Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rastafarnianin Powinni wywalic to z programu.
0
Zaraza czemu pogrzebano Brickleberry ;(
Doktor Kuzniak najlepsza drugoplanowa postac xD
5
@bartas97 Szanuje w opór takie podejscie
3
@zodiak_10 @Luciano99 mamy tu konflikt interesów
3
@Kgorecki2500 Catolik
1
@_barti Przeciez to kontuzje mechaniczne w wiekszosci...
0
Przeciez to jest kur zart. Co roku ten sam szpital ba teraz jest jeszcze gorzej... I co niby ma Xavi z tego ulepic? Nie ma szans na rywalizacje jak tylu podstawowych ci wypada
1
Co robicie z zalewa po papryce konserwowej?
Wylewacie czy wlewacie do gardła ;)?
5
@_barti Za 150 par i owszem
1
@Hosh Ja bym napisał ze o 900 xD
0
https://www.meczyki.pl/newsy/uli-hoeness-ruszyl-do-ataku-mocne-slowa-o-zwolnieniu-nagelsmanna-z-bayernu-i-kpiny-z-kahna/222920-n
Ale to jest kawał mendy. Kahn co by nie pisac jest ich legenda i wypada miec troche szacunku.
3
@adi7adi8 Niech sie podrywem zajmie a nie piłkarzami Barcy :x
3
@VegetaPolska dalej bedziesz cos pitolił o braku szacunku piłkarzy do fanów? Łatwo było skrytykowac Cancelo mimo ze nic złego nie zrobił.
23
Tak jak pisałem piłkarze maja prawo byc tym poirytowani bo jest to nagminne i irytujace.
1
@ludnek Niby dlaczego mamy mu nie współczuc. Życie piłkarza to nie jest taka sielanka jak sobie wyobrażasz. Zero prywatnosci,kamery na kazdym kroku etc.
10
@ludnek Ty to bystry jestes jak woda w klozecie. To ze zarabia miliony nie oznacza ze musi spełniac zachcianki nachalnych kibicow. Cancelo ma tez rodzine z która chce spedzac czas którego i tak ma mało jako piłkarz
5
@VegetaPolska Piłkarz to tez człowiek i ma rodzine z która tez chce spedzic czas. Nie musi i nie powinien codziennie tracic czasu na takie rzeczy.
Ty Vegeta rozumiesz ze co innego robic fotki co jakis czas a co innego gdy czuby codziennie wchodza ci pod maske samochodu.
Sytuacja z Umtitim Messim itd pokazuje jak nachalni sa ci kibice
0
@mrboom Hah xD
No ale mimo wszystko warto spojrzec na to z perspektywy piłkarzy. Takie codzienne zatrzymywanie auta by zrobic fotki może byc z deczka irytujace
7
Ale serio dziwicie sie Cancelo i innym? Raz na jakis czas spoko ale codzienie może byc to zwyczajnie uciażliwe i nie tylko Joao zwraca na to uwage. Swego czasu to samo było z Umtitim Messim etc.
Postawcie sie tez w sytuacji piłkarzy.
0
@MesQueUnClub_87 Ooo Urbex wyglada ciekawie bo reszte widziałem. Dzieki!
0
@MesQueUnClub_87 Horrorów czystych nie lubie. Moze byc Fantasy lub jakis komediohorror
1
@DLFCB Szambo mnie nie interere :x
0
Ostatnio mało czasu dlatego zapytam tutaj.
Wyszło cos ciekawego ostatnio z gatunku fantasy horror/komedia? Ofc chodzi o filmy ale seriale tez moga byc
1
Komentarz usunięty
8
@Hasszz Bo nie zrozumiałes przekazu
3
@Marcelinho99 Akurat kanał Wardęgi to przeciwienstwo g*wna.
Bardzo potrzebny kanał bo nie jednego patusa z yt wyjasnił. Szeryf internetu
7
Dobry materiał Konopa.
Jesli ktos myslał ze tam bedzie z 30 kolejnych nazwisk to faktycznie moze byc rozczarowany. Merytorycznie bardzo dobry. Zaskakujacy dla mnie był temat Verteza.
Ale to na pewno nie jest koniec bo to jest tylko wierzchołel góry lodowej i oby ci ludzie poniesli konsekwencje
1
@Bartas7VeB Villareal? Sevilla? To nie sa ogóry
2
Niestety im dalej w las tym mniej podoba mi sie duet Kounde Christensen.
Araujo ma ten gaz i on pewnie asekurowałby lepiej Francuza.
1
@Kapitan hawk Watpie u nas brakuje kogos tam bramkostrzelnego jak Jude