Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@takisobiektos Pojada bo beda miec baraze nawet z 3 miejsca
2
@_barti Prosze nie rozpetywac kolejnej guwno burzy.
2
@FcPortoFan1999 Jak pojawiaja sie ludzie których jedynym hobby jest wrzucanie tu politycznego łajna to opcja jest zbawienna.
Lubie merytoryczne posty polityczne. @michal26 wrzuca ciekawe mimo ze to fan konfederacji. A nie typu Fürr Deutschland lub szukanie spisku w wyborach USA
0
@FcPortoFan1999 Btw Mogłaby trwac wiecznie.
Z drugiej strony to LaBamba wiec no sama idea nie pozwala na blokowanie tego typu postów. Zostaje opcja ignoruj
0
@FutbolFan Żebys wiedział ze tak zrobie. Sie rzygac chce jak widzi sie obie strony rzucajace w siebie guwnem
26
Najlepszy moment wyborów? Cisza wyborcza.
4
@FutbolFan Wincyj polityki wiecej gosciu.
Ludzie juz tym rzygaja a jeszcze do wyborów daleko. Daj se siana.
38 dni w serwisie a wiekszosc postów to polityczne szambo. Litosci.
1
@barcelonaLM Nie oszukujmy sie. Nie bedziemy grac w barażach.
Nawet remis spokojnie moze dac nam 2 miejsce jak ogramy Mołdawie i Wyspy owcze
2
Makaroniarze to widze lubia grac z Macedonia xD
3
@FutbolFan Ah shit.
4
Pamietajcie ze dla Somsiada Mendy wy tez jestescie Somsiadem menda :)
1
Kitajce znowu wyjasniajo szkopów
1
@FcPortoFan1999 Przy odrobinie pecha to my polecimy w nich.
Trzeba koniecznie 2 miejsce wywalczyc
1
Co jak co ale wstyd jesli my bedziemy musieli walczyc w barażach o euro.
Ta grupa to powinna byc formalnosc.
1
@Rust_Cohle Baraże beda miec w przypadku 3 miejsca. Polacy to samo
1
@MesQueUnClub96 Trzeba było lampke zapalic w pokoju
0
Stary dziad z białegostoku funduje nam powtórke rzadów innego starego dziada Grzegorza.
Boniek dał pzpn normalnosc a teraz Discopolowiec cofa nas do epoki rodem z prlu
I to jest problem naszej piłki ze rzadza nia stare dziady które nie maja pojecia ile znaczy piar etc we współczesnej piłce
0
Powinni znowu spiewac ...PZPN. Jak za starych dobrych czasów.
9
@Firestone Kobiety
1
@arasz1819 prosze przepraszac. Wytrwale i nie zachwianie wierzył w niego :)
1
@PatrychoO Win/Win :)
0
@Rust_Cohle Kij z tym. Z FB link :/
2
https://www.se.pl/wiadomosci/exclusive/robbie-williams-myslal-ze-pusci-cichacza-a-narobil-w-gacie-podczas-koncertu-zacisnal-zeby-i-dokonczyl-wystep-aa-m8a1-euQ4-Ggex.html?utm_source=facebook&utm_medium=organic&utm_campaign=wwwsepl&utm_content=post-link
Gówniana sprawa xDDD
0
@Joe_Barbaro Keita,Henry
1
https://www.polsatsport.pl/film/gruzja-hiszpania-17-skrot-meczu_7118915/
Skrót mecz Hiszpanów :)
1
Niedługo bedzie skrót na polsat sport i bedzie brameczka Lamina
3
Yamal ma ten magic touch i tez widac ze ma solidne uderzenie.
Xavi musi go stopniowo rozwijac. Kwestia czasu kiedy strzeli w lidze.
0
Dobry mecz Hiszpanów
Licze na gola Yamala
5
Dzien dobry
Pragne zauwazyc ze jestesmy dziadami. Męczyc bułe z wyspami owczymi... Jak nisko zdołamy upasc?!
7
Nadal jestesmy dziadami