Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@tomek8756 No i czego nie rozumiesz xD
0
A ja tam Lecha z Jaga sobie obejrze :)
4
Obrzydliwa gra Warty w doliczonym czasie ale no 3 pkt sa i dla nich to najważniejsze.
1
@Miszak A nawet jeszcze nie zaczęli rządzic xD
0
Niestety to typowy mecz druzyn z dolnych rejonów tabeli.
@FcPortoFan1999
3
Za chwile ostatni mecz tej kolejki eklapy.
Warta gra ze Stala. Licze na wygrana Poznaniaków :)
@FcPortoFan1999
24
@VegetaPolska Nie ma ratunku dla ciebie
30
Haha ale weekend :)
Lech 3 pkt
Barca 3 pkt
Real traci 2 pkt
Legia i Raków na łeb dostali
Oponiarz i Leclerc z Dyskwalifikacja
Wincyj takich weekendow prosze :]
6
@Kessie Checo lubi to xD
4
Madrytczoki w ryk :)
0
@FcPortoFan1999 Pewnie
0
@FcPortoFan1999 Biore to w ciemno
6
Patrzac na to jaki szpital mamy obecnie to 3 pkt bardzo by sie przydały. Smierdzi mi tu strata pkt ;/
4
@tomek8756 Wyborcy pis nie sa za bystrzy. Takie zachowanie nie powinno dziwic
0
@KrwawiaceoczyVEB Martinez musi tez cos grac. Araujo zagra w LM
0
@MesQueUnClub_87 Bo? Nie prowokuje,mam szacunek do rywali a to ze paru nie lubie to nic niezwykłego.
Chyba logiczne ze trzymam kciuki za to by rywale wygrywały z rywalami Lecha.
0
Kolejka pod Slask Lecha i Jage :)
Moze byc niespodzianka na koniec sezonu
0
Zabrze utrzymaj to...
1
@FcPortoFan1999 Eklapa odwołana ale mozna se 13 posterunek na yt odpalic.
0
@FcPortoFan1999 Zgadza sie :/
0
Mecz odwołany...
0
@FcPortoFan1999 Oby rozegrali ten mecz
0
@Hosh Mówisz ze basen niekryty powstał?
0
Co z tym meczem Ruchu z Widzewem? Jest decyzja?
@FcPortoFan1999
0
@FcPortoFan1999 W ogole nikt nie wie co sie tam stało. Nawet powtórki nie było
5
Afonso Sousa odzyskał przytomnosc. Jest na badaniach w szpitali. Stracił przytomnosc bez kontaktu z rywalem. Oby to nie było nic groznego...
@FcPortoFan1999
4
Wraca ishak i tez Lech lepiej wyglada
Velde przerasta ta lige zdecydowanie.
1
@FcPortoFan1999 Ale on juz w poprzednich meczach pokazywał że forma idzie w góre
3
Wraca do formy Szwedzki Benzema :)
Lech tęsknił za takim Ishakiem
@FcPortoFan1999
1
@Kubox Kitku :)