Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
@Rl9k1nG Nie oszukujmy sie. Brak awansu bedzie upokorzeniem a Xavi powinien z miejsca wyleciec
3
Optymalny skład biorac pod uwage wszystkich
Ter Stegen
Cancelo Kounde Araujo Balde
Pedri Gundogan De jong
Ferran Lewy Felix
Gavi Christensen Inigo Fermin Raphinha Yamal Pena
Na papierze baardzo solidna kadra mogaca spokojnie walczyc o LM.
Ofc sa lepsze zespoły kadrowo np City ale kto wie :)
3
@Encore Ta po lewej całkiem urokliwa
1
@arasz1819 Co do Ansu to tu mam wielkie watpliwosci. Nie uważam ze ma talent Pedriego a kontuzje swoje zrobiły. Brak mu motoryki i dryblingu.
10
A co to za "oswiecony" umysł xD?
2
@arasz1819 Hah co do De jonga tez racje miałes xd
9
Tymczasem Osama Dembele
0 goli 0 asyst w 259 minut
3
@arasz1819 Cancelo to duzo prostszy deal. Gorzej z Felixem
27
Gavi w srodku pola i zagrał dobry mecz
Co za przypadek :]
Denzel nigdy wincyj Gaviego na skrzydle
6
Własnie dlatego Barca musi grac 4 3 3.
Na krótki moment 4 4 2 moze byc fajne ale nie długofalowo. Zwłaszcza ze mamy Cancelo Yamala Felixa i Raphe.
2
@Luciano99 Z Guardiola byłaby 10 :]
4
Co jak co ale szczur Ferrana to było arcydzieło nawet jesli był tam rykoszet.
1
Juz po studio w eleven?
1
Ale partidazo wow!
2
Mame ruszyła maszyna!
8
I to tylko potwierdza to co kazdy wiedział
Felix a Fati to różnica klas. Portugalczyk robi robote.
2
@tbas Cancelo LO Kounde PO Inigo SO
W czym problem?
0
Balde pod forma no ale to normalne w tym wieku.
Zajebisty mecz Felixa
2
Felix baardzo obiecuja wejscie do Barcy
0
@MesQueUnClub96 Jprdl człowieku.
To ze to Legia nie znaczy ze mozna drukowac.
2
@MesQueUnClub96 Tak tak dajmy przyzwolenie na robienie wałów...
Dodo dodi dodi...
1
Ale wydymano Legie xD
0
@DonMatteo901 Tzw hipokryta
3
@Bateman98 Jak dziad
1
@takisobiektos W Barcy bym go widział
0
Ciekawy skład. Oby po 3 pkt.
3
Tak swoja droga Kounde to jeden z lepszych transferów ostatnich lat. Bardzo dobrze wyprowadza,broni a i PO tez obskoczy. Warty zdecydowanie tych 50 mln
0
@FcPortoFan1999 Raczej nic sie nie zmieniło. Nadal sa bezpłciowi
1
Wisełka to na dobre chyba chce zostac sredniakiem 1 ligi.
Remis z Głogowem?!
2
@Emhyr Odkleja mu sie xD
Dostał Mounta Antonego Casemiro etc i ciagle jakies ale.