Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@DonAndrzejos Fajnie
0
@Encore Czemu smiesznie? My tez mistrza zgarnelisny w podobny sposob jak real punktuje obecnie mimo ze kadra była niezbyt mocna
2
Dlaczego Pedri miał tak mało asyst w poprzednim sezonie. Polecam spojrzec i moze zrozumiecie ze to nie była wina Pedriego a tych plackow z ataku
1
@takisobiektos Gra niżej niz Jude
0
@okiemtypera_lucaxx95 To polecam przestudiowac kazdy mecz Pedriegl z sezonu 22/23.
Moze wtedy zrozumiesz dlaczego tych asyst było tak mało
1
@LaLigaPD Pedriego liczby nigdy w pełni nie oddadza o czym nie raz mówił Cwiakała
0
@agaFCB Jprdl. Co z wami jest nie tak? Doceniam Jude ale ja mówie o deprecjonowaniu naszych piłkarzy a gorsi niz Jude nie sa.
0
@pt9 Jprdl przeciez to zupełnie inny typ piłkarza. Tłumaczono to wiele razy ze Pedriego nigdy liczby w pełni nie oddadza. Jude to typowy ofensywny pomocnik lub napastnik. Pedri gra głębiej i nie jest gorszy od Jude tylko gra zupełnie inaczej i co innego daje zespołowi
0
@okiemtypera_lucaxx95 Ciekawe bo Pedri liczby ma dobre a asyst brakował tylko przez nieskutecznosc napastnikow
6
Zeszły sezon Pedriego to 5 bramek gdzie wiekszosc dawała 3 pkt a nagle ludzie zapominaja o tym ze był podobnie kluczowy jak teraz Jude
Uwielbiam to deprecjoniwanie naszych i spuszczanie sie nad piłkarzami Realu.
13
@okiemtypera_lucaxx95 Was srogo juz popier z tym deorecjonowaniem naszych pomocnikow
0
@okiemtypera_lucaxx95 Ciekawe bo poprzedni sezon przeczy twoim słowom. Jego gole dawały cenbe 3 pkt ale łatwo sie o tym zapomina.
Pomijam fakt ze Pedri po prostu daje płynnosc w grze i czesto daje kilka opcji do rozegrania i czesto sam gre przyspiesza
Problem Pedriego to nie jego gra a urazy i to trzeba weliminowac bo gdy na boisku jest to widac jakosc piłkarskq
0
@Bartek22 Ale gdy gra to nie schodzi poniżej dobrego poziomu. Parasol ma bo na niego zapracował. Fati po kontuzji to cien dawnego siebie i w ogole sie nie rozwijał a dembele to przygłup po prostu
0
@bartekvisca Imo Ishaka ładniejszy bo gola poprzedziło tez fantastyczne przyjecie
0
Ten sezon moze byc odwrotnoscia poprzedniego. Teraz Real punktuje baardzo dobrze.
Mimo wszystko Barca musi skupic sie tylko na sobie zwłaszcza na LM bo pieniadze za awans sa bardzo potrzebne. Mam nadzieje ze uda sie tez cos do gabloty wrzucuc
0
@ludnek Piłkarz poza graniem ma tez inne obowiazki. Jest kontuzjowany ale ma prawo wykonywac inne rzeczy które sa zwiazane z marketingiem.
0
@ludnek Fati i Dembele nigdy w żadnym stopniu nie wpływali na gre jak Pedri. Nawet nie zbliżyli sie do jego poziomu
4
@Kuba_1 Tak tak na pewno.
0
@Barca1922 A kto ma byc? Brakuje topowych 9 w lidze. Lewy powoli schodzi z piedestału a innych napastnikow nima
16
@ludnek Ty masz jakis komples Pedriego? Odklejony mocno jestes. Najlepiej wez rozbieg i przywal w sciane
Pedri to zupełnie inny typ pomocnika od Jude. On dyryguje gra i czasem cos strzeli. Taki styl Iniesty który tez liczbami nie powalał
8
Jude Pichichi? Beda jajca xD
No ale w sumie Lewy co raz starszy wiec taki nietypowy Pichichi nie bedzie zaskoczeniem bo w LaLiga brakuje typowych snajperów ze scisłej topki
0
Ciekawy jestem czy Jude bedzue tak ładował gdy kluby naucza sie jego gry.
Ogolnie swietny grajek ale mamy równie dorych i tutaj nie ma co narzekac.
Mysle ze jesli Mbappe przyjdzie to niekoniecznie moze to wyjsc na dobre realowi
1
@bartoszplucinski Bede rzigoł
0
@MESSIah16 To wiecej niz pewne. Kwestia jak krwawy bedzie odwet
0
Nie chce byc adwokatem diabła bo Izrael nie bez powodu ma taka a nie inna opinie ale czy Palestyna wie ze jesli stanie sie cokolwiek Izraelowi to USA zrówna ich z ziemia?
Izrael jest bardzo bliskim sojusznikiem USA i jankesi nie zawachaja sie by zrobic z palestyny mielonke.
Szkoda tylko cywili którzy nie sa niczemu winni
3
@hayek Czy oni wiedza ze jak wujek Sam sie wkurzy to z nich nic nie zostanie?
USA nie pozwoli by Izraelowi cokolwiek sie stało. W razie czego zacznie sie taka imba ze z palestyni zostana same ruiny bo z bronia USA po prostu nie maja prawa miec szans.
0
@FcPortoFan1999 Zapomniałem o tym meczu xD
3
@BorzyKrzys Piekny upadek :]
0
@michal26 Mozesz strescic o co chodzi?
5
Bardzo dobry mecz Lecha. Dobra riposta po laniu w szczecinie :)
MVP Ba Loua według mnie