0

Taylor to wyjatkowo niedorozwiniety sedzia. Ta reka piłkarza Porto to żart ale to nie był karny tylko wolny i drugie żółtko dla Cancelo.

0

@Technik Podobno nic groznego

2

Czy zagralismy kupe? Tak

Mniejsza o styl ważne 3 pkt i juz niemal pewny awans. Masa kontuzji wsrod drugiej linii + Lewy.

Dobrze ze utrzymali bo to sa bardzo ważne 3 pkt na piekielnie trudnym terenie

1

Wygrana z Szahtarem i wychodzimy.

0

Dobrze ze przerwa bedzie. Oby tylko podczas niej nikt nam nie wypadł

0

Co tam u Osamy Dembele xD?

2

Taylor to jest uposledzona wersja Marciniaka. Beznadziejny kloc

6

@ShawnC Wez strzel baranka. Jak ma forme złapac bez grania?

2

Komentarz usunięty

7

@jacobFCB Juz dawno jest

1

@TR3YWAY A kiedy ma forme złapac? Musi minuty dostawac by wrócic do formy a Christensen potrzebuje czasem odpoczac

1

@Danny Gaucho Może taki kop w jajca był potrzebny by Konop sie ogarnał bo miał wiecej za uszami niz Wardega swego czasu.

7

@Danny Gaucho Sylwek od czasu dramy z Gargamelem wydoroslał i dojrzał. Zawsze był inteligentnym gosciem ale teraz niszczy każdego nie wysilajac sie za bardzo bo punktuhe każdego argumentamj tak mocnymi ze rywal od razu na deskach.

Można go nie lubic ale ktos taki jest potrzebny by wyjasniac tych patocelebrytów

0

Onana to ma małpi rozum. Co on odwalał w tym meczu. On wyłącza myslenie czy o co z nim chodzi?

2

@Pedri16Future Wybory wiec taki temat moze byc grzany

1

@Inko Hahahaha a może byc zarysował kontekst i wypowiedz Wardęgi o tym? Na streamie 2x juz gadał o tym

0

@Encore Sylwek ogólnie fajna persona wsród morza patusów

1

Mu to sa takie kasztany ze szkoda ryja strzepic

0

2

@sidi12843 Alez kompromitacja xD

0

@Nazio_87 Mocny przekaz jest. Ja bym odpalał kosztem meczu

4



Dla leniwych. Materiał Wardęgi.

1

@Kluivert_P Wpisz w yt wardega i 1 filmik u góry lub wejdz w kanał wardegi i najnowsze wideo

1

@Nazio_87 Nie wydaje mi sie. Kaldera jest żywa ale na ten moment nie wydaje mi aie by do czegos doszło

4

20 lat + i podrywac 14 latki i podawac im Alko a dwa inne przygłupy Boxdel i Dubiel jeszcze ryja cieszyli.

Pamietam czasy kiedy yt był jak dziki zachód ale to co teraz wyłazi... Mam nadzieje ze wykopia absolitnie wszystko na tych perwersów i skoncza w pierdlu na długie lata

10

Ja pier ale to jest patologia co wyszło z materiału Wardegi a jeszcze film Konopa.

Przeciez wszyscy powinni zgnic w pierdlu...

3

@matirix20 Przeciez on nie grał w podstawie :o

0

Niech te Vigo juz spadnie do tego segunda

13

W uniwersum polskiej piłki 20 latek ma jeszcze czas na pokazanie talentu a w Hiszpanii ciagna zespoły 16 17 itd nastolatki...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?