2

@Dari0G Spoko tez troche za emocjonalnie odpowiedziałem.

A @Rust_Cohle to lubi sam siebie osmieszyc po czym pewnie stwierdzi ze zgłosiłem xd

0

@Dari0G Ales ty zabawny. Ale wytłumacze sie dla spokoju. Leki mi sie skonczyły a recepta bedzie na jutro lub pojutrze wiec moge sobie kieliszek likieru wypic na noc

@Rust_Cohle Az taki niewyrazny byłem :]?

1

@Ojciec5tkidzieci Nie lekceważ polskich patusów :)

2

No cóz walne se shota likieru o smaku słonego karmelu.

Zdrówko.

Ps nie nie mieszam alko z lekami tak dla jasnosci :)

6

Nic dziwnego ze Konop czeka. Ten film musi byc dopieszczony na 100 a nie 99%.

Jesli Wardega był zastraszany to co bedzie lub jest z Konopskym? Co to bedzie za burdel gdy ten film sie pojawi.. Oby tylko nie wycofał sie.

0

@Emhyr Niech doprowadza to do konca. To musi sie kur zakonczyc happy endem bo inaczej to bedzie klęska sprawiedliwosci.

1

Komentarz usunięty

0



Ale beda dymy... Polecam odpalic live wardegi

4

Obudzili sie w 90 min jprdl...

0

Rundic chyba pograne

0

@Dari0G Tak tak panie mądralo

9

1 polak na murawie i to w Sturmie xDDD

Nie no to jest wstyd jak uj

0

Jakim cudem jest tylko 1-0?

Co za Ogóry graja w tym Sturmie :/

0

@adi7adi8 A i tak poza zasiegiem na ten moment

1

@takisobiektos Sturm najsłabszy? Oj kolego... Sturm to nie ogór i spokojnie moga wyjsc z tej grupy

0

Troche widac po Rakowie ze to ich 1 faza grupowa ALE to mecz o wszystko dla nich..

0

A Raków wie ze ten mecz gra o życie w tej grupie? Przegrana=koniec marzen o 3 miejscu

0

@arasz1819 A to inna bajka :)

8

@arasz1819 Nie no on jest apolityczny. Ogólnie dobra robote robi bo wyjasnia tych patusów

0

@MesQueUnClub96 Puknij sie w czerep. Miami wiedziało na co sie pisze. Wiadomo było ze teraz Repka>>>Klub

Po drugie gdzie byłby Inter gdyby nie Leo? Messi nie musi grac by Inter korzystał. Hajs leci z koszulek etc

1

@tristan87 No to teraz bedzie grubo xD

4

2

Wincyj kur urazów...

Dobrze ze przerwa bedzie to moze go postawia na nogi przed klasykiem.

4

Komentarz usunięty

0

@tristan87 No ja wiem ale i tak brzmi to komicznie z jego ust

@Pogba jemu nikt nie odpusci :)

1

Dubiel pier cos o dobrym imieniu xD

Jak on nigdy dobrego imienia nie miał :)

Naprawde jest tak głupi by pozwac Wardęge który nie jednego patocelebryte wyjasnił? Dowody sa w filmie Sylwka a pewnie jeszcze cos sie znajdzie

18

@Encore Sam sie pogrąży idiota xD

2

Ale polski yt jest przesiakniety patusami i innymi zwyrolami...

Niech oni wszyscy skoncza w pierdlu i niech tam sie sodomizuja do woli...

1

@matirix20 Że co???

14

@Rewolucja123 No mimo wszystko stres olbrzymi dla tego młokosa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?