0

@Mns21 Raczej szacunek wobec rywali

Umiecie rozróżnic szacunek od bojazliwosci?

5

Komentarz usunięty

0

@GeneralXavi Ale Lewy jest ofiara swojego sukcesu. On sam w wieku 35 lat kadry nie pociagnie

Bardzo dobrze ze to powiedział

1

Kto tu płaci arbitrom :)

0

Swietny wywiad. Bedzie trzeba w nocy jeszcze raz odpalic

1

Taki wywiadł był potrzebny :)

1

@Comentateiro Kontuzja to jedno ale jak chodzi o drybling to nigdy wybitny nie był. Bazował na motoryce i dobrym strzale ale patrzac tylko przez pryzmat techniki to do Felixa mu daleko

0

Prawda jest taka ze w żadnym momencie Ansu nie był na poziomie Felixa pod wzgledem czystych umiejetnosci

Felix ma wielki nie wykorzystany potencjał i gdzie jak nie w Barcelonie ma sie odbudowac

Nawet patrzac na same kompilacje z chelsea czy kotletiko wyglada po prostu na tle Ansu jak jednostka wybitna

Oby odpalił i udało sie go zatrzymac na dľużej

2

@tristan87 Piłkarski patus

0

Żeby ostatecznie zamknac kreska ere Bartomeu wystarczy jeszcze na dobre odpalic Desta i Lengleta.

Z płacami zeszli w opór mocno i jeszcze trzeba odroczone oddac ale mysle ze juz z tym problemu nie bedzie. Jeszcze z De jongiem sie dogadac w kwestii pensji w nowej umowie i many baaardzo solidne podstawy by wkrótce zawalczyc o LM

Ale trzeba jeszcze te kontuzje Araujo i Pedriego bo tego jest za dużoba sa to filary Barcy

12

Greenwood nie wie co to piar ale czego sie spodziewac po damskim bokserze

Życze tej hołocie z getafe spadku.

1

To juz jest koniec nie ma juz nic jestesmy wolni mozemy juz isc.

0

Ciekawe czy Bordalas bedzie dalej szczekac jacy to oni nie sa pokrzywdzeni

0

@nexxo O no i gitara

1

Komentarz usunięty

5

No i mamy spokój. Brawo Lapciu. Ale nam ekipe zmajstrował xD


Teraz tylko nowe umowy dla Balde i Yamala

6

@yoli Kolejny...

0

Wiecie ze Inigo mozna zarejestrowac pózniej. Rejestracja a transfer to 2 rożne kwestie.

Inigo niech najpierw sie wyleczy.

0

@AlexDark00 Hahahaha dobra tobie to na dekiel mocno siadło

3

@AlexDark00 Zaslepiony jestes przez ta swoja nienawisc do Lewego.

Wypadnie Ferran i kto na 9?

2

@VENOMStyle Przeciez po 3 kolejkach to najlepszy nasz obronca xD

9

Komentarz usunięty

3

@arasz1819 Nie ma wymówek. Kadra na min 1/4 lm i walke o dublet

0

Teraz odpalamy stream canal plus sport z podsumowaniem okna

9

@Barcasub Walic Semedo

1

Sociale nam sie poprawiły xD

1

No i zajebiscie

2

Piekne to było okienko. Nie zapomne go nigdy i bynajmniej to nie jest żart.

Saga z Messim
Saga z Cancelo Gundo Felixem Roque

Zwroty akcji,pesymizm i optymizm klubu,wały szwabskiego funduszu itd

TOP xD

0

SetienDoWrzesnia!

Co za czeresniak mój boże :/

0

Lozano w PSV lol

Az taki cieniki był?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?