Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Dari0G Spoko tez troche za emocjonalnie odpowiedziałem.
A @Rust_Cohle to lubi sam siebie osmieszyc po czym pewnie stwierdzi ze zgłosiłem xd
0
@Dari0G Ales ty zabawny. Ale wytłumacze sie dla spokoju. Leki mi sie skonczyły a recepta bedzie na jutro lub pojutrze wiec moge sobie kieliszek likieru wypic na noc
@Rust_Cohle Az taki niewyrazny byłem :]?
1
@Ojciec5tkidzieci Nie lekceważ polskich patusów :)
2
No cóz walne se shota likieru o smaku słonego karmelu.
Zdrówko.
Ps nie nie mieszam alko z lekami tak dla jasnosci :)
6
Nic dziwnego ze Konop czeka. Ten film musi byc dopieszczony na 100 a nie 99%.
Jesli Wardega był zastraszany to co bedzie lub jest z Konopskym? Co to bedzie za burdel gdy ten film sie pojawi.. Oby tylko nie wycofał sie.
0
@Emhyr Niech doprowadza to do konca. To musi sie kur zakonczyc happy endem bo inaczej to bedzie klęska sprawiedliwosci.
1
Komentarz usunięty
0
Ale beda dymy... Polecam odpalic live wardegi
4
Obudzili sie w 90 min jprdl...
0
Rundic chyba pograne
0
@Dari0G Tak tak panie mądralo
9
1 polak na murawie i to w Sturmie xDDD
Nie no to jest wstyd jak uj
0
Jakim cudem jest tylko 1-0?
Co za Ogóry graja w tym Sturmie :/
0
@adi7adi8 A i tak poza zasiegiem na ten moment
1
@takisobiektos Sturm najsłabszy? Oj kolego... Sturm to nie ogór i spokojnie moga wyjsc z tej grupy
0
Troche widac po Rakowie ze to ich 1 faza grupowa ALE to mecz o wszystko dla nich..
0
A Raków wie ze ten mecz gra o życie w tej grupie? Przegrana=koniec marzen o 3 miejscu
0
@arasz1819 A to inna bajka :)
8
@arasz1819 Nie no on jest apolityczny. Ogólnie dobra robote robi bo wyjasnia tych patusów
0
@MesQueUnClub96 Puknij sie w czerep. Miami wiedziało na co sie pisze. Wiadomo było ze teraz Repka>>>Klub
Po drugie gdzie byłby Inter gdyby nie Leo? Messi nie musi grac by Inter korzystał. Hajs leci z koszulek etc
1
@tristan87 No to teraz bedzie grubo xD
4
https://zielona.interia.pl/koty/news-bil-kota-piesciami-i-przywiazal-do-galezi-54-latek-aresztowa,nId,7064517
Jprdl co jest z tymi "Ludzmi"...
5 lat wiezienia? Za takie ekscesy mininum 15...
@Kgorecki2500 @Kidd @tomek8756
2
Wincyj kur urazów...
Dobrze ze przerwa bedzie to moze go postawia na nogi przed klasykiem.
4
Komentarz usunięty
0
@tristan87 No ja wiem ale i tak brzmi to komicznie z jego ust
@Pogba jemu nikt nie odpusci :)
1
Dubiel pier cos o dobrym imieniu xD
Jak on nigdy dobrego imienia nie miał :)
Naprawde jest tak głupi by pozwac Wardęge który nie jednego patocelebryte wyjasnił? Dowody sa w filmie Sylwka a pewnie jeszcze cos sie znajdzie
18
@Encore Sam sie pogrąży idiota xD
2
Ale polski yt jest przesiakniety patusami i innymi zwyrolami...
Niech oni wszyscy skoncza w pierdlu i niech tam sie sodomizuja do woli...
1
@matirix20 Że co???
14
@Rewolucja123 No mimo wszystko stres olbrzymi dla tego młokosa