1

Patologia to ich wykonczenie...

1

Jesli Barca nie zdobedzie 3 pkt to 2 kolejne mecze beda o byc albo nie byc w lidze. Bilbao i Real...

1

Trzeba liczyc ze uraz Kounde nie bedzie poważny i wykuruje sie w trakcie przerwy.

Te sezon to kopia poprzedniego tylko Real z Barca zamienili sie miejscami

2

Yamal przywraca nadzieje

0

Oczywiscie w jednym momencie wypada kilku kluczowych piłkarzy...

Puchar króla. Superpuchar i LM o to trzeba walczyc w tym sezonie

0

Po sezonie mozemy stracic braci Joao wiec kolejny sezon moze byc jeszcze gorszy

5

5 pkt straty a mecze z Bilbao Realem RSSS i Atletiko.

Sezon ligowy przegramy w pazdzierniku i listopadzie z taka gra w obronie

2

Araujo musi grac z Kounde zeby takie akcje kasowac.

2

Co sie stało z ta obrona... Zaraz bedzie po sezonie

0

Jprdl Araujo musi grac z Kounde.

5 pkt straty bedzie

0

@tristan87 Dymitr top

1

@Barca1992 Na ten moment nie. Ofc sa tam rzeczy obrzydliwe którymi powinna sie zajac prokuratura ale nie ma nic czego nie mozna by sie spodziewac

0

Szczerze? Sprawdziłem o kim konopski mówił i nie ma zaskoczenia i to tez obecnie nie sa persony na czasie.

Ale po meczu odpale całosc bo tylko koncówke sprawdziłem

0

@FcPortoFan1999 Nie wiem jak inni ale ja Legii xD

0

@FcPortoFan1999 Przeciez pisałem ze nie lubie rakowa. Juz wole Legie :x

0

@MesQueUnClub96 Jak bedzie w 100% sprawdzony. To nie jest byle afera to gruby kaliber i to musi byc sprawdzone 3x nim opublikuje

0

Legia kur strzelcie tego gola...

1

@Kapitan hawk Ament!

5

Wiecie co jest przykre? Grosicki to najlepszy polski skrzydłowy i ogólnie razem z Velde sa najlepsi na tej pozycji.

Co z tego ze Lech wypromował 3 jak każdy z nich nie potrafi sie przebic za granica... Smutne ze nie mamy ani 1 topowego skrzydłowego z krwi i kosci.

1

Mendilibar poleci lada chwila

1

@Ptasior A no niestety. Troche patowa sytuacja bo przywódcy sprowadzaja smierc na cywili. Troche jak z powstaniem warszawskim.

Ofc żeby było jasnosc ja nie szkaluje powstanców tylko dowództwo :)

3

@Ptasior Głupota palestyny. Teraz jak Izrael wjedzie to nic tam nie zostanie

0

1

@barcelonaLM No i fajnie. Oponiarze w ryk :]

0

@FcPortoFan1999 A moim zdaniem Ishaka patrzac ile problemów miał Szwed od koncowki poprzedniego sezonu. Taka nagroda pocieszenia

0

O 21 Seville odpale chyba bo bieda z meczami troche xd

0

@FcPortoFan1999 Ale tu chodzi stricte o urode nie ważnosc

0

Patrze na gola Cyganiksa i niezle siadło ale no mimo wszystko Ishak zasadził ładniejszego gola poprzedzonego fajnym przyjeciem.





@FcPortoFan1999

1

@Encore Ale Lewy tez juz swoje lata ma i ten sezon pokazuje ze bedzie tylko gorzej

2

@misterio No Pedriego pewnie szlag trafiał xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?