3

Patrzac na patologiczne zmiany które wejda w footballu dzieki UEFIE poważnie sie zastanawiam czy nie skupic sie tylko na lidze i pucharze króla...

6

https://filmiki.tv/szalony-kot-vs-aligator_33070

Co jest :o Ten kot ma Jajca ze stali by cos takiego odwalic xD

@Kgorecki2500 @Kidd

1



Kot wali na łeb aligatory xD
Uwielbiam te futrzaki
@Kgorecki2500

1

@TheNekro94 Do dzis jej nie skonczyłem bo w opór trudna do czytania xD

Musze sie przełamac w koncu

0

@TheNekro94 Ogólnie tak. Ja jednak od Lotra zaczynałem potem dopiero hobbita dostałem

1

@Vitoo Niedokonczone. Cykl historii srodziemia zostaw sobie na koniec jak uzbierasz 12 ksiazek bo dopiero 3 zaraz wyjdzie xd

6

Misja kleopatra top ;)

Zabawne bo po filmie trafiłem w grze gala Wercyngetoryxa xd

1

@HighestInTheRoom Nie da sie z tym walczyc w sposób humanitarny. Z reszta Jankesi nie beda sie z nimi cackac bo juz i tak za duzo szkód zrobiły

1

@FcPortoFan1999 Nie zrobi. Jemu życie jest miłe xd

4

@HighestInTheRoom To jest legalne a dziki w teksasie to plaga która musza zwalczac.

Nie ma co sie litowac nad dzikami bo tam one sa dużym problemem

0

@tristan87 Imo jedyny puchar na jakich ich stac xd

1

@hayek Hahaha no niezle xD

0

@Bobo25 Naprawde myslisz ze ten wynik cokolwiek zmieni? To wy juz 5 łomotów dostaliscie. 50+ sezonów i ani 1 mistrzostwa ani pucharu polski. Jestescie polskim tottenhamem i nic tego nie zmieni a Lech dostał 5 i fajnie. Moze taki zimny prysznic sie przyda

0

@Bobo25 Co tam u was w gablocie? Oh wait... Równie dobrze mozecie ja wyrzucic bo do niczego wam nie potrzebna :)

1

O 19 fajnie sie zapowiada meczyk Lubina z Górnikiem :)

2

https://sport.tvp.pl/73114552/kamil-grabara-sprzecza-sie-z-kibicem-midtjylland-hanba-dla-ligi/amp


Ja rozumiem charakter etc ale no Grabara to jest ten typ piłkarza którego nie da sie lubic. Ego wywalone w kosmos nieproporcjonalnie do jego skilla

0

@FcPortoFan1999 Za mało jakosci w Ruchu. Czesiek by musiał transfery dostac

0

@Keson Ale eufenizm xd

0

Asane Diao bardzo fajny młokos z Betisu. Ma odejscie skubany

3

@HighestInTheRoom A co to sie dzieje? Juz nie taki wygadany jak po klęsce Lecha.

0

@Culers To juz trzeba pytac tego pana

0

@Eto'o9 R10 W ogóle co to za myslenie z dupy. To ze jestem z Lublina nie znaczy ze mam kibicowac motorowi. Nie lubie tego klubu i wszystkiego z nim zwiazanego. Co innego klub żużlowy.

2

"mordo zapytam cię o coś. Według informacji na twoim profilu mieszkasz w Lublinie. A kibicujesz Lechowi. Dlaczego nie kibicujesz Motorowi? Jesteś pieprzonym kibicem sukcesu? Nienawidzę takich "kibiców".

O japier a myslałem ze takie myslenie to sredniowiecze... Brawo @kamilos1214.

Utoższamiam sie z Lechem bo za dzieciaka ogladałem ekipe Smudy Zielinskiego etc.

Uwielbiałem gre takich piłkarzy jak Arboleda Rengifo Stilic Lewy Krivetsa Murawskiego itd...

0

@kamilos1214 A ja nienawidze takich ludzi jak ty. Kibicuje Lechowi bo za dzieciaka ich ogladałem i lubiłem piłkarzy takich jak Arboleda Rengifo Lewy etc

Niby dlaczego mam kibicowac Motorowi? Nie lubie ich i tych wszystkich afer zwiazanych z tym klubem

0

@PatrykBarca Nie ma szans na zwolnienie Broma.

0

@PatrykBarca Po 1 meczu? Litosci. Poza tym mieli prawo sie cieszyc po wygranej a to ze teraz w cymbał dostali to inna sprawa

1

@Kessie Nikt na to nie pozwoli. Kojarzy sie z ciemna karta w historii Lecha i byłoby to niesamowicie głupie

2

@barcelonaLM Broń boże :/

Nie chce tego typa w Lechu

0

Jedno jest pewne po sezonie może Lech zmienic trenera.

Lech z szacunku do trenera pozwoli mu dokonczyc sezon ale czy bedzie kontynuacja tego projektu? Możliwe że nie ale na ten moment ciezko cokolwiek przewidywac. BrumBrum ma spory szacunek u kibiców mimo wszystko

0

@Emhyr No co mam powiedziec xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?