Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MesQueUnClub96 Szkoda ze ciebie nie ustawił.
2
https://tiny.pl/cfc5l
Zdjecie pogladowe z 3 erupcji Kilauei w tym roku.
@Lionel_Messi10
1
Niezły comeback KFC :)
0
@MesQueUnClub96 Nie. Ale odczywasz strach przed przyznaniem sie ze Haaland jest najlepsza 9
Na każdym kroku mu umniejszasz mimo ze robi to co do niego należy i w przeciwienstwie do RL9 nie próbuje na siłe rozgrywac i czeka na piłke w polu karnym
1
Co jest bardziej prawdopodobne?
Tottenham wygra jakis znaczacy Puchar czy @MesQueUnClub96 wyleczy sie z Haalandofobii
2
@Cotutajsiedzieje Lewy miałby wiecej sytuacji gdyby piłka mu sie nie odbijała na 50m
Ile to razy w sezonie zaprzepascił dobra sytuacje?
0
@MesQueUnClub96 Nie ma to nic w twojej głowie.
Nie jestes w stanie przelknac faktu ze Haaland obecnie jest najlepsza 9 swiata
0
@MesQueUnClub96 Jaka prawda? Może przedstawic ci statystyki?
2
@MesQueUnClub96 Przeciez to ty sie co chwile kompromitujesz xD
Fanboyem Erlinga nie jestem i nie bede. Nie lubie takich snajperów.
Natomiast twój ból dupy o niego jest zabawny xD
Erling Haaland>>>>>Lewy factos
1
@MesQueUnClub96 w ryk :)
3
Kiedys tak sie grało w LaLidze.
Było wiecej miejsca i druzyn które chciały grac w piłke. Teraz jest dramat bo wiekszosc po prostu sie muruje i przeszkadza.
0
@tristan87 Szanuje w opór mimo ze sam chciałbym go na stanowisku selekcjonera.
2
@macio_944 Ale nie zmienia to obrazu sytuacji a gra jest meczaca dla oka. Sezon zweryfikuje Xaviego i pokaze jakim jest trenerem.
3
Łysy z MU jest weryfikowany jak wiekszosc piłkarzy Ajaxu po transferze.
Tak po prawdzie tylko De Jong był wart pieniedzy jakie zapłacono za niego a i tak 2 lat potrzebował...
Dest? Flop
De ligt nigdzie sie w 100% nie sprawdził
Antony? Flop
Van den beek? Flop
Niestety piłkarze Ajaxu po transferze w wiekszosci sa totalnymi flopami
4
@Kuba_1 Po co nam ten placek?
4
https://tiny.pl/cfwbs
@Luciano99 twoja ekipa kandyduje do nagrody darwina?
1
@Mario96w Piekna gra. Bardzo specyficzna ale wciaga mocno. Obie czesci sa dobre e 2 lepsza
1
Trzeba odpalic symulator konfidenta tzn Beholder 2 i robic ku chwale państwa! Ave Jarek znaczy sie Wielki wodzu!
2
@escarabajo Jako ze nauczono mnie kibicowac na dobre i na złe to mega wstyd mi za to co robia nasi kopacze :(
Patrzac na to jak rozwijaja sie nawet te słabe reprezentacje to zwyczajnie jest mi wstyd jak nisko upadlismy.
3
Z ciekawosci kiedy ostatni raz odczuwaliscie taki wstyd jak po wrzesniowych meczach kopaczy?
Dla mnie mecz z Argentyna w Katarze gdzie prosili o litosc Albicelestes. Dla mnie to było upokorzenie gorsze nawet od klęski z Estonia czy Łotwa
3
@TR3YWAY Arka gdynia kurła swinia
0
https://www.fakt.pl/wydarzenia/swiat/bolesny-final-24-godzinnych-igraszek-wczasowiczow-wezwano-karetke/7h7zt7n?utm_source=fpfakt&utm_medium=social&utm_campaign=fanpage
No i pokarało. Chłopowi grozi amputacja Wacka xD
5
@takisobiektos Szanujmy sie. Lewy czysto piłkarsko nie ma podjazdu do Suareza
Lewy to egzekutor a Suarez łaczył najlepsze cechy 9 i 10 przez co ciagnał za uszy Liverpool
3
Zemsta jest słodka Słoweńcy :)
0
@Emhyr Ajaj to niedobrze :/
0
@cules100pro Limit bedzie 400+. Laporta jest populista ale załatwi ta kase z Barca studios. To jest nieodzowne do funkcjonowania klubu na rynku
0
Roque przyjdzie w lecie moim zdaniem. Nie jest to idealna sytuacja ale barca musi zdobyc ta kase za barca studios zeby limit wynosił 400 mln
Dla Roque to moze lepiej jak dogra sezon do konca.
0
Jesli wpłynie kasa za Barca Studios to bedzie limit 400 mln+?
Jesli tak to Laporta to załata jak nie kasa od Szwabów to z innego zródła.
Powiało troche optymizmem xD
9
@tristan87 Zajebisci kibice. Zamiast kur wspierac klub to go jeszcze rujnuja
0
@Emhyr Oby tak było..