Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Ba loua najlepszy mecz w Lechu. Brom moze jeszcze cos z niego wystruga
4
Ale zapier gola Ishak wow!
1
Velde najlepszy skrzydłowy w lidze bez dwoch zdań.
Gdyby był jeszcze ciut bardziej regularny to 10 mln moze byc w zasiegu Lecha.
0
@BorzyKrzys Cos w tym jest. Taki Ibisz troche
7
@IrekPOL To jestes idiota. Zamykam dyskusje
0
@FcPortoFan1999 Moze i Iworyjczyka odbuduje xd
1
Ba Loua wtf on se przypomniał jak grac w piłke xD
Velde crack tej ligi
@FcPortoFan1999
1
Nie da sie Warty ogladac. Typuje spadek a Szulczek pewnie znajdzie posade w eklapie
@FcPortoFan1999
0
@MesQueUnClub96 Gorzej ci?
0
Smierdzi mi to odwołaniem meczu.
0
Jprdl kolejne opôznienie. Mecz przesuniety na 18 30...
0
Mecz warty opozniony z powodu awarii pradu
1
Oo dzis 2 druzyny z Poznania graja. Oby 6 pkt zdobyli ;)
@FcPortoFan1999
6
@Pedri16Future No to zacznie sie ostra jazda xD
9
https://zapodaj.net/plik-hs0Twmzg5Y
@Luciano99 to ktos od ciebie xD?
0
@DaPidejpi Nie masz pojecia czym jest i jak objawia sie choroba psychiczna.
Goscie odlecieli ale nijak ma sie to do choroby psychicznej
1
@Kidd Spisz sobie a tu taki mruczek włazi na ciebie xD
6
https://www.boredpanda.com/blog/wp-content/uploads/2021/12/yuliyamnn_20211228_1-61cb9f45916a6__700.jpg
Największy Main Coon swiata a jeszcze niewpełni wyrosnięty xD
No Bydle niesamowite ;)
@Kgorecki2500 @tomek8756 @Kidd
2
@Kidd Ale za to jeden z najłagodniej i przyjacielsko nastawionych ras kotów ;)
2
To jeszcze kot czy juz Lew :o
https://i.wpimg.pl/600x338/kochamyzwierzaki-pl.wpcdn.pl/img/2019/11/gigantyczny-maine-coon-1-1.jpg
Ale wielki kitku :]
@Kgorecki2500 @Kidd @tomek8756
10
Moim zdaniem Legia i władze miasta Warszawy nie powinny wpuscic klubu z Alkmaar do miasta po tym czego dopuscili sie policjanci,politycy z Holandii.
Legia powinna interweniowac i próbowac wykluczyc to bydło z Holandii z europejskich rozgrywek
1
@arasz1819 Haha nie no ona nie lubi piłki xd
4
Dobra nie ma żartów. Zrobiłem siostrze kontrole rodzicielska zeby przypadkiem nie trafiła na któregos odpada z afery pandora gate
1
@HighestInTheRoom Sport.pl Poza tym za nic raczej by ich nie zawineli
1
Z tego co czytam Josue i Pankow popchneli stewarda który uderzył głowa w sciane.
Moze byc problem by Legia ich zabrała do Warszawy. Podobno klub juz działa i próbuje cos ugrac w konsulatach...
Moze byc tak ze mecz Legii w eklapie sie nie odbedzie
3
Na miejscu Legii po tym skandalu walczyłbym o walkowera.
0
@Peciak Grabara po tym incydencie nie miał prawa powołania dostac
12
@MesQueUnClub96 Bez spiny ale czy ty w realu tez takim atencjuszem jestes?
Szukasz co chwile sposobu by wyladowac w goracych przy tym prowokujac innych. Potem płaczesz ze po tobie cisna.
18
I tak brawo dla Legii. Mocniejszy rywal niz Sturm i duzo lepiej sie pokazali niz Raków. Chcieli grac w piłke a nie sie murowac.
2
@PatrychoO W punkt :)