La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1892 Culés

3

Łysy z MU jest weryfikowany jak wiekszosc piłkarzy Ajaxu po transferze.

Tak po prawdzie tylko De Jong był wart pieniedzy jakie zapłacono za niego a i tak 2 lat potrzebował...

Dest? Flop
De ligt nigdzie sie w 100% nie sprawdził
Antony? Flop
Van den beek? Flop

Niestety piłkarze Ajaxu po transferze w wiekszosci sa totalnymi flopami

5

@Sulimo De Jong super się rozwinął tak naprawdę w drużynie Xaviego. Wcześniej jego potencjał był bardzo ograniczony. Dlatego warto o tym pamiętać podczas klasycznego, cotygodniowego narzekanka.

3

@macio_944 Odblokowanie Franka to jak transfer

2

@macio_944 Ale nie zmienia to obrazu sytuacji a gra jest meczaca dla oka. Sezon zweryfikuje Xaviego i pokaze jakim jest trenerem.

1

@Sulimo van de Beek to niestety źle wybrał klub, a do tego jeszcze doszły nawracające kontuzje.
Może gdyby zmienił otoczenie, to jeszcze coś by z niego było.

0

@Sulimo Tak, ale narzekanie na Xaviego jest często po prostu głupie, zbyt skrajne i zbyt duże. Ale zgodzę się, że ten sezon zweryfikuje Xaviego.

1

@Ptasior Może, ale ten chłop ma mózg wielkości orzeszka biorąc pod uwagę jak Lorient wyciągało do niego rękę a ten ich olał xD

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?