3

Ba loua najlepszy mecz w Lechu. Brom moze jeszcze cos z niego wystruga

4

Ale zapier gola Ishak wow!

1

Velde najlepszy skrzydłowy w lidze bez dwoch zdań.

Gdyby był jeszcze ciut bardziej regularny to 10 mln moze byc w zasiegu Lecha.

0

@BorzyKrzys Cos w tym jest. Taki Ibisz troche

7

@IrekPOL To jestes idiota. Zamykam dyskusje

0

@FcPortoFan1999 Moze i Iworyjczyka odbuduje xd

1

Ba Loua wtf on se przypomniał jak grac w piłke xD

Velde crack tej ligi

@FcPortoFan1999

1

Nie da sie Warty ogladac. Typuje spadek a Szulczek pewnie znajdzie posade w eklapie

@FcPortoFan1999

0

@MesQueUnClub96 Gorzej ci?

0

Smierdzi mi to odwołaniem meczu.

0

Jprdl kolejne opôznienie. Mecz przesuniety na 18 30...

0

Mecz warty opozniony z powodu awarii pradu

1

Oo dzis 2 druzyny z Poznania graja. Oby 6 pkt zdobyli ;)

@FcPortoFan1999

6

@Pedri16Future No to zacznie sie ostra jazda xD

9

0

@DaPidejpi Nie masz pojecia czym jest i jak objawia sie choroba psychiczna.

Goscie odlecieli ale nijak ma sie to do choroby psychicznej

1

@Kidd Spisz sobie a tu taki mruczek włazi na ciebie xD

6

https://www.boredpanda.com/blog/wp-content/uploads/2021/12/yuliyamnn_20211228_1-61cb9f45916a6__700.jpg

Największy Main Coon swiata a jeszcze niewpełni wyrosnięty xD

No Bydle niesamowite ;)

@Kgorecki2500 @tomek8756 @Kidd

2

@Kidd Ale za to jeden z najłagodniej i przyjacielsko nastawionych ras kotów ;)

10

Moim zdaniem Legia i władze miasta Warszawy nie powinny wpuscic klubu z Alkmaar do miasta po tym czego dopuscili sie policjanci,politycy z Holandii.

Legia powinna interweniowac i próbowac wykluczyc to bydło z Holandii z europejskich rozgrywek

1

@arasz1819 Haha nie no ona nie lubi piłki xd

4

Dobra nie ma żartów. Zrobiłem siostrze kontrole rodzicielska zeby przypadkiem nie trafiła na któregos odpada z afery pandora gate

1

@HighestInTheRoom Sport.pl Poza tym za nic raczej by ich nie zawineli

1

Z tego co czytam Josue i Pankow popchneli stewarda który uderzył głowa w sciane.

Moze byc problem by Legia ich zabrała do Warszawy. Podobno klub juz działa i próbuje cos ugrac w konsulatach...

Moze byc tak ze mecz Legii w eklapie sie nie odbedzie

3

Na miejscu Legii po tym skandalu walczyłbym o walkowera.

0

@Peciak Grabara po tym incydencie nie miał prawa powołania dostac

12

@MesQueUnClub96 Bez spiny ale czy ty w realu tez takim atencjuszem jestes?

Szukasz co chwile sposobu by wyladowac w goracych przy tym prowokujac innych. Potem płaczesz ze po tobie cisna.

18

I tak brawo dla Legii. Mocniejszy rywal niz Sturm i duzo lepiej sie pokazali niz Raków. Chcieli grac w piłke a nie sie murowac.

2

@PatrychoO W punkt :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?