1

Zaraz ciekawy mecz Paprykarza z Amica :]

Licze na podtrzymanie passy i minimum 1 pkt w meczu z Pogonia

0

Lyon hahaha xDDD

3

@macio_944 Wybuchowe xD

0

@VegetaPolska Jaj tez ci brakuje :x

0

@Barcasub Za biali :x

1

@Bocheno1 Gavi i Fermin

0

@damian16161212 Stali sie dziodami ot co

0

1

@Explode Zawsze jest dobrze powkurzac somsiada złodzieja

0

@Rust_Cohle Biore w ciemno bo tam podatków nie płaca :]

8

@Danny Gaucho powinien zostac premierem RP

@Luciano99 Ministrem Finansów

@Kessie Ministrem obrony narodowej

@macio_944 Ministrem cyfryzacji

@Bocheno1 Ministrem Sportu


4

@_barti To sie zrobi wiecej ministerstw i w czym problem xD

0

@hayek Myslisz ze Bamba gorzej by rządziła?

0

Gdyby w sejmie zasiadali przedstawiciele LaBamby to Polska byłaby krajem piwa i wódki płynacej.

Powinnismy partie założyc na wzór Polskiej Partii Uczciwosci :)

1

@FcPortoFan1999 Nieee po prostu nie lubie Rakowa. Prędzej Legie odpale niz ekipe Szwargi. Nie lubie ich stylu,kibiców i całej otoczki zwiazanej z rakowem

0

@FcPortoFan1999 Nie ogladam meczy rakowa chyba ze z Lechem lub w europie

0

@FcPortoFan1999 Ja tam od 15 Lechie z Nieciecza odpalam

0

@wawrzyn1 To co zwykle. Sa dziadami

3

@bartas97 Waka Waka

0

Tak sie zastanawiam czy bramkarze nie powinni jednak grac z ochraniaczem na głowie i to przymusowo.

4

@macio_944 Całe szczęscie

5

Zdania ekspertów podzielone

1

@AduŚ07 Co kurła :o

0

@bartas97 No własnie nie wiem. Podobno w ciężkim stanie po zderzeniu ale no ciezko znalezc jakies legit info

0

Ktos cos wie co z tym bramkarzem z meczu Ajaxu?

1

@DLFCB Dupe niech se jeszcze wytatuuje

7

@tbas Villareal i Sevilla mimo wszystko to nie ogóry a i dymali nas sedziowie a im pomagaja. 1 pkt straty to nic na ten moment

2

Zaraz derby kraju Basków :)

0

@Rust_Cohle Ano sa ale 3 pkt maja

5

@Rust_Cohle No i skonczyło sie babce sranie xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?