Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Javier_Tebas Nick zobowiązuje :)
0
Gol jest gol ale w przypadku Cr7 warto brac poprawke na to komu najwiecej strzela.
Patrzac tylko na zespoły topowe lub mocnych sredniaków to juz tak kolorowo nie wyglada a juz na pewno nie przy Messim gdzie Leo nie ma tylu słabeuszy do krecenia licznika :)
To tez jest zabawne ze mówiono ze Leo nie strzela silnym zespołom a jest wrecz na odwrót bo Cr7 znika z tuzami ;)
2
Dawac cisze wyborcza i bedzie mozna tu jakos funkcjonowac xD
2
@macio_944 Spróbuje :)
3
@Emhyr Italia pod tym wzgledem jest niereformowalna
0
Ciekawa perspektywa. Lubie czasem odpalic ten kanał bo czesto bywa w polsce
2
@Emhyr A gol Maicona z Korea płn? To tez było wow :)
0
@FcPortoFan1999 Wydaje mi sie ze nie w tym przypadku. To poszło o wiele za daleko. Homofobia i agresja to jest jednak duzo poważniejsza sprawa niz race etc
5
Ludzie kochani...
Legia została ukarana za kibiców. Natomiast incydent po meczu nadal jest sprawdzany i moze klub z Holandii poniesc bardzo powazne konsekwencje w tym wykluczenie z rozgrywek.
Nie łaczcie tych 2 incydentów...
2
@Mario96w Piekne czasy takich gierek jak plemiona,bitefight czy gladiatusa :x
1
@Mario96w Grałem 420 mag. Ale Gladiatus mobilny by siadł i to tak fest
0
Kur jak mozna było tak rozdupcyc Gladiatusa. Kiedys prosta ale zajefajna giereczka a teraz nawymyslali jakies guwna i wez sie w tym połap...
0
Messi zagra? Bo nie wiem czy budzic sie pod mecz xD
3
@Joint21 Pierwszy raz ogladasz mecze conmebol? Tam kosci trzeszcza
1
Jestesmy dziadami
0
Po uj tej kadrze Milik? Kolejny komprpmitujacy wystep Arka.
0
Czy mozemy nizej upasc? Nie wiem choc sie domyslam xd
3
Polska miszczem polski
7
https://www.o2.pl/sport/szalal-na-boiskach-ekstraklasy-pracuje-w-wulkanizacji-6951002345106240a
@Luciano99 ale że u ciebie taki szychy robio?!
5
Apeluje o wieczna cisze wyborcza :x
0
@Pedri16Future Jestem w stanie w to uwierzyc. Zwierzeta nie ludzie.
0
Jestem przerażony. Wardega jasno powiedział ze w sprawie Stuu my widzowie sporo jeszcze nie wiemy bo nie upublicznili wszystkiego. Prawdopodobnie dlatego że zajmuje sie tym prokuratura.
Podziwiam go ze nawet w takiej sytuacji robi mu sie żal tego odpada.
Trafnie tez podsumował ze srodowisko ytuberów pełne jest "degeneratów" ofc użył on innego stwierdzenia ale nie przeszłoby na la bambie
2
144k u Wardęgi. Chore liczby robi :)
2
@Lionel_Messi10 I cyk ekstradycja
5
https://www.meczyki.pl/newsy/masakra-wstyd-nie-kazdy-czuje-sie-polakiem-burza-po-decyzji-swiatek-ostre-slowa-sponsora-reprezentacji/223091-n
Ale odklejeńcy. Dobrze Iga zrobiła
0
@Ojciec5tkidzieci Argentyna to taki troche 3 swiat niestety ;/
0
@Rastafarnianin I tak idzie to w tym kierunku. Przedmiot zbedny i zabiera tylko czas uczniom
0
@Rastafarnianin Powinni wywalic to z programu.
0
Zaraza czemu pogrzebano Brickleberry ;(
Doktor Kuzniak najlepsza drugoplanowa postac xD
5
@bartas97 Szanuje w opór takie podejscie