La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1528 Culés

2

Lech ogral Raków i już myśleli, że są na fali wznoszącej.....

A tu finalnie Rakow przed nimi i tak zebrali w cymbał od Pogoni, że zaraz trenera i połowę kadry wywalić będzie trzeba.

0

@PatrykBarca Po 1 meczu? Litosci. Poza tym mieli prawo sie cieszyc po wygranej a to ze teraz w cymbał dostali to inna sprawa

konto usunięte

0

@Sulimo mordo zapytam cię o coś. Według informacji na twoim profilu mieszkasz w Lublinie. A kibicujesz Lechowi. Dlaczego nie kibicujesz Motorowi? Jesteś pieprzonym kibicem sukcesu? Nienawidzę takich "kibiców".

0

@kamilos1214 A ja nienawidze takich ludzi jak ty. Kibicuje Lechowi bo za dzieciaka ich ogladałem i lubiłem piłkarzy takich jak Arboleda Rengifo Lewy etc

Niby dlaczego mam kibicowac Motorowi? Nie lubie ich i tych wszystkich afer zwiazanych z tym klubem

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?