Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Z Podlasia top to jest tylko pasztet.
Factos.
1
@FcPortoFan1999 I fajnie :)
0
Nasi sedziowie w tej kolejce to jakis dramat. Wiekszosc do zamrażarki
0
Lechia rozbiła GKS 5-1
1
3-1 Dla Lechii i gra 11 na 9. Chyba po meczu
1
@FcPortoFan1999 2 czerwona to przypadkowy ale brutalny faul który mogł zle sie skonczyc. 1 czerwo to głupota Shibaty bo 2 żółta dostał chciaz powinien juz czerwo w 1 połowie dostac za faul na Luisie
2
GKS 2 czerwo i przegrywa 2-1
0
Co oni tam robia w Łodzi xD
0
@TR3YWAY Tak. U mnie podziałało
0
@TR3YWAY Przestan ich obserwowac. U mnie pomogło xD
2
Dla odmiany odpale se 1 lige i mecz Lechiiz GKS ;)
1
Oby ŁKS sie postawił Jadze a najlepiej jakby ich ograł
1
Szkoda Korony bo powinni wygrac ten mecz
1
Aha Roque zerwane wiezadła w stawie skokowym.
Oby bez pospiechu sie leczył.
Ale neandertale graja w ameryce płd...
17
Oj boli dupka co? Pamieta kto go na bezrobocie wysłał
Szkoda ze uwagi nie przykuwa faworyzowanie realu przez sedziow
0
@Nano22 Ziemia jest płaska lol
1
@gumaz @MesQueUnClub96 to co najwyżej kubusia pije
3
@Kgorecki2500 Nie kusi cie by go po brzuchu potarmosic xd?
4
@MarcepanowyKsiaze Opcja nr 2 z zaznaczeniem ze jest nieuleczalnie chory na głowe
1
@GeneralXavi Lepiej w żabce podgrzac lub do mikrofali
W piekarniku 180 stopni i z 15min by nie był zimny w srodku
1
@Criss18Barca Żywiec tez niezły ale wole Perłe chociaz rzadko pijam.
Nie znosze Tyskiego i Tatry
2
Byłem se w żabce po tego burgera Wołowiner pastrani i to jest moim zdaniem najlepszy gotowiec z żabki.
Szkoda ze limitowana edycja bo od czasu do czasu wszamałbym go chetnie
5
Była siatkarka Brazylii Walewska moreira nie żyje :/
Podobno wypadła z balkonu
7
@Faro Po polsku prosze
7
@barcelonaLM Ta bo wygranie z Villareal i Fiorentina to nic.
Juz nie umniejszajcie na siłe Lechowi bo ograł mocnych rywali sezon temu
2
@Deeespacito Ten sam żenujacy poziom z ostatniego sezonu w barcelonie
3
Lengletem kreca legionisci :]
Ale my kupilismy "cracka"
16
@MesQueUnClub96 Bo jestes równie bystry co on.
Może mu sie stadion i okolica nie podobac ale mógľby to zachowac dla siebie bo bliscy rykoszetem dostaja a Turcy to wyjatkowo zagorzali kibice
9
Kamila Grabara to tez dzban.
Najpierw stwierdził ze kibiców lepszych od Galatasaray ma Fenerbache a po meczu stwierdził ze zasłużyli na 3 pkt na tym zadupiu.
Turcy ofc oburzeni i liczne grozby w strone bliskich sie posypały.
Grabara bramkarz dobry ale rozumem nie grzeszy
2
Niezle legia sie prezentuje :)