6

@lukaszbrk Nie. Popełnił bład z Gurgulem ale za reszte odpowiadaja piłkarze.

Nie zwalnia sie trenera za 1 taki mecz. Ofc z Trnava tez była kompromitacja ale sezon na pewno dokonczy. Czy po sezonie bedzie zmiana? Możliwe

0

@Rust_Cohle i tak nie moge chyba że soczek

2

No cóz Lech na 5 w tym meczu xD

Bywa. Trzeba przełknac gorzka pigułke

0

@HighestInTheRoom No ale dokładnie ta sama sytuacja była nie raz w Legii i jakos cichutko siedziałes

Btw Marchwinski 9 meczy 5 goli i asysta to bardzo dobry wynik i tylko wyprany z mózgu legionista moze deprecjonowac jego talent

0

@HighestInTheRoom No i fajnie ale Lech na tym zarabia.

A przypomnisz mi co było z Majeckim,Karbownikiem,Wolskim etc czy to juz nie wygodne?

1

@HighestInTheRoom Na twoim miejscu bym uważał bo karma potrafi szybko wrócic :)

1 nieudany mecz nie zmieni obrazu jaki od poprzedniego roku wykreował sobie Marchwinski

0

@tristan87 Brawo. Wyręczyłes mnie :)

0

@Barcasub A nie mogli?

2

@HighestInTheRoom Czasem mam wrazenie ze @Rust_Cohle ma co do ciebie racje

Oceniasz go po 1 nie udanym meczu? Jesli tak to Legia pozbawiła cie resztki rozumu.

Ciekawe czy taki madry byłes jak kompromitował sie Tobiasz czy Slisz.

0

@FcPortoFan1999 Najpierw mecz z Puszcza. Licze na reakcje

2

@Kgorecki2500 No i to rozumiem

2

@FcPortoFan1999 Akurat ten mecz zakłamuje obraz bo 10 pkt w 4 meczach to dobry wynik. Moze taki kubeł zimnej wody jest im potrzebny

2

No to jak nie Lech to moze Betis mi humor poprawi xd

0

@FcPortoFan1999 Tak w tym meczu tak. Ale mysle ze to wypadek przy pracy bo poprzednie mecze były dobre

1

@Comentateiro Tutaj jedynie za Gurgula odpowiada. Reszta gra tak ze powinni na piechote wracac

2

Lubie Van den Broma ale po tym meczu musi byc stanowcza reakcja na to co zrobili w tym meczu piłkarze

1

@A4ron Mecz z cyklu niech sie to skonczy.

4

Jakby mi kazali pic po każdej bramce gdzie bramkarz Lecha nie reaguje to zszedłbym z tego swiata szybciej niz mi to pisane.

@FcPortoFan1999 Ale kompromitacja xd

2

Lech zdemolowany. Eh no nic trzeba to przełknac.

0

Mozna gdzie sprawdzic statystyki bramkarzy z ostatnich lat w danym klubie?

Jestem ciekawy jak fatalnie wyglada to w Poznaniu.

Buric i Bednarek chyba najlepsi a i tak miewali swoje odpały.

1

@BorzyKrzys Ta o zgrozo chyba trzeba sie przeprosic z Bednarkiem

0

@ChampionLW Haha ales ty zabawny

1

@FcPortoFan1999 Napastnikow Lech miał wybitnych. Były flopy ale mniej niz tych kozakow.

Lewy Rengifo Rudnevs Teodorczyk Gytkjear Ishak

1

Pogon w tym meczu jest wyraznie lepsza nie ma co sie oszukiwac ale to jest kur frustrujace. 3 strzały 3 gole i w każdyn Mrozek powinien sie był zachowac lepiej.

Ps gratulacje dla kibiców Pogoni.

Ja rozumiem ze obrona czasem zawodzi bo to jest piłka ale ktos mi przypomni kiedy Bramkarz wygrał mecz Lechowi w lidze?

0

@FcPortoFan1999 Oby to sie w koncu zmieniło

1

@FcPortoFan1999 Daliby Ter Stegena do Lecha to grałby jak amator. Moge sie założyc.

Nie rozumiem o co chodzi z ta pozycja w Lechu. Nikt tam dłuższy czas poziomu nie trzyma

0

@_barti Buric tylko trzymał poziom dłuższy czas a i tak miewał odpały.

3

Nie wiem ile Lech musi wydac by bramkarz był pewnym pkt tej drużyny.

Bednarek Micky Mrozek Rudko.

Tylko Bednarek dał troche jakosci. Tylko co z tego jak potem znowu sie cyrk zaczał w bramce

1

Gurgul nie ma prawa wyjsc na 2 połowe ani w żadnym kolejnym meczu. 2 gole i 2x nie doskakuje do rywala.

Gorzej jak w b klasie.

Mecz stracony i tutaj trzeba winic i Broma i Gurgula bo on nie dojeżdzał od początku

0

@FcPortoFan1999 Zobaczymy czy hit eklapy da nam troche radosci. Oby Lech wygrał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?