinho skoro superpuchar Hiszpanii gramy u arabów, mistrzostwa Świata w zimę u arabów, to już nic mnie nie zdziwi i gra hiszpańskiej drużyny we francuskiej lidze, w której rządzą arabowie

Komentarz usunięty

1

@malicinho kurde to byłby hit gdyby Barca odeszła do innej ligi, niby miała propozycje ale kij wie czy prawdziwa i czy to jest wgl możliwe? XD

0

@malicinho Z Barcelony do Paryża bliżej niż z Barcelony do takiego Cadizu. Z Barcelony do Madrytu tylko 200 km bliżej niż Z Barcelony do Paryża. Czemu nie?

1

@malicinho ale co wy chcecie jesli Barcelona popełnia takie rzeczy?

0

@malicinho no był pomysł i wszystko fajnie, ale nawet gdyby miało tak być to Barca od tak nie zawita w Ligue 1, bo czyim kosztem? Ejj panowie w nowym roku 4 zespoły spadają bo Barcelona wchodzi do 1 Ligi.. Musielibyśmy grać od ostatniej i wspinać się co rok po szczeblu aż do Ligue 1.. Ile oni mają lig 4?5?

0

@Malibu były, ale musielibyśmy grać od 4 ligi czy 5 no ostatniej w każdym bądź razie, nie możemy od tak zawitać do 1 Ligi.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?