- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1873 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
83 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1873 Culés
7
Ale serio dziwicie sie Cancelo i innym? Raz na jakis czas spoko ale codzienie może byc to zwyczajnie uciażliwe i nie tylko Joao zwraca na to uwage. Swego czasu to samo było z Umtitim Messim etc.
Postawcie sie tez w sytuacji piłkarzy.
3
@Sulimo z Lewym też coś było, a się później okazało, że Robert podpisywał gościowi koszulki a on je sprzedawał ;D
0
@mrboom Hah xD
No ale mimo wszystko warto spojrzec na to z perspektywy piłkarzy. Takie codzienne zatrzymywanie auta by zrobic fotki może byc z deczka irytujace
1
@Sulimo Po prostu niech się nie zatrzymują, jeśli ktoś włazi mu pod maskę powinien od razu dostawać mandat 500 euro to by się nauczył.
2
@Sulimo to są milionerzy zawdzięczający cały swój życiowy dobytek kibicom oglądającym jak kopia balon na boisku. ma prawo tak mówić, a ja mam nadzieję że wtedy jak najwięcej osób będzie myśleć i pisać o nim źle. Ma już wystarczająco przywilejów, aby mogls mu przeszkadzać obecność fanów pod OSRODKIEM TRENINGOWYM (nie stalkujacych go) drużyny, w której gra
0
@Sulimo to nie musiał zostawać piłkarzem. Nie robiłby sobie wtedy zdjęć z fanami. Mógł iść na budowę, zapraszam. Niech targa szlifierki, wiertarki, młotki, BKSy itd. Nie robi 8, 10, czy 12 godzin. W dupach się przewraca piłkarzom. Zarabiają takie talary że naprawdę nie powinni robić problemów o zdjęcia.
5
@VegetaPolska Piłkarz to tez człowiek i ma rodzine z która tez chce spedzic czas. Nie musi i nie powinien codziennie tracic czasu na takie rzeczy.
Ty Vegeta rozumiesz ze co innego robic fotki co jakis czas a co innego gdy czuby codziennie wchodza ci pod maske samochodu.
Sytuacja z Umtitim Messim itd pokazuje jak nachalni sa ci kibice
0
@VegetaPolska Ale zostanie piłkarze zobowiązuje cię do robienia sobie zdjęć? Jak dla mnie ludzie zostają piłkarzami bo lubią grać w piłkę a nie 24/7 się fotografować
0
@Sulimo no spędza czas. To nie budowlaniec który siedzi po 10 czy 12 godzin dziennie tylko piłkarz którego w domu nie ma kilka godzin bo jest na treningu. Już powiedziałem, jakby pojechał na budowę i robił w tygodniu po kilkanaście godzin to zrozumiałby że to życie które on ma jako piłkarz to raj @Kgorecki2500
3
@VegetaPolska Trzeba było zostać piłkarzem, a nie marudzić, że on ma raj i jak śmie płakać o to, że odklejeńcy codziennie go zatrzymują.