- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1649 Culés
Gorące dyskusje
doc
4
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
CLS63AMG
9
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Karol145
3
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1649 Culés
1
dwóch gejów stworzyło w Świdniku strefe wolną od związków hetero
https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/og%C5%82osili-stref%C4%99-woln%C4%85-od-hetero-oto-jak-zareagowali-mieszka%C5%84cy/ar-AA1hMMqf?ocid=msedgntp&cvid=1b9217de795a49bd840ece0db4e4ab60&ei=24
Niby śmieszno ale jednak troche straszno ;P
0
@sokot Różne rzeczy ludzie robią z nudów :P
17
@sokot przecież to jest już choroba psychiczna. Oni później coś mówią, ze maja zle w Polsce, a dalej tu mieszkają i jeszcze sami wiecznie prowokują i obrażają innych.
0
@DaPidejpi ale co jest chorobą psychiczną
1
@MesQueUnClub96 takie działania właśnie. Nikt zdrowy by na coś takiego nie wpadł
0
@DaPidejpi mimo że krytyka stref wolnych od LGBT jest słuszna, to bez przesady. Takie akcje zniechęcają do ich społeczności
6
@DaPidejpi później sie dziwi jeden z drugim że w.p..ol dostał jak wyjeżdża do normalnej młodzierzy ze nie mogą sie za ręke trzymać czy całować bo coś sobie we łbie ubzdurał o jakiejś strefie
2
@MesQueUnClub96 podrosniesz to zrozumiesz
0
@DaPidejpi Nie masz pojecia czym jest i jak objawia sie choroba psychiczna.
Goscie odlecieli ale nijak ma sie to do choroby psychicznej
0
@DaPidejpi Ale przecież ja napisałem że ta strefa wolna od hetero to cyrk
5
@Sulimo osoba zdrowa psychicznie nie wpadłaby na taki pomysł, żeby coś co jest najnormalniejsza rzeczą od początku istnienia ludzkości zabraniać.
1
@DaPidejpi w sumie dziwne że władze Świdnika na to zezwoliły - chyba że tam biedroń ma swoich ludzi.
2
@sokot a wiesz czemu akurat tutaj, patrz niżej:
https://www.national-geographic.pl/artykul/strefy-wolne-od-lgbt
To co zrobili ci dwaj to po prostu zwykły heppening w przeciwieństwie do tego co kretyńskie władze zrobiły kilka lat temu.
0
@Bobo25 ok czaje. faktycznie bez sensu Świdnik się wybił ale teraz to jest też ostra prowokacja i tym bardziej w sumie dziwi że władze które wtedy coś takiego wprowadziły pozwalają na to teraz
0
@sokot ale właściwie co oni złego robią, przecież ta "strefa" to jest nic. W sensie nie ma żadnych podstaw prawnych do stosowania się do tej tabliczki. Dla mnie to zwykły heppening, próba zwrócenia na siebie uwagi, chęć zaistnienia w mediach, parcie na szkło itd.