0

@takisobiektos Pojada bo beda miec baraze nawet z 3 miejsca

2

@_barti Prosze nie rozpetywac kolejnej guwno burzy.

2

@FcPortoFan1999 Jak pojawiaja sie ludzie których jedynym hobby jest wrzucanie tu politycznego łajna to opcja jest zbawienna.

Lubie merytoryczne posty polityczne. @michal26 wrzuca ciekawe mimo ze to fan konfederacji. A nie typu Fürr Deutschland lub szukanie spisku w wyborach USA

0

@FcPortoFan1999 Btw Mogłaby trwac wiecznie.

Z drugiej strony to LaBamba wiec no sama idea nie pozwala na blokowanie tego typu postów. Zostaje opcja ignoruj

0

@FutbolFan Żebys wiedział ze tak zrobie. Sie rzygac chce jak widzi sie obie strony rzucajace w siebie guwnem

26

Najlepszy moment wyborów? Cisza wyborcza.

4

@FutbolFan Wincyj polityki wiecej gosciu.

Ludzie juz tym rzygaja a jeszcze do wyborów daleko. Daj se siana.

38 dni w serwisie a wiekszosc postów to polityczne szambo. Litosci.

1

@barcelonaLM Nie oszukujmy sie. Nie bedziemy grac w barażach.

Nawet remis spokojnie moze dac nam 2 miejsce jak ogramy Mołdawie i Wyspy owcze

2

Makaroniarze to widze lubia grac z Macedonia xD

3

@FutbolFan Ah shit.

4

Pamietajcie ze dla Somsiada Mendy wy tez jestescie Somsiadem menda :)

1

Kitajce znowu wyjasniajo szkopów

1

@FcPortoFan1999 Przy odrobinie pecha to my polecimy w nich.

Trzeba koniecznie 2 miejsce wywalczyc

1

Co jak co ale wstyd jesli my bedziemy musieli walczyc w barażach o euro.

Ta grupa to powinna byc formalnosc.

1

@Rust_Cohle Baraże beda miec w przypadku 3 miejsca. Polacy to samo

1

@MesQueUnClub96 Trzeba było lampke zapalic w pokoju

0

Stary dziad z białegostoku funduje nam powtórke rzadów innego starego dziada Grzegorza.

Boniek dał pzpn normalnosc a teraz Discopolowiec cofa nas do epoki rodem z prlu

I to jest problem naszej piłki ze rzadza nia stare dziady które nie maja pojecia ile znaczy piar etc we współczesnej piłce

0

Powinni znowu spiewac ...PZPN. Jak za starych dobrych czasów.

9

@Firestone Kobiety

1

@arasz1819 prosze przepraszac. Wytrwale i nie zachwianie wierzył w niego :)

1

@PatrychoO Win/Win :)

0

@Rust_Cohle Kij z tym. Z FB link :/

0

@Joe_Barbaro Keita,Henry

1

1

Niedługo bedzie skrót na polsat sport i bedzie brameczka Lamina

3

Yamal ma ten magic touch i tez widac ze ma solidne uderzenie.

Xavi musi go stopniowo rozwijac. Kwestia czasu kiedy strzeli w lidze.

0

Dobry mecz Hiszpanów

Licze na gola Yamala

5

Dzien dobry

Pragne zauwazyc ze jestesmy dziadami. Męczyc bułe z wyspami owczymi... Jak nisko zdołamy upasc?!

7

Nadal jestesmy dziadami

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?