0

Z Podlasia top to jest tylko pasztet.

Factos.

1

@FcPortoFan1999 I fajnie :)

0

Nasi sedziowie w tej kolejce to jakis dramat. Wiekszosc do zamrażarki

0

Lechia rozbiła GKS 5-1

1

3-1 Dla Lechii i gra 11 na 9. Chyba po meczu

1

@FcPortoFan1999 2 czerwona to przypadkowy ale brutalny faul który mogł zle sie skonczyc. 1 czerwo to głupota Shibaty bo 2 żółta dostał chciaz powinien juz czerwo w 1 połowie dostac za faul na Luisie

2

GKS 2 czerwo i przegrywa 2-1

0

Co oni tam robia w Łodzi xD

0

@TR3YWAY Tak. U mnie podziałało

0

@TR3YWAY Przestan ich obserwowac. U mnie pomogło xD

2

Dla odmiany odpale se 1 lige i mecz Lechiiz GKS ;)

1

Oby ŁKS sie postawił Jadze a najlepiej jakby ich ograł

1

Szkoda Korony bo powinni wygrac ten mecz

1

Aha Roque zerwane wiezadła w stawie skokowym.

Oby bez pospiechu sie leczył.

Ale neandertale graja w ameryce płd...

17

Oj boli dupka co? Pamieta kto go na bezrobocie wysłał

Szkoda ze uwagi nie przykuwa faworyzowanie realu przez sedziow

0

@Nano22 Ziemia jest płaska lol

1

@gumaz @MesQueUnClub96 to co najwyżej kubusia pije

3

@Kgorecki2500 Nie kusi cie by go po brzuchu potarmosic xd?

4

@MarcepanowyKsiaze Opcja nr 2 z zaznaczeniem ze jest nieuleczalnie chory na głowe

1

@GeneralXavi Lepiej w żabce podgrzac lub do mikrofali

W piekarniku 180 stopni i z 15min by nie był zimny w srodku

1

@Criss18Barca Żywiec tez niezły ale wole Perłe chociaz rzadko pijam.

Nie znosze Tyskiego i Tatry

2

Byłem se w żabce po tego burgera Wołowiner pastrani i to jest moim zdaniem najlepszy gotowiec z żabki.

Szkoda ze limitowana edycja bo od czasu do czasu wszamałbym go chetnie

5

Była siatkarka Brazylii Walewska moreira nie żyje :/

Podobno wypadła z balkonu

7

@Faro Po polsku prosze

7

@barcelonaLM Ta bo wygranie z Villareal i Fiorentina to nic.

Juz nie umniejszajcie na siłe Lechowi bo ograł mocnych rywali sezon temu

2

@Deeespacito Ten sam żenujacy poziom z ostatniego sezonu w barcelonie

3

Lengletem kreca legionisci :]

Ale my kupilismy "cracka"

16

@MesQueUnClub96 Bo jestes równie bystry co on.

Może mu sie stadion i okolica nie podobac ale mógľby to zachowac dla siebie bo bliscy rykoszetem dostaja a Turcy to wyjatkowo zagorzali kibice

9

Kamila Grabara to tez dzban.

Najpierw stwierdził ze kibiców lepszych od Galatasaray ma Fenerbache a po meczu stwierdził ze zasłużyli na 3 pkt na tym zadupiu.

Turcy ofc oburzeni i liczne grozby w strone bliskich sie posypały.

Grabara bramkarz dobry ale rozumem nie grzeszy

2

Niezle legia sie prezentuje :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?