Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Mns21 Raczej szacunek wobec rywali
Umiecie rozróżnic szacunek od bojazliwosci?
5
Komentarz usunięty
0
@GeneralXavi Ale Lewy jest ofiara swojego sukcesu. On sam w wieku 35 lat kadry nie pociagnie
Bardzo dobrze ze to powiedział
1
Kto tu płaci arbitrom :)
0
Swietny wywiad. Bedzie trzeba w nocy jeszcze raz odpalic
1
Taki wywiadł był potrzebny :)
1
@Comentateiro Kontuzja to jedno ale jak chodzi o drybling to nigdy wybitny nie był. Bazował na motoryce i dobrym strzale ale patrzac tylko przez pryzmat techniki to do Felixa mu daleko
0
Prawda jest taka ze w żadnym momencie Ansu nie był na poziomie Felixa pod wzgledem czystych umiejetnosci
Felix ma wielki nie wykorzystany potencjał i gdzie jak nie w Barcelonie ma sie odbudowac
Nawet patrzac na same kompilacje z chelsea czy kotletiko wyglada po prostu na tle Ansu jak jednostka wybitna
Oby odpalił i udało sie go zatrzymac na dľużej
2
@tristan87 Piłkarski patus
0
Żeby ostatecznie zamknac kreska ere Bartomeu wystarczy jeszcze na dobre odpalic Desta i Lengleta.
Z płacami zeszli w opór mocno i jeszcze trzeba odroczone oddac ale mysle ze juz z tym problemu nie bedzie. Jeszcze z De jongiem sie dogadac w kwestii pensji w nowej umowie i many baaardzo solidne podstawy by wkrótce zawalczyc o LM
Ale trzeba jeszcze te kontuzje Araujo i Pedriego bo tego jest za dużoba sa to filary Barcy
12
Greenwood nie wie co to piar ale czego sie spodziewac po damskim bokserze
Życze tej hołocie z getafe spadku.
1
To juz jest koniec nie ma juz nic jestesmy wolni mozemy juz isc.
0
Ciekawe czy Bordalas bedzie dalej szczekac jacy to oni nie sa pokrzywdzeni
0
@nexxo O no i gitara
1
Komentarz usunięty
5
No i mamy spokój. Brawo Lapciu. Ale nam ekipe zmajstrował xD
Teraz tylko nowe umowy dla Balde i Yamala
6
@yoli Kolejny...
0
Wiecie ze Inigo mozna zarejestrowac pózniej. Rejestracja a transfer to 2 rożne kwestie.
Inigo niech najpierw sie wyleczy.
0
@AlexDark00 Hahahaha dobra tobie to na dekiel mocno siadło
3
@AlexDark00 Zaslepiony jestes przez ta swoja nienawisc do Lewego.
Wypadnie Ferran i kto na 9?
2
@VENOMStyle Przeciez po 3 kolejkach to najlepszy nasz obronca xD
9
Komentarz usunięty
3
@arasz1819 Nie ma wymówek. Kadra na min 1/4 lm i walke o dublet
0
Teraz odpalamy stream canal plus sport z podsumowaniem okna
9
@Barcasub Walic Semedo
1
Sociale nam sie poprawiły xD
1
No i zajebiscie
2
Piekne to było okienko. Nie zapomne go nigdy i bynajmniej to nie jest żart.
Saga z Messim
Saga z Cancelo Gundo Felixem Roque
Zwroty akcji,pesymizm i optymizm klubu,wały szwabskiego funduszu itd
TOP xD
0
SetienDoWrzesnia!
Co za czeresniak mój boże :/
0
Lozano w PSV lol
Az taki cieniki był?