1

Dziady z Łodzi ;x

0

Marciniak to jest niedorozwój. Który to raz zawala mecz ŁKSu...

Bezmyslny faul i 2-0 po karnym

0

ŁKS spadnie z hukiem z tej ligi znowu :x

1

@FcPortoFan1999 No nie chciałbym. Lubie i Widzew i ŁKS i chce derby miec i w kolejnym sezonie

0

Jak lubie Górnik to dzis jestem za ŁKSem

@FcPortoFan1999

1

Mecz sezonu w kielcach 5-3 xDDD

0

@FcPortoFan1999 Oby Korona wygrała

1

@Azi No okej sraczka + stres. Tutaj ktos dał dupy po prostu

0



Co to jest?! Ale kompromitacja...

3

@Criss18Barca Tu sa drzwi>>>>[]

6

@Azi Ah shit here we go again xD

Co sie odwala w tej La Masii... Talentów jak mrówków..

0

@Messibestplayerintheworld Niezły plot twist jesli wszyscy zielone swiatło dostana xD

1

@tomek8756 Az dziw bierze ze zmarł smiercia naturalna xD

9 ton metalu zeżarł w swoim życiu :)

3

Najdziwniejsze rekordy Guinnessa

Rozbijanie arbuzów głowa
Jedzenie samolotu(Nie nie jest to żart xD)
Połykanie mieczy
Wchodzenie po schodach na głowie


Tego jest dużo więcej ;)
@DragonxNF @Kgorecki2500 @tomek8756 @Kidd

1

@DragonxNF Oj kolego tam sa duzo bardziej ekstremalne rekordy xD

Osobny post ci zrobie xd

6

Ciekawostka

Niedawno 14 letnia kotka pobiła rekord Guinnessa w najgłosniejszym mruczeniu. Osiagnęła wynik 54 decybeli. Mruczy tak głosno ze zagłusza telewizor xD

https://tvn24.pl/tvnmeteo/swiat/wielka-brytania-rekord-guinnessa-mruczy-najglosniej-na-swiecie-kotka-bella-z-rekordem-guinessa-7398843

@Kgorecki2500 @tomek8756 @Kidd

0

@FcPortoFan1999 Albo dłużej żyli :]

4

@arasz1819 Niestety

11

@HighestInTheRoom Do widzenia.

1

@Popitek12 Pewnie. Co to za wigilia bez flachy i dyskusji o polityce

1



Darmowa przyczepaaaa!

Imo najlepsza postac z tej bajki. Boberek mistrz

5

@Rust_Cohle Boje sie odpowiadac na to pytanie.

6

Nadszedł czas by ubrac choinke :]

Niech somsiady zazdroszcza.

0

@DonMatteo901 Widac ze twarz nieskalana rozumem xD

1

@Androchem Hahahaha. Lech i Legia zachodziły dalej i pokonywali mocniejszych rywali w sezonach mistrzowskich.

Osmieszyłes sie srogo ;)

0

"Patrzcie mały morty jest szamanem!"

Uwielbiam ta scene z Króla Szamanów.

Druga to soczysty lisc na twarz Zeka :)

18

@panczo bo to zła kobieta była...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?