2

2

@Encore No kontakt jest. Okej młody dorzucił od siebie ale karny spokojnie mozna było podyktowac bo faul był. Miekki bo miekki ale był.

3

Wszystkiego nie wygramy. Sezon jest długi i zaraz zobaczymy na czym stoimy bo zaraz LM i gra z silniejszymi rywalami w lidze.

Tak jak pisałem sezon weryfikacji Xaviego. Ma dobra kadre i jak nic nie wygra to sie żegnamy.

0

@pavlaco A on co robokop? Gdyby nie uraz De jonga i Pedriego to miałby kiedy odpoczac

1

@Firestone Jprdl. Wez sie uspokój z tym Xavim.

Zawiedli piłkarze a nie trener

42

Rozumiem ze wina Xaviego ze Marc zagrał jedno z najgorszych meczy ostatnich lat. Rozumiem ze to wina Xaviego ze piłkarze byli tak niechlujni w swoich zagraniach.

Jprdl come on. Mozna krytykowac Xaviego ale tu w tym meczu zawiedli piłlarze. Mieli sporo szans i wiekszosc zaprzepascili.

0

@partymaker A to Real lub Girona wygrali juz?

4

Nie winiłbym Xaviego a po prostu zawiedli piłkarze. Mnóstwo baboli i duza niechlujnosc. Tu i Guardiola by nie pomógł.

5

@Brashearr Mentala? 2x odrobilismy straty. To jest in plus a forma przyjdzie

0

Ta murawa to jest skandal jakis.

0

Szanuje za odrabianie strat bo to jest sztuka ale dzis po prostu brakowało De jonga i to widac

1

Za duzy chaos w obronie

0

W najgorszym wypadku moze byc -2 ale zaczna sie mecze z poważnymi rywalami. Sevill Bilbao Real czy RSSS.

Obrona musi sie ogarnac bo inaczej mozemy sobie wszystko skomplikowac.

0

Niestety zawodzi to co wygrało nam mistrzostwo. Za duzo prostych baboli w obronie.

Nie bede krytykował Inigo i Araujo bo obaj sa bez rytmu ale no nie moga dawac sie tak ogrywac

Wypada chociaz 1 pkt wyrwac bo potem mamy Seville.

17

Strasznie smierdzi wtopa ten mecz. A najgorsze jest to ze tracimy 2 bramki po prostych błedach

5

Fatalny Ter Stegen w tym meczu. 2 gole na jego koncie...

3

5-0 do przerwy albo Xavi out. Nie ma innej opcji

1

@barcelonaLM Dziwie sie ze PZPN nie interweniował.

Jawne lecenie w uja z kibicami i klubami

2

@KrychaFCB Przeciez tam powinni panowie w kaftanach zapukac do drzwi xD

1

@blakkudium No i fajny składzik

1

@TheNekro94 Brakuje zmartwychwstania :)

4

https://tiny.pl/wzh1m

Uczciwa cena :]

0

@tristan87 Uwielbiam goscia xD

5

@zadafcb Wyzszy poziom odklejenia xD

7

@cules100pro Oby lepszy niz Justin xD

0

@Mns21 Mythwars lub Empires and puzzles. Mega uzalezniajace gierki

10

0

@wojopancer Masz racje. Edytowac juz nie moge

0

@Xpert77 Zazwyczaj na takie narracje nie zwracam uwagi. Dzieki odpale sobie :)

W serialach bardziej drazni mnie zmiana aparycji bohatera wzgledem ksiazkowego odpowiednika niz watki homo etc

@Rust_Cohle Niby dlaczego? Moje poglada sie zmieniły w pewnych kwestiach.

0

@Rust_Cohle Rączka mnie wszystkiego nauczyła :]

Teraz mnie walory serialu interesuja zwłaszcza po dosyc długiej przerwie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?