0

@Zoker Gdybys był odrobine inteligentny to po emotce wiedziałbys ze to post żartobliwy no ale czego oczekuje po tobie jak ty tylko o mulciaku mi pitolisz.


Nie oczekuje ze ludzie beda ogarniac Tolkiena bo to skomplikowane uniwersum i nie oczekuje by ludzie znali autora tego swiata. Każdy ma inne hobby i zainteresowania ale ofc musiałes sie dla zasdy przywalic co?

@TheNekro94 Z ciekawosci jaki wynik wykręcił?

1

@TheNekro94 Ludzie to idioci :]

3

Uwaga

Mołdawia zdobyła 4 pkt na reprezentacji Polski. Polska wyprzedza tylko Wyspy Owcze!

Bez odbioru

1

@Jonyx Kur wolisz by poszedł do PiS?

5

@LucasW123 Musiałby byc idiota

4

https://zrzutka.pl/dp2utn

Jesli ktos chce pomoc to zapraszam. Niedawno w kociarni wybuchł pożar i zwierzaki musiały na szybko znalezc tymczasowe lokum. Ja juz sie dorzuciłem bo szkoda mi każdego kitka

1

@michal26 A co do socjali ja mysle ze takie 500+ zostanie i z tego nikt zrezygnuje. Ale uwazam ze nie bedzie nowych socjali.

0

@michal26 Mysle ze socjale zostana. A co do konfy to sami sobie winni sa. Korwin ich pogrzebał.

1

@misterio Użyj kobiety xD

0

@TaughtMule Do pierdla i niech go sodomizuja...

12

Uwielbiam ten ból dupy mojej ciotki która jest fanatyczka PiS.

Az lekko na sercu sie robi jak sie słucha jej lament xD

1

@TheNekro94 Na koncu najlepsze jak kitku se idzie do mordoru xd

3

Owl Kitty w Lotrze.



Nie ma lepszego połaczenia jak Kitku we Władcy Pierscieni

W ogóle ten kanał to czyste złoto

@Kgorecki2500 @TheNekro94 @tomek8756 @Kidd

0

@LS I tak i nie. Przy muzyce do snu z yt tez szybko usypiam.

0

Swoja droga jak ktos ma problemy ze snem to polecam sobie przed zasnieciem puscic Soundtrack z Lotra/Harrego Pottera.

Ustawiam minutnik na 40 min i szybko zasypiam. Od dłuższego czasu korzystam z tego sposobu ;)

0

@Kitek1640 Tak to prawda. To mogliby zostawic a reszte albo zreformiwac albo zlikwidowac

0

@Ojciec5tkidzieci W sumie tak ale chodzi mi o to ze z 500+ nie zrezygnuja.

3

@require No i niech wypiernicza xD

0

@Kitek1640 Nie no 500+ zostanie. Mysle ze chodzi o nowe socjale

7

@Sperminho

No cóż xD

2

@PijanyAdmin997

Też bym pił xD

0

@michal26 No nie da sie. Niech tych 2 typów. Jesli konfa chce cos znaczyc to musi sie pozbyc i Korwina i Brauma. No i przestac pier o jedzeniu psów i zabójczym wifi

0

@michal26 Niee. Wiem ze go wyciszyli ale ludzie pamietali jego kocopoły.

Nie mozesz trzymac w partii dwóch tak odklejonych gosci bo to nie przyniesie nic dobrego. Metzen tez nie pomagał. Bosak pchał ich wozek sam.

1

@macio_944 No shit sherlock xD

1

@michal26 Bede sie upierał ze stracili przez Korwina i Brauma.

Korwin popisał sie przy aferze pandora gate i to na pewno dało o sobie znac. Elektorat nie zapomniał jego wysrywów o pedofilii

0

@KrwawiaceoczyVEB Oo to bym spróbował

0

@LjakRoberciik Sprawdze :)

Btw kiedys sie piło okocim mocne ;)

0

O 23 bedziemy obchodzic pierwsze 24h od kolejnej kompromitacji kopaczy

0

@Beztroskii Jest w biedrze może?

0

Ktos poleci jakiegos smacznego Radlerka? Mam ochote golnac a z % nie bardzo moge ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?