Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
https://gol24.pl/zona-pilkarza-lecha-poznan-zdobyla-dwie-bramki-w-debiucie-co-powiedzial-trener-van-den-brom/ar/c2-17924811
@FcPortoFan1999 Nie da sie nie lubic BrumBruma. Bardzo sympatyczny jegomosc :)
2
@Encore No kontakt jest. Okej młody dorzucił od siebie ale karny spokojnie mozna było podyktowac bo faul był. Miekki bo miekki ale był.
3
Wszystkiego nie wygramy. Sezon jest długi i zaraz zobaczymy na czym stoimy bo zaraz LM i gra z silniejszymi rywalami w lidze.
Tak jak pisałem sezon weryfikacji Xaviego. Ma dobra kadre i jak nic nie wygra to sie żegnamy.
0
@pavlaco A on co robokop? Gdyby nie uraz De jonga i Pedriego to miałby kiedy odpoczac
1
@Firestone Jprdl. Wez sie uspokój z tym Xavim.
Zawiedli piłkarze a nie trener
42
Rozumiem ze wina Xaviego ze Marc zagrał jedno z najgorszych meczy ostatnich lat. Rozumiem ze to wina Xaviego ze piłkarze byli tak niechlujni w swoich zagraniach.
Jprdl come on. Mozna krytykowac Xaviego ale tu w tym meczu zawiedli piłlarze. Mieli sporo szans i wiekszosc zaprzepascili.
0
@partymaker A to Real lub Girona wygrali juz?
4
Nie winiłbym Xaviego a po prostu zawiedli piłkarze. Mnóstwo baboli i duza niechlujnosc. Tu i Guardiola by nie pomógł.
5
@Brashearr Mentala? 2x odrobilismy straty. To jest in plus a forma przyjdzie
0
Ta murawa to jest skandal jakis.
0
Szanuje za odrabianie strat bo to jest sztuka ale dzis po prostu brakowało De jonga i to widac
1
Za duzy chaos w obronie
0
W najgorszym wypadku moze byc -2 ale zaczna sie mecze z poważnymi rywalami. Sevill Bilbao Real czy RSSS.
Obrona musi sie ogarnac bo inaczej mozemy sobie wszystko skomplikowac.
0
Niestety zawodzi to co wygrało nam mistrzostwo. Za duzo prostych baboli w obronie.
Nie bede krytykował Inigo i Araujo bo obaj sa bez rytmu ale no nie moga dawac sie tak ogrywac
Wypada chociaz 1 pkt wyrwac bo potem mamy Seville.
17
Strasznie smierdzi wtopa ten mecz. A najgorsze jest to ze tracimy 2 bramki po prostych błedach
5
Fatalny Ter Stegen w tym meczu. 2 gole na jego koncie...
3
5-0 do przerwy albo Xavi out. Nie ma innej opcji
1
@barcelonaLM Dziwie sie ze PZPN nie interweniował.
Jawne lecenie w uja z kibicami i klubami
2
@KrychaFCB Przeciez tam powinni panowie w kaftanach zapukac do drzwi xD
1
@blakkudium No i fajny składzik
1
@TheNekro94 Brakuje zmartwychwstania :)
4
https://tiny.pl/wzh1m
Uczciwa cena :]
0
@tristan87 Uwielbiam goscia xD
5
@zadafcb Wyzszy poziom odklejenia xD
7
@cules100pro Oby lepszy niz Justin xD
0
@Mns21 Mythwars lub Empires and puzzles. Mega uzalezniajace gierki
10
Dekalog ekstraklapy xD
https://pliki.meczyki.pl/big/464/6511c68b0aee9.jpg
@FcPortoFan1999
0
@wojopancer Masz racje. Edytowac juz nie moge
0
@Xpert77 Zazwyczaj na takie narracje nie zwracam uwagi. Dzieki odpale sobie :)
W serialach bardziej drazni mnie zmiana aparycji bohatera wzgledem ksiazkowego odpowiednika niz watki homo etc
@Rust_Cohle Niby dlaczego? Moje poglada sie zmieniły w pewnych kwestiach.
0
@Rust_Cohle Rączka mnie wszystkiego nauczyła :]
Teraz mnie walory serialu interesuja zwłaszcza po dosyc długiej przerwie