La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1952 Culés

1

Leo dzisiaj odbiera nagrode The Best, odrazu poniedzialek staje sie lepszy.

6

@ricardo0705 Mam nadzieję,że Scalonetta również bo zasługuje.
Jak jeszcze Dibu dostanie to było by pięknie.

0

@Sysia11 Mysle ze Scaloni dostanie nagrode, jednak Dibu raczej przez swoje zachowanie niestety nie.

konto usunięte

1

@ricardo0705 chyba przez swój poziom sportowy nie dostanie, a nie zachowanie

0

@Rust_Cohle Poziom sportowy ? Byl najlepszym bramkarzem MS, wybronil karne w finale i cwiercfinale. Poziomem sportowym sobie zapracowal, ale zachowanie jego duzej liczbie osob nie odpowiada.

konto usunięte

0

@ricardo0705
Wybronił karne i puścił 7czy tam 8 bramek na 11 strzałów celnych.

Dostał nagrodę, ale czy był najlepszym bramkarzem to śmiem wątpić.

A jak już to dostał nagrodę za MŚ i tyle.
Cały ten okres za który jest przyznawana nagroda to nie był nawet w top5, a co dopiero top1 więc jeśli serio uważasz, ze powinien wygrać to nie mam pytań. Pozdro

0

@Rust_Cohle Zawsze w roku w którym byl MS, wygrywal bramlarz ktory zdobyl zloto. Gdyby nie Dibu to mysle ze Argentynie ciezko bylo by o CA i MS, wiemy jak ciezko mieli w seriach 11 wczesniej, teraz zdecydowanie byl najlepszym bramkarzem w Katarze. Ale tak jak mowilem przez swoje pozaboiskowe zachowanie raczej nie wygra.
Jak nie byl w top 5, a teraz jest w najlepszej 3 haha chlopie co ty piszesz.

konto usunięte

0

@ricardo0705 No nie byl. Czego nie rozumiesz :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?