La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1649 Culés

1

0

@sokot Różne rzeczy ludzie robią z nudów :P

konto usunięte

17

@sokot przecież to jest już choroba psychiczna. Oni później coś mówią, ze maja zle w Polsce, a dalej tu mieszkają i jeszcze sami wiecznie prowokują i obrażają innych.

konto usunięte

0

@DaPidejpi ale co jest chorobą psychiczną

konto usunięte

1

@MesQueUnClub96 takie działania właśnie. Nikt zdrowy by na coś takiego nie wpadł

konto usunięte

0

@DaPidejpi mimo że krytyka stref wolnych od LGBT jest słuszna, to bez przesady. Takie akcje zniechęcają do ich społeczności

6

@DaPidejpi później sie dziwi jeden z drugim że w.p..ol dostał jak wyjeżdża do normalnej młodzierzy ze nie mogą sie za ręke trzymać czy całować bo coś sobie we łbie ubzdurał o jakiejś strefie

konto usunięte

2

@MesQueUnClub96 podrosniesz to zrozumiesz

0

@DaPidejpi Nie masz pojecia czym jest i jak objawia sie choroba psychiczna.

Goscie odlecieli ale nijak ma sie to do choroby psychicznej

konto usunięte

0

@DaPidejpi Ale przecież ja napisałem że ta strefa wolna od hetero to cyrk

konto usunięte

5

@Sulimo osoba zdrowa psychicznie nie wpadłaby na taki pomysł, żeby coś co jest najnormalniejsza rzeczą od początku istnienia ludzkości zabraniać.

1

@DaPidejpi w sumie dziwne że władze Świdnika na to zezwoliły - chyba że tam biedroń ma swoich ludzi.

2

@sokot a wiesz czemu akurat tutaj, patrz niżej:
https://www.national-geographic.pl/artykul/strefy-wolne-od-lgbt

To co zrobili ci dwaj to po prostu zwykły heppening w przeciwieństwie do tego co kretyńskie władze zrobiły kilka lat temu.

0

@Bobo25 ok czaje. faktycznie bez sensu Świdnik się wybił ale teraz to jest też ostra prowokacja i tym bardziej w sumie dziwi że władze które wtedy coś takiego wprowadziły pozwalają na to teraz

0

@sokot ale właściwie co oni złego robią, przecież ta "strefa" to jest nic. W sensie nie ma żadnych podstaw prawnych do stosowania się do tej tabliczki. Dla mnie to zwykły heppening, próba zwrócenia na siebie uwagi, chęć zaistnienia w mediach, parcie na szkło itd.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?