Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Zaraz derby kraju Basków :)
0
@Rust_Cohle Ano sa ale 3 pkt maja
5
@Rust_Cohle No i skonczyło sie babce sranie xd
1
@Zdobywca A ile pomocy od sędziów dostał :)
0
https://www.meczyki.pl/newsy/janusz-filipiak-trafil-do-szpitala-wlasciciel-cracovii-musial-byc-reanimowany/222232-n
O cholibka :/
@FcPortoFan1999
2
Girona dzis bardzo słaby mecz. Real dzis trzeba przyznac dobrze zagrał
1
Gran Turismo o dziwo bardzo solidny film polecam sobie obejrzec. Recenzje tez dobre zbiera
1
Ruch widze 2-2 ale mysle ze trenera to nie uratuje
0
@Emhyr Obroni. Tam wszyscy sie przed nimi rozkładaja
0
To akurat wstyd dla KFC xD
0
@Kinginiesta Może tak było. Nie neguje tego
0
@SinMistico Girona 4 kolejne mecze ma luzne
1
Nie raz kąt kamery wypaczał sytuacje ze spalonym. Możliwe ze tu było tak samo ale mam duze watpliwosci.
2
@Rust_Cohle Wałki to były w stambule jak Dudek na kilka m od bramki wyłaził w karnych xd
0
@bartoszplucinski Ujecie moze byc mylące
1
@FcPortoFan1999 Trzeba czekac na sensowne powtórki. Jesli był VAR to mozliwe ze na cm był ten ofsajd
3
@Bocheno1 Uwielbiam takie momenty xd
Chociaz Barca tez czesto była tak wyjasniana i nie było to miłe ;x
6
@Rust_Cohle Co tam pisałes?
1
@Rust_Cohle Wam by sie wpierd przydał żebys troche ogłady złapał bo juz męczacy sie robisz.
Taki wyszczekany nie byłes jak łomot dostawał Liverpool od Realu lub w lidze.
0
@Rust_Cohle Ciekawe ze mecz trwa 30 min. Równie dobrze mozecie dostac manite.
1
@Rust_Cohle Ja rozumiem ze mocna cisnac beke z Totków ale tobie to tez mocno siadło.
Gracie w 10 i szukasz tylko pretekstu by cisnac KFC a co zrobił LFC w tym meczu poza głupota Jonesa?
Smiejesz sie z każdego a to ty na błazna wychodzisz. Dobranoc
0
@Rust_Cohle Liverpool tez by mógł
0
Girona i tak ma szczescie ze ma rewelacyjny terminarz bo potem 4 mecze ze sredniakamk lub z potencjalnymi spadkowiczami. Potem juz bedzie Bilbao Valencia Barca RSSS Betis czy Kotletiko
0
To moze byc taki sezon jak z Leicester w PL. Chociaz wydaje mi sie ze na wiosne Girona nie bedzie juz taka dobra.
0
@FcPortoFan1999 Tam w ogole jakosci brakuje. Nieprzygotowani na awans byli i sa tego efekty
0
Nie ma opcji poleci głowa trenera Ruchu po tym meczu @FcPortoFan1999
1
@xvcWinterSoldier Cos za cos xd
0
@Stinger_ Nie chodzi tylko gole a o wpływ na zespół
@Khajio ale tu nie chodzi tylko o gole a o jego wpływ na mecz. Alvarez czesto daje impuls a Erling jest tylko lub az wybitnym egzekutorem
3
Uwielbiam czosnek.
3 dni po 2 zabki dziennie i postawiło mnie na nogi bo rozkładało mnie konkretnie ;)
2
Alvarez to jest kocur. Dla mnie to on moze byc lepszy od Erlinga niebawem :)
City umie w transfery