Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Patologia to ich wykonczenie...
1
Jesli Barca nie zdobedzie 3 pkt to 2 kolejne mecze beda o byc albo nie byc w lidze. Bilbao i Real...
1
Trzeba liczyc ze uraz Kounde nie bedzie poważny i wykuruje sie w trakcie przerwy.
Te sezon to kopia poprzedniego tylko Real z Barca zamienili sie miejscami
2
Yamal przywraca nadzieje
0
Oczywiscie w jednym momencie wypada kilku kluczowych piłkarzy...
Puchar króla. Superpuchar i LM o to trzeba walczyc w tym sezonie
0
Po sezonie mozemy stracic braci Joao wiec kolejny sezon moze byc jeszcze gorszy
5
5 pkt straty a mecze z Bilbao Realem RSSS i Atletiko.
Sezon ligowy przegramy w pazdzierniku i listopadzie z taka gra w obronie
2
Araujo musi grac z Kounde zeby takie akcje kasowac.
2
Co sie stało z ta obrona... Zaraz bedzie po sezonie
0
Jprdl Araujo musi grac z Kounde.
5 pkt straty bedzie
0
@tristan87 Dymitr top
1
@Barca1992 Na ten moment nie. Ofc sa tam rzeczy obrzydliwe którymi powinna sie zajac prokuratura ale nie ma nic czego nie mozna by sie spodziewac
0
Szczerze? Sprawdziłem o kim konopski mówił i nie ma zaskoczenia i to tez obecnie nie sa persony na czasie.
Ale po meczu odpale całosc bo tylko koncówke sprawdziłem
0
@FcPortoFan1999 Nie wiem jak inni ale ja Legii xD
0
@FcPortoFan1999 Przeciez pisałem ze nie lubie rakowa. Juz wole Legie :x
0
@MesQueUnClub96 Jak bedzie w 100% sprawdzony. To nie jest byle afera to gruby kaliber i to musi byc sprawdzone 3x nim opublikuje
0
Legia kur strzelcie tego gola...
1
@Kapitan hawk Ament!
5
Wiecie co jest przykre? Grosicki to najlepszy polski skrzydłowy i ogólnie razem z Velde sa najlepsi na tej pozycji.
Co z tego ze Lech wypromował 3 jak każdy z nich nie potrafi sie przebic za granica... Smutne ze nie mamy ani 1 topowego skrzydłowego z krwi i kosci.
1
Mendilibar poleci lada chwila
1
@Ptasior A no niestety. Troche patowa sytuacja bo przywódcy sprowadzaja smierc na cywili. Troche jak z powstaniem warszawskim.
Ofc żeby było jasnosc ja nie szkaluje powstanców tylko dowództwo :)
3
@Ptasior Głupota palestyny. Teraz jak Izrael wjedzie to nic tam nie zostanie
0
@Firestone @MesQueUnClub96 w ryk :)
1
@barcelonaLM No i fajnie. Oponiarze w ryk :]
0
@FcPortoFan1999 A moim zdaniem Ishaka patrzac ile problemów miał Szwed od koncowki poprzedniego sezonu. Taka nagroda pocieszenia
0
O 21 Seville odpale chyba bo bieda z meczami troche xd
0
@FcPortoFan1999 Ale tu chodzi stricte o urode nie ważnosc
0
Patrze na gola Cyganiksa i niezle siadło ale no mimo wszystko Ishak zasadził ładniejszego gola poprzedzonego fajnym przyjeciem.
@FcPortoFan1999
1
@Encore Ale Lewy tez juz swoje lata ma i ten sezon pokazuje ze bedzie tylko gorzej
2
@misterio No Pedriego pewnie szlag trafiał xd