0

@Rastafarnianin Powinni wywalic to z programu.

0

Zaraza czemu pogrzebano Brickleberry ;(

Doktor Kuzniak najlepsza drugoplanowa postac xD

5

@bartas97 Szanuje w opór takie podejscie

3

@zodiak_10 @Luciano99 mamy tu konflikt interesów

3

@Kgorecki2500 Catolik

1

@_barti Przeciez to kontuzje mechaniczne w wiekszosci...

0

Przeciez to jest kur zart. Co roku ten sam szpital ba teraz jest jeszcze gorzej... I co niby ma Xavi z tego ulepic? Nie ma szans na rywalizacje jak tylu podstawowych ci wypada

1

Co robicie z zalewa po papryce konserwowej?

Wylewacie czy wlewacie do gardła ;)?

5

@_barti Za 150 par i owszem

1

@Hosh Ja bym napisał ze o 900 xD

0

https://www.meczyki.pl/newsy/uli-hoeness-ruszyl-do-ataku-mocne-slowa-o-zwolnieniu-nagelsmanna-z-bayernu-i-kpiny-z-kahna/222920-n

Ale to jest kawał mendy. Kahn co by nie pisac jest ich legenda i wypada miec troche szacunku.

3

@adi7adi8 Niech sie podrywem zajmie a nie piłkarzami Barcy :x

3

@VegetaPolska dalej bedziesz cos pitolił o braku szacunku piłkarzy do fanów? Łatwo było skrytykowac Cancelo mimo ze nic złego nie zrobił.

23

Tak jak pisałem piłkarze maja prawo byc tym poirytowani bo jest to nagminne i irytujace.

1

@ludnek Niby dlaczego mamy mu nie współczuc. Życie piłkarza to nie jest taka sielanka jak sobie wyobrażasz. Zero prywatnosci,kamery na kazdym kroku etc.

10

@ludnek Ty to bystry jestes jak woda w klozecie. To ze zarabia miliony nie oznacza ze musi spełniac zachcianki nachalnych kibicow. Cancelo ma tez rodzine z która chce spedzac czas którego i tak ma mało jako piłkarz

5

@VegetaPolska Piłkarz to tez człowiek i ma rodzine z która tez chce spedzic czas. Nie musi i nie powinien codziennie tracic czasu na takie rzeczy.

Ty Vegeta rozumiesz ze co innego robic fotki co jakis czas a co innego gdy czuby codziennie wchodza ci pod maske samochodu.

Sytuacja z Umtitim Messim itd pokazuje jak nachalni sa ci kibice

0

@mrboom Hah xD

No ale mimo wszystko warto spojrzec na to z perspektywy piłkarzy. Takie codzienne zatrzymywanie auta by zrobic fotki może byc z deczka irytujace

7

Ale serio dziwicie sie Cancelo i innym? Raz na jakis czas spoko ale codzienie może byc to zwyczajnie uciażliwe i nie tylko Joao zwraca na to uwage. Swego czasu to samo było z Umtitim Messim etc.

Postawcie sie tez w sytuacji piłkarzy.

0

@MesQueUnClub_87 Ooo Urbex wyglada ciekawie bo reszte widziałem. Dzieki!

0

@MesQueUnClub_87 Horrorów czystych nie lubie. Moze byc Fantasy lub jakis komediohorror

1

@DLFCB Szambo mnie nie interere :x

0

Ostatnio mało czasu dlatego zapytam tutaj.

Wyszło cos ciekawego ostatnio z gatunku fantasy horror/komedia? Ofc chodzi o filmy ale seriale tez moga byc

1

Komentarz usunięty

8

@Hasszz Bo nie zrozumiałes przekazu

3

@Marcelinho99 Akurat kanał Wardęgi to przeciwienstwo g*wna.

Bardzo potrzebny kanał bo nie jednego patusa z yt wyjasnił. Szeryf internetu

7

Dobry materiał Konopa.

Jesli ktos myslał ze tam bedzie z 30 kolejnych nazwisk to faktycznie moze byc rozczarowany. Merytorycznie bardzo dobry. Zaskakujacy dla mnie był temat Verteza.

Ale to na pewno nie jest koniec bo to jest tylko wierzchołel góry lodowej i oby ci ludzie poniesli konsekwencje

1

@Bartas7VeB Villareal? Sevilla? To nie sa ogóry

2

Niestety im dalej w las tym mniej podoba mi sie duet Kounde Christensen.

Araujo ma ten gaz i on pewnie asekurowałby lepiej Francuza.

1

@Kapitan hawk Watpie u nas brakuje kogos tam bramkostrzelnego jak Jude

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?