Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 Wiem jestem po seansie tego dzieła xD
Autentycznie żal go sie robi
2
Cwiakała to po kolejnym meczu repki chyba na trzezwo nic nie nagra xD
Wyprowadzic z równowagi Cwiakałe to tez jest sztuka! Brawo panowie kopacze xD
2
@matirix20 Nie wydaje sie. Moim zdaniem to wyglada naturalnie. Wtchodzi po prostu frustracja
8
Jestesmy dziadami a w zasadzie to kopacze sa dziadami
Jest mi wstyd. Były czasy gdy owszem nic nie znaczylismy i awans na turniej był fetowany jak za Leo ale jakosc piłkarzy była zupeļnie inna.
Mamy jakosciowych piłkarzy a dostalismy lanie od Mołdawi Czech i Albanii ogrywajac 2x w bòlach Wyspy Owcze. To jest skandal i kompromitacja jakiej dawno nie było i Kulesza musi tez beknac za to.
Przykre jest to ze rozwijaja sie takie repki jak Wyspy Owcze Albania etc a Polska cofa sie w rozwoju w zawrotnym tempie.
Quo Vadis Polsko?
1
@Crystal37 Idz byc głupim gdzie indziej
0
@takisobiektos Co to naciąg? Pytam serio bo ja nie znam sie na tenisie
3
@FcPortoFan1999 Jestesmy dziadam xd
12
Jest 12 a wiec trzeba przypomniec ze w najsłabszej grupie eliminacyjnej polska wyprzedza tylko wyspy Owcze a Mołdawia zrobiła na nas 4 pkt. Polska moze zagrac w barażach ale czy ktos sie łudzi ze je wygramy?
Bez odbioru xD
2
Komentarz usunięty
1
Obstrukcji dostałem od gry naszych.
Ciezka noc sie szykuje xD
1
No jestesmy dziadami i co zrobisz jak nic nie zrobisz...
0
Mołdawia robi 4 pkt na Polsce.
KOMPROMITACJA
1
Paradoks sraczki: Czesto a rzadko
Paradoks wyborów: Wygrac a przegrac xD
7
Gaviiiii goooool
0
@Kgorecki2500 Ale zniechecał ludzi do konfy duzo wczesniej
7
Dzieki ci o wielki Korwinie na ciebie zawsze mozna liczyc xD
A tak serio to Konfa dawno temu powinna wyciac tego raka i sie odciac gruba linia od tego oszołoma. Braum tez swoje zrobił.
1
@michal26 Oznacz mnie bo jestem autentycznie ciekaw twojej opinii i to bez cienia ironii. Lubie twoje posty :)
0
@jaras121 To żart był :)
0
Komentarz usunięty
2
Kto zalicza wiekszy upadek. Kopacze czy Konfa?
13
@Domin7777 Gorzej nie bedzie :)
1
@FcPortoFan1999 Korwin i Metzen sabotowali partie :)
2
@gumaz On jeszcze nie wie xD
5
@Deviler I co im to da? Koalicja ma zapas. PiS rzadu nie utworzy
2
Teraz Danka i inne padliny z tvp na bruk.
4
Jestem zadwolony bo oddałem głos na 3D :)
Sumienie mi dokuczac nie bedzie
0
@michal26 Bez spin ale Memcen i Korwin posłali konfe na dno
0
Podziekowac Memcenowi i Korwinowi. Pieknie spuscili konfe na dno xD
3
Hahaha kompromitacja Konfederacji
0
Gdzie jakis statement?